Jennifer Aniston pre magazín Allure

pridal NoName 21.1.2023 o 22:21
Jennifer Aniston pre magazín Allure


Pokiaľ sú celebritky na titulkách, sme zvyknutí na podivné a niekedy naozaj plytké pseudo filozofické rozhovory. Dneska to bude trošku ináč, keďže nám Jennifer (53) odhalila trinástu komnatu a svetu porozprávala (okrem iného ) o svojej veľkej bolesti. O tom, že nemá deti a zrejme ani nikdy mať nebude.

Zaujímavé je hlavne to, že táto dáma mala a má v Hollywoode vytvorený obraz ženy, kariéristky, ktorá potomkov vôbec nerieši. Na vytvorení tohto obrazu sa podieľali hlavne média a okrem nich možno aj trošku fanúšikovia. No ako by povedala pani Gizka Oňová, šokantné je, že pravda bola úplne opačná. Jenn vždy túžila byť matkou (aj keď v neskoršom veku ako je priemer), a keďže to nešlo (potom čo vyskúšala úplne všetko možné), rozhodla sa podstúpiť umelé oplodnenie. Ani z toho nič nebolo a vo veku 53 rokov to definitívne vzdala.

Ale nebojte, už je s tým vyrovnaná a zmierená, že ostane do smrti bezdetná. Počas toho, ako chcela mať dieťa, ju doslova sledoval celý svet a musela sa takpovediac vyrovnať s tým, že ju kontroluje. Tie isté otázky typu okolo počatia potomka ju otravovali. Dokonca sa šírili aj reči, že s Bradom Pittom (59) sa rozišla, pretože netúžila po rodine.

O značke zameranej na vlasovú starostlivosť LolaVie:

Vytvorili sme produkt pre životné prostredie a pre vlasy. Odstráňte všetky mizerné chemikálie a nechajte ho fungovať.

O sociálnych médiách:

Som šťastná, že som mohla zažiť dospievanie bez vplyvu sociálnych médií. Mladé dievčatá sa vďaka Instagramu a sociálnym sieťam porovnávajú medzi sebou a depkujú.

O tom, ako sa cíti vo svojej koži:

Cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým. Ako keď som mala 20, 30, alebo 40. Musíme prestať samých seba kritizovať. Jedného dňa budete mať 65 a poviete si, ako ste v mladom veku vyzerali sakra dobre. Som hrdá na svoje vrásky a šedivé vlasy.

O životných problémoch:

Vo svojich 30- tich a 40- tich rokoch som si prešla naozaj ťažkými sračkami. Nikdy by som nebola tým, kým som, keby sa to nestalo. Som vďačná za všetky tie veci. Zostala by som zaseknutá, v osobe, ktorá bola nešťastná, nervózna.

O otehotnení:

Snažila som sa otehotnieť. Bola to pre mňa náročná cesta. Roky a roky špekulácií od ľudí, bolo to naozaj ťažké. Pila som čínske čaje. Dala by som čokoľvek za to, keby mi niekto dal radu, aby som si dala zamraziť vajíčka. Ale už je neskoro. Moja loď odplávala. Nič neľutujem. Skutočnosť je taká, že cítim úľavu. Už neexistuje žiadne možno. Nemusím sa už tým trápiť. Prežívala som osobnú bolesť z toho, čo sa mi dialo. Chýry že ma manžel opustil, lebo som mu nedala dieťa, neboli pravdivé. Sú to absolútne klamstvá. Nemám čo skrývať.

O titulkách, ktoré sa starali do jej súkromia:

Mám v mysli záblesky každej jednej titulky, ktorá o mne vyšla. Boli všade. Všetci sa cítili oprávnení starať sa do mojej maternice. Ľudia si ich pozreli a vyhodili do koša. Vrátili sa do svojich životov. No ja som nemohla. Bola som frustrovaná a média kritizovala, keďže boli mojim plodením posadnuté. Bolo to šialené, nemohla som to nechať tak.

O svojej matke (s ktorou si boli roky odsudzené):

Odpustila som jej, svojmu otcovi a celej rodine. Kto z nás sa o to nepokúsil? Rodine treba odpustiť. Hnev je toxický. Moja mama mi ukázala, kým nechcem v živote byť.

O komédií:

Komédia mi zachránila život. Je to balzam, ktorý ľudí rozosmieva.

O seriáli Priatelia:

Sú ľudia, ktorých sledovanie Priateľov zachránilo z rakoviny. Veľa ich je vďačných za túto malú show. Bola to show hlavne o rozprávaní a staraní sa jeden o druhého. Dneska sa už nikto s nikým nerozpráva. Máme totiž IPhony.

O tom, či by sa niekedy ešte vydala:

Nikdy nehovor nikdy, ale momentálne nemám záujem. Ale vzťah by som chcela. Je úžasné po ťažkom dni niekomu padnúť do náručia.

O ťažkom období:

Z obdobia, ktoré bolo náročné prechádzam opäť do svetla. Som nezávislý človek, stále na veciach pracujem. Aký nezaujímavý by bol život, keby sme hneď dosiahli osvietenie a na ničom nemuseli pracovať?

O napísaní autobiografie:

Jedného dňa to urobím. Je toho málo, čo si môžem nechať pre seba. Svet vytvára príbehy, ktoré nie sú pravdivé, ale ja by som pravdu napísala. Preberám sa zo zimného spánku a opäť tvrdím, že nemám čo skrývať. Nazvala by som ju "Fénix povstal".

 

Na titulke sa na seba nepodobá, vyzerá podivne, pripomína mi trošku jedno také zvieratko príbuzné veveričke. Je nejaká ponaťahovaná, umelá a neprirodzená. Buď mali veľa práce chirurgovia alebo pánko čo pracuje vo photoshope. Čo myslíte?

Jennifer Aniston pre magazín Allure

Jennifer Aniston pre magazín Allure

 

Jennifer Aniston pre magazín Allure

 

Jennifer Aniston pre magazín Allure

Jennifer Aniston pre magazín Allure

 

Jennifer Aniston pre magazín Allure

 

Aby som len nekritizovala, na tejto fotke jej to vážne svedčí.

Jennifer Aniston pre magazín Allure

 

Zdroje: Allure.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk