Kde všade mali celebrity sex? No.2

pridal NoName 5.2.2023 o 20:28
Kde všade mali celebrity sex? No.2


Už minule sme vám priniesli pikantné infošky o nevšedných posteľných radovánkach našich obľúbencov.

Vám sa to páčilo a vyzerá to tak, že potreba podeliť sa s celým svetom s týmito informáciami je v Hollywoode veľmi silná. Preto, vám prinášame druhú časť, milí pikoškári.

Nech sa páči, inšpirujte sa :)

Zoe Saldana (44)

Avatarčica pochádza z Queens, v New Yorku. Existuje vlak, ktorý chodí priamo z Coney Island naspäť do mesta. Priznala sa, že počas jej najdivokejšieho obdobia to robila priamo medzi dvoma vozňami vlaku.

Kde všade mali celebrity sex? No.2

 

Gerard Butler (52)

Herec sa v jednom rozhovore priznal, že je vždy otvorený mať sex hocikde. Ide mu totiž o príbeh a zážitok. Prezradil, že mal sex pri sopke a na ľadovci.

Raz som mal sex pri sopke.. to bolo celkom cool. Vlastne, bolo to celkom horúce. A ľadovec.. Musím byť úprimný, nebola to zábava. Zadok mi primrzol k povrchu.

Kde všade mali celebrity sex? No.2

Michael B. Jordan (35)

Sexoš sa vyjadril, že obľuboval dobrodružstvo, keď bol mladší. Bolo to hlavne z toho dôvodu, že nebolo ľahké udržať si súkromie, nie kvôli paparazzom ale jeho rodine :)

Najdivnejšie miesto, na ktorom to robil, bolo kino. S plnou sálou divákov. 

Kde všade mali celebrity sex? No.2

 

Cara Delevingne (30)

Cara priznala, že mala veľakrát sex v lietadle. A taktiež, že bola vždy prichytená. Ona a jej partner/ka? (meno neznáme) sa rozhodli vynechať záchody v lietadle a rozdali si to rovno na sedadlách. Všimol si ich jeden spolucestujúci a neprestal sa na nich pozerať. Dopadlo to tak, že povedali letuške aby mu povedala, nech sa na nich prestane kukať.

Kde všade mali celebrity sex? No.2

 

Jada Pinkett Smith (51) a Will Smith (54)

Jada a Will raz zmeškali červený koberec vďaka ich sexy rozhodnutiu. Boli práve v limuzíne, na ceste na Oscary, keď to začalo byť horúce. Neskôr sa na event predsa len dostali, no herečka na sebe už nemala skoro žiadny makeup.

Kde všade mali celebrity sex? No.2

 

PS: Čo vy a vaše miesta? Nejaké ľadovce?:)

 

ODPORÚČAME AJ TIETO PIKOŠKY:

Kde všade mali celebrity sex?

- Nahotinky (aj) posledných dní

- Mužské nahotinky… dickpics, a tak…

- Ktoré celebrity natočili porno?

 

Zdroje: Toofab.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk