Upírčatko vol.2 je na ceste

pridal NoName 21.1.2023 o 10:26
Upírčatko vol.2 je na ceste


Vždy sa poteším, keď sa vo svete plnom Kardashianiek a JB nájde niekto nový, o kom môžem písať. Je to také refreshujúce, nečítať stále to isté, o tých istých ľuďoch.

Dnes, si preto dáme trošku, takú throwback pikošku a pripomenieme si pár, ktorý nepatrí úplne k aktuálnym Áčkam Hollywoodu, keďže obaja manželia sa už viac menej venujú niečomu inému (povieme si neskôr).

Ide o niekdajších upírov, sexoša  Iana Somerhaldera (44)Nikki Reed (34). Tí, si so svojou rodinkou žijú na farme pokojný život mimo kamier, vychovávajú spolu jednu dcéru Bodhi (5) a my im závidíme. Teda skôr Nikki. Iba Nikki. Ian sa popri tom venuje vlastnej značke alkoholu „Brother’s bourbon“, ktorú si založil s Paulom Wesleym (40), bývalým kolegom z Upírskych denníkov. Z Nikki sa stala fotografka a full time mamča.

Hoci si tento pár svoje súkromie neuveriteľne stráži (tvár ich dcéry doteraz neukázali), podelili sa so svetom s novinou, že ďalší malý upír je na ceste.

Ian zverejnil na svojom Instagrame fotku s popisom:

Jediné, čo som vždy chcel, už ako malý chlapec, bola veľká rodina. Ďakujem Nik, že mi dávaš tento darček, DRUHÉ KOLO, IDEME NA TO!!! Ďakujem, tomuto neuveriteľnému človeku za tento dar života a lásku, za to, že si najlepšia mama a pracuješ tak tvrdo, aby si splnila všetky naše sny. Keď som fotil túto fotku, neveril som, čo vidím cez kameru.. nie je nič krajšie..

Och, ešte viac závidíme.

Trošku si poďme zaspomínať na začiatky ich vzťahu. Píše sa rok 2013. S Ianom sa nedávno rozišla Nina Dobrev (34), pretože on chcel rodinu a ona nie a tento hezoun je teda single. Začiatok roka 2014, hezoun je vraj chňapnutý a nechňapol ho nik iný, ako ďalšia niekdajšia upírka, Nikkki Reed. Leto 2014,   „vraj“ chňapnutie sa potvrdilo a pár začína vystupovať verejne. Január 2015, počujeme v pozadí svadobné zvony, keď si Ian kľakne pred Nikki a požiada ju o ruku. Apríl 2015, veľká svadba. Rok 2017, baby on the way.

Veľmi by som vám chcela napísať aj niečo spicy, no nie je čo. Tento pár sa zjavne naozaj ľúbi, nezahýbajú si (aspoň sa o tom nevie) a ani nebeefujú (tiež sa o ničom nevie).

Však čo už, netreba písať len škodoradostné a sex pikošky, ale občas aj niečo pekné. Tento článok preto uzatváram fotkami, z ktorých srší úprimná radosť, na zlepšenie dňa.

 

Radostné oznámenie

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

krása

Upírčatko vol.2 je na ceste

 

Upírčatko vol.2 je na ceste

 

Upírčatko vol.2 je na ceste

Ešte fotky zo spomínanej farmy

Upírčatko vol.2 je na ceste

 

Upírčatko vol.2 je na ceste

 

Upírčatko vol.2 je na ceste

 

Upírčatko vol.2 je na ceste

 

Zdroje: People.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk