Kylie konečne ukázala syna

pridal NoName 22.1.2023 o 3:00
Kylie konečne ukázala syna


Teraz to vyzerá tak, že práve Travis (31) bol proti tomu, aby si Kylie (25) z ich syna urobila udicu na lajky (ako to bolo pri ich prvom dieťati). Lebo akonáhle sa raper s Jennerkou rozišiel, holčina stratila zábrany a konečne toho utajovaného chlapčeka vycapila na Instagram…dokonca hneď aj s menom (si ho napokon po 11. mesiacov chudáčik zaslúžil).

V čase, kedy už aj všetci zabudli na to, že Kylie má vlastne dve deti, prišlo veľké odhalenie. Svet sa dozvedel, že syn Scotta a Jennerovej skutočne existuje! Nejde o žiadny mýtus. Je tu živý a očividne aj zdravý. Takže reči o tom, že malé mimčo držia mimo verejnosť preto, lebo má rázštep sa ukázali ako klamlivé. Klučina je (aspoň teda podľa fotiek) úplne normálne dieťa. No šikane, alebo minimálne posmeškom sa, žiaľ, v budúcnosti asi nevyhne. Meno totiž dostal skutočne…ehm… originálne.

Keďže boli Vianoce, tak chlapček sa dočkal. Rodičia ho konečne nevolajú “to druhé dieťa”, alebo “ten brat našej dcéry”. Šikovníci…stihli svoje dieťa napokon pomenovať ešte pred dovŕšením 1. roku života. A keďže vás s tým menom naťahuje už dosť dlho, tak tu ho teda máte. Ich syn sa volá Aire.

Ako sa to číta, tak to si netrúfam ani tipovať. Asi Air, možno Air-ee, alebo I-re. Hádam však, že to má byť v preklade “vzduch”. A to potom pekne nadväzuje na dcéru, ktorá sa zas volá Stormi (4) (od slova storm - akože búrka).

Avšak mám jednu teóriu, ktorá znie “naozaj” presvedčivo. Chlapec možno dostal meno Aire od slova miliardárka…v angličtine billionAIRE.

A keďže všetci vieme, že Kylie sa za ňu vyhlásila ešte skôr, než sa ňou reálne stala, tak to dáva dosť zmysel. Čo myslíte? Už to má aj takto potvrdené…

No nech už to je hocijako, snáď teda pre ňu toto mimčo nebude doslova ako vzduch.

A keď sa aj náhodou ukáže, že nie je podľa predstáv, môže si ešte urobiť ďalšie bábo. Veď je ešte toľko tematických mien k dispozícii. Napr. Wind-i, Snow-i, Sun-e, Sky-i, Rain-i, a pod.

 

Len nedávno priznala, že jej syn nemá meno… no konečne nejaké uviedla.
…stačilo počkať 11. mesiacov.

Kylie konečne ukázala syna

Predstavujem vám Aire-ho

Kylie konečne ukázala syna

 

Inak…nepríde vám, že ho len využila na to, aby pozastavila reči ohľadom jej rozpadnutého vzťahu?

Kylie konečne ukázala syna

 

Preto také načasovanie? Bol to zámer?

Kylie konečne ukázala syna

 

Chcela, aby ľudia rozoberali niečo iné, a nie jej kopačky?

Kylie konečne ukázala syna

Lebo len pred niekoľkými dňami sa prevalilo, že Kylie a Travis zas nie sú spolu

Kylie konečne ukázala syna

 

…každopádne žiadny Wolf teda nie je

Kylie konečne ukázala syna

 

Stormi je veľká sestra Aire-ho

Kylie konečne ukázala syna

PIKOŠKA:

Po narodení syna sa vo veľkom hovorilo o tom, že Kylie nemala spontánny pôrod. Všetkým bolo totiž divné, že sa narodil 2.2. …čiže len deň po narodeninách Stormi. Tá totiž slávi sviatok 1. februára.

A asi to bola pravda. Pravdepodobne ho dostala plánovane k narodkám.

Kylie konečne ukázala syna

 

Lebo len pár mesiacov pred pôrodom Jenner nosila na sebe retiazku, na ktorej bol prívesok 222…No a chlapec sa narodil kedy? No predsa 2.2.2022.

Náhoda, alebo opäť zámer?

Kylie konečne ukázala syna

 

Akože…áno. Mohlo ísť aj o 2 (február), 22 (rok)...no pri ženách z tejto rodiny by som sa vôbec nečudovala, keby si vyberali dátum pôrodu na objednávku.

Kylie konečne ukázala syna

 

Čo však hovoríte na malého CO2?

 

Zdroje: Instagram.com/KylieJennerMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk