Kim na Harvarde

pridal NoName 23.1.2023 o 5:08
Kim na Harvarde


Prisahám, že ženy z tohto rodu raz budú aj prvé osoby, ktoré navštívia Mars. Všetky tie kozmické lode, ktoré sme tam doposiaľ poslali, tak boli len príprava na veľký príchod nášho ľudstva…teda týchto krások.

Verte, alebo nie. Nás, pozemšťanov bude na inej planéte reprezentovať Kardashian-Jenner rodina. Práve oni isto budú tá numero uno posádka, ktorá na červenej planéte začne život. Predtým im tam ale Elon bude musieť “vystreliť” pár skrášlujúcich salónov s robotmi, aby to dievčiny zvládli.

Hovoríte si, že teraz len preháňam. Avšak, ja sa naozaj obávam toho, že toto sci-fi sa jedného dňa stane realitou. Veď už dnes Kimča (42) prednáša na !!!Harvarde!!!. No a to je už len krôčik od toho Marsu!

Veľký úspech! Ale čo môže taká Kimika odovzdať tým nadpriemerne inteligentným ľuďom? Ja by som pár vecí našla. Napr. ako najlepšie vykontúrovať lícne kosti, či ako najnenápadnejšie vyfotošpovať fotku…( ale uspela by tiež v rubrike, že ako sa tváriť, keď vás niekto klepe ako taký nedeľňajší rezeň a ešte si to aj nahráva.)

Našťastie však išlo o serióznejšie témy. Tak sa teda aspoň Kardashianka vyjadrila, keď sa na svojom profile pochválil fotkou z Harvardu. Podľa slov Kim to vyzerá tak, že študenti z najprestížnejšej univerzity na svete si vypočuli o značke oblečenia Skims. Čiže o handrách Kardashianky, ktoré sú ale naozaj úspešné. (Jej firma s tvarovacou bielizňou bola nedávno ohodnotená na 3, 2 miliardy dolárov). Takže asi bolo o čom hovoriť, aj keď nepochybne ide o zásluhu veľkého tímu, a nie jednotlivca, ktorý je v podstate len tvárou značky.

Každopádne…keďže išlo o Harvard Business School, tak sa zaoberali práve tým biznisom. A konkrétne riešili ich marketing, výzvy a najväčšie triumfy. Tak to aspoň Kimika tvrdí.

Včera som prednášala na Harvard Business School na hodine s názvom HBS Moving Beyond DTC. Úlohou triedy bolo dozvedieť sa o Skims. S mojím partnerom Jensom sme hovorili o našom marketingu, našich výzvach a našich najväčších víťazstvách. Som tak hrdá na Skims a myšlienka, že je to smer, ktorý sa študuje na Harvarde, je jednoducho šialená!!!

Tak vidíte, že aj nemožné je reálne!

Kto by v roku 2006 povedal, že z jedného porna (resp. z nudnej šukačky) sa dá vyťažiť toľko?

Aj vy môžete tým pádom pokojne natočiť súlož a kto vie, … možno jedného dňa budete stáť pred katedrou ako ten, čo dáva ľuďom rady do života.

Pani profesorka?

Kim na Harvarde

 

Kim na Harvarde

 

Kim na Harvarde

Kim na Harvarde

 

Kim na Harvarde

 

Kim na Harvarde

Inak je to jej oblečenie fakt také super, alebo zas len ďalšie preceňované handry? Recenzie sú totiž len kladné.

Kim na Harvarde

 

Neskúšala som. Tak dajte vedieť, ak vy hej.

Kim na Harvarde

 

Fotky z budúcnosti od našej čitateľky alias veštkyne CUPCAKE.

 

Pri ceste na Mars:

Kim na Harvarde

Kim na Harvarde

 

Kim na Harvarde

 

Kim na Harvarde

Kim na Harvarde

 

Kim na Harvarde

 

Prvá snímka, ktorou pozdravia nás, pozemšťanov 

Kim na Harvarde

 

Zdroje: Instagram.com/KimKardashianMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk