Krážovná Travoltovho srdca

pridal NoName 12.3.2023 o 21:35
Krážovná Travoltovho srdca


Nachvížku si oddýchnime od drám (ak si ešte nečítal, ako Hailey Bieber kúruje, nájdeš to TU) a pre zmenu si napíšme o niečom peknom.

Vyzerá to tak, že srdce Johna Travoltu (69) je obsadené. Našastie pre nás, nie romanticky. Po tragickej smrti jeho manželky Kelly Preston (57) , ktorá zomrela v roku 2020 na rakovinu prsníka, len málokto veril, že Johnove zlomené srdce sa dá ešte niekedy úplne dokopy. Nečudujeme sa mu, na krásny dvadsadevä ročný vzah sa len ažko zabúda. Vo vyrovnávaní sa s touto stratou mu pomáha jeho dcéra Ella Bleu Travolta (22), ktorá nateraz aj kražuje jeho srdcu a je otcovi neustálou oporou. (Koniec opúšania sa).

Inak tomu nebolo ani na minulo- víkendovej oslave, kedy niekdajší sexoš Danny oslavoval 69. narodeniny (wow už ?!!!!!) vo Vegas, po boku svojej dcéry Elly.

Aj keď by mladá mohla patri k typickým nepo- babies (viď. Kylie baby, Lilly Rose Depp, Kaiu Gerber, Hadidky..- vieme menova donekonečna), keďže genetické predispozície a keš na to určite má (majetok Travoltu sa odhaduje na 250 melónov) , neváža si šunky a poriadne rozvíja svoju kariéru. V posledných mesiacoch zaujala v modelingu, keď sa zúčastnila mnohých podujatí, vrátane New York Fashion Weeku.

Vyzerá to tak, že taktiež doma zdedila nie len peknú tvár ale aj talent a ahá ju to k herectvu a mikrofónu. Šikovná určite je, to jej nikto neberie, ale s konexiami a ocinkovým menom, to zas, povedzme si pravdu, nemá vežmi ažké..

Svoju prvú filmovú úlohu získala v deviatich rokoch a odvtedy sa objavila v mnohých filmoch a seriáloch (väčšinou po boku dadého). Minulý rok vydala svoj prvý singel s názvom „Dizzy“ (dole pripájam link), ktorý je mimochodom vežmi počúvatežný.

Ale, nebudeme zlí a koniec srandy pre dnešok. Milujúci otec John neustále vyjadruje svoju úctu k Elle a podporuje ju na každom kroku. Tá o ňom taktiež často vežmi pekne rozpráva. Milé, vidie konečne nejakú úprimnos keďže, nemusíme si klama, vidno, že tí burgrožráći zvyknú by kadejakí...

Pravdou je, že členovia Travolta klanu to nemali vežmi žahké. Aj keď ich mená sú v Hollywoode zvučné...Z piatich pôvodných členov rodiny, dnes už bohužiaž, žijú len traja. John (69), Ella (22) a Benjamin (12).

V roku 2009 ich vo veku 16 rokov opustil ich syn Jett. Počas dovolenky na Bahamách dostal mŕtvicu a udrel hlavou do vane.

Ako sme už spomenuli vyššie, John a jeho manželka Kelly boli spolu 29 rokov, predtým, ako v júli roka 2020, podžahla po dvojročnom boji rakovine prsníka. Počas rozhovoru v šou Kevina Hearta rozprával aj o ažkých momentoch, ktoré musel kvôli manželkinej smrti ma, len s jeho vtedy 10-ročným synom.

Vysvetžoval, ako sa malý Ben bál, že John zomrie tiež.

„Je to úplne odlišná vec, “ rozprával John.

„Vysvetžoval som mu rozdiely medzi mojím a jej zdravým, opísal jej chorobu. Ale tiež som povedal.. Vieš Ben, viem, ako mᚠrád, keď sú žudia k tebe úprimní, tak ti poviem pravdu o živote aj ja.. Nikto nevie, kedy odíde a kedy tu zostane. Tvoj brat Jett odišiel v 16-tich. Príliš mladý. Tvoja mama odišla, keď mala 57. Tiež bola príliš mladá. Ale čo iné nám ostáva? Ja môžem ís zajtra. Ty môžeš, všetci môžeme. Preto, je dôležité, aby sme sa na to pozerali ako na súčas života. Nikdy nevieš, čo sa stane, preto musíš urobi všetko preto aby si žil čo najdlhšie ako sa dá.“

Aby sme však neboli úplne pesimistickí, John je hrdý otec a v rozhovoroch nerozpráva len o ažších životných chvížach ale aj o úspechoch svojich detí. Hlavne Elly, keďže chlapec je ešte malý.

"Je to osobnos sama o sebe. Je milá, vežkorysá, dokonalá, elegantná a nádherná. Neviem, ako sa stala takou, a neprisudzujem si na tom žiadnu zásluhu okrem toho, že ju obdivujem, " povedal.

"A možno, je to aj platný prínos."

"Keď som s ňou na placi, som smiešny. Za kamerou pošepkávam každé slovo, ktoré povie, a robím jej pohyby. Moja manželka zvykla by hysterická, keď ma videla, ako ju sledujem, no, ja si len želám, aby bola skvelá."

Ako už vieme, internet vie by niekedy pekne odveci a tak si ani teraz žudia neodpustili štipžavé komentáre, na týchto dvoch. Nazvali tento vzah chorý, nevhodný a úchylný, pokiaž ide o otca a dcéru. My sme toho názoru, že táto rodinka si už toho preskákala dos a traumy, ktoré prežili ich scelili a zblížili. Tým pádom si viac uvedomujú a vážia hodnotu toho druhého.

Vy si čo myslíte?

 

Bejvávalo

Krážovná Travoltovho srdca

Strašne sa mi na neho podobá

Krážovná Travoltovho srdca

 

Krážovná Travoltovho srdca

 

Krážovná Travoltovho srdca

Staršie fotky.. mladá sa pekne dala dokopy, lebo tu ešte dvakrát tato

Krážovná Travoltovho srdca

 

Krážovná Travoltovho srdca

 

Ella dnes

Krážovná Travoltovho srdca

Páči sa vám?

Krážovná Travoltovho srdca

 

Krážovná Travoltovho srdca

 

Spomínaná pesnička, hlas má super

 

droje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk