Piquého milenka sa zosypala

pridal NoName 8.2.2023 o 6:53
Piquého milenka sa zosypala


Čo k tomu povedať? Asi len toľko, že milenky kedysi zvládli toho omnoho viac!

Reč je o novej partnerke Piquého (36). Tá na tom údajne nie je psychicky vôbec fajn. Gerard je síce zvyknutý na obrovskú pozornosť, no jeho mladá žabka nie. A tak to teda aj dopadlo. Len pár dní po tom, čo Shakira (45) vydala pieseň, v ktorej kritizuje svojho ex a jeho milenku, sa Clara (23) mala zosypať.

Speváčka v songu totiž prezradila, že toto mladé dievča jej bez hanby vyžieralo chladničku, nosilo jej šaty a taktiež drzo chrápalo s jej mužom v posteli…a to celé 2 roky.

Netrvalo tak dlho, a na Claru sa z každej strany spustila vlna hejtu aj od cudzích ľudí.

Ľudia ju začali na ulici zastavovať a pýtať sa jej, že čo je zač a porovnávať ju so Shakirou. Vykrikovali na ňu a spievali jej tú pieseň… Viete, ona je v skutočnosti dosť plaché dievča, takže to bol pre ňu šok, ” priznala novinárka Lorena Vazquez.

Tá má vraj info aj o jej terajšom pobyte. Gerardova milenka údajne pre svoju psychickú pohodu pred pár dňami zo Španielska napokon odišla a presunula sa k svojim rodičom, odkiaľ pracuje z domu.

…očividne čakala kytice a krémeše. Veď to väčšinou milenky od okolia dostanú, keď sa podieľajú na rozbití rodiny, ... či?

No nič… treba priznať, že tieto ženy boli kedysi omnoho odolnejšie. Viď na modlu všetkých mileniek - Camillu (75). Tá si pred rokmi išla nekompromisne za svojím a bolo jej jedno, čo, a kto o nej hovorí, alebo píše. A úprimne…treba uznať, že ten nátlak od verejnosti bol oveľa silnejší. Veď prebrala muža snáď tej najobľúbenejšej žene tých čias. Čo tu po nejakej daňovej podvodníčke Shakire. Keby teraz nespievala o tejto nevere, nebolo by o nej naďalej počuť. Žiaľ, už dávno nie sme v roku 2005, kedy jej “BOKY NEKLAMALI”.

Takže záver celého tohto článku je, že keď už máte žalúdok a svedomie na to byť milenka, presvedčte sa aj o tom, že to zvládnete tiež psychicky, keď to raz prepukne. Alebo majte aspoň minimálne hrdosť a nekradnite tej podvedenej žene jedlo a šaty…veď buďte prinajmenšom vďačné za tie orgazmy, ktoré ste jej odcudzili.

A nezabudnite! Jedenáste prikázanie znie: Sex s cudzím je v pohode, žrádlo a oblečenie je pokušenie Satana!

Len ťažko ju neporovnávať, veď vyzerá ako mladšia verzia Shakiry

Piquého milenka sa zosypala

 

Speváčka v roku 2000

Piquého milenka sa zosypala

 

Možno sa Gerardovi aj občas stane, že si pomýli meno

Piquého milenka sa zosypala

Ešte aj ten účes… no nič. Očividne Piqué je na blondíny.

Piquého milenka sa zosypala

 

Fotky od novinárov, ktorí im v posledných týždňoch nedali pokoj

Piquého milenka sa zosypala

 

Piquého milenka sa zosypala

Piquého milenka sa zosypala

 

Shakira si za ten čas tancovala na tiktoku…samozejme, že na pieseň o nevere

<

 

 

PS: Boky vraj neklamú…avšak, nepovedia vám ani o tom, že vás muž 2 roky podvádza

 

Zdroje: Dailystar.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk