Top 3 správy

pridal NoName 24.1.2023 o 0:31
Top 3 správy


Už oficiálne s kráľom rokenrolu

Pred 12. dňami (konkrétne 12. februára) Lisa Presley náhle zomrela po zástave srdca. V nedeľu v rodinnom sídle Graceland sa preto konal jej pohreb. A ten bol skutočne emotívny.

Najprv mal smútočný prejav jej známy manažér Jerry Schilling, ktorý bol dokonca ešte blízkym priateľom nebohého Elvisa. Potom prišla na rad Priscilla (77). A aj ona mala čo robiť, aby sa udržala. Svoju reč ale začala slovami inej osoby.

Prečítam vám niečo, čo pre vás všetkých napísala moja vnučka, a toto hovorí za všetko.
Nemám poňatia, ako mám svoju matku vyjadriť slovami. Pravda je taká, že je toho príliš veľa. Lisa Marie Presley bola ikonou, vzorom, superhrdinkou pre mnohých ľudí na celom svete, ale pre mňa bola mama ikonou, vzorom a superhrdinkou oveľa väčším spôsobom.

Priscilla potom prečítala časť  z básne s názvom "Stará duša", ktorá bola venovaná práve Lise. V nej narážala na samovraždu Lisinho syna Benjamina, ktorý sa zabil v roku 2020 vo veku 27 rokov.

Čas samozrejme preletel. Až došlo k tragédii. Vedela, že sa to blíži ku koncu. Niektorí by povedali, že cítila vinu preživšej, ale jej smrťou bolo zlomené srdce. Teraz je doma tam, kde vždy patrila, ale môjmu srdcu chýba jej láska.

Čo sa týka miesta posledného odpočinku, tak jediná dcéra Presleyho bola pochovaná v rodinnom sídle Graceland. Hneď vedľa syna Benjamina, svojho otca Elvisa a starých rodičov.

Fotky z pohrebu

Top 3 správy

 

Jej manažér

Top 3 správy

 

Ešte kedysi s Elvisom

Top 3 správy

Priscilla

Top 3 správy

 

Top 3 správy

 

Top 3 správy

Rodičia s Lisou v minulosti

Top 3 správy

 

Top 3 správy

 

Teraz s otcom

Top 3 správy

 

Top 3 správy

Top 3 správy

 

Top 3 správy

 

BONUS:

Na pohrebe jej Axl Rose (60) zahral a zaspieval skladbu November Rain

Je to “ofišl”?!

Že má Selena Gomez (30) konečne nového frajera, o tom sme už písali týždeň späť. Vtedy ste si však viacerí mysleli, že ide len o kamoša, lebo pri spoločnom bowlingu vyzeral, že sa skôr nudí, než, že prežíva tie najkrajšie zaľúbené začiatky.

No prešlo pár dní, a dvojica bola spolu pristihnutá zas. Teraz ale už ruka v ruke. Takže už veríte, alebo pokiaľ sa jej nevlúpeme do domu a neurobíme pár záznamov z postele, tak budete tvrdiť, že Selča je stále free? Prečo by vlastne nemohla mať boyfrienda? Čakala tak dlho na chlapa, až si ľudia o nej myslia, že je lesba, alebo ako?

 

Takto si cez víkend vykračovali ruka v ruke v New Yorku

Top 3 správy

 

Top 3 správy

Top 3 správy

 

Chcela byť sexy, alebo ako?

Značka Schiaparelli usporiadala prehliadku módy. A hoci 38-ročný návrhár módneho domu stavil na extravaganciu a eleganciu z medzivojnového obdobia, všetci hovoria aj tak o tom jednom kostýme, ktorý mala na sebe práve Kylie Jenner (25). Tá totiž na parížsky týždeň módy prišla v dlhých čiernych šatách, ktoré mali na sebe aj veľkú hlavu leva.

Za ňu si Jennerka zlízla poriadnu vlnu kritiky. A aj keď sa neskôr ukázalo, že išlo len o napodobneninu zvieraťa, komentujúci od názoru, že je to nechutné a choré neupustili.

 

Čo si o tom myslíte vy?

Top 3 správy

Je to taktiež model od Schiaparelli

Top 3 správy

 

Našťastie je to umelé

Top 3 správy

 

Plast sa očividne priťahuje

Top 3 správy

Tu je inak pekný rozdiel medzi realitou a internetom… Porovnajte túto fotku s tou vyššie

Top 3 správy

 

Model na móle predviedla aj Irina Shayk (37)

Top 3 správy

 

Porovnávačka

Top 3 správy

 

Zdroje: Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk