Čo majú títo traja nové?

pridal NoName 19.4.2023 o 7:39
Čo majú títo traja nové?


Boh má pre nás vždy lepšie plány

Boli časy, keď som si myslel, že Britney Spears (41) je perfektná a preto si ju raz vezmem za ženu. Ale taktiež som kedysi veril v to, že keď budem veľa masturobavať, budem mať chlpaté dlane.

Ach…ani si neviete predstaviť ako som rád, že sa to nestalo. Nedokážem ani teraz rýchlo určiť, čo je z týchto dvoch možnosti to horšie. Viem však, že ešte chvíľku sa Britney bude krútiť a vyvŕta dieru až do jadra zemského. A to predsa nechceme, lebo sa nám vyleje všetka voda z oceánov!

 

Ľudská vŕtačka

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

No a teraz k tej novinke. Britney sa vraj pred pár dňami rozhodla, že vyhľadá pomoc. Bohužiaľ namiesto psychiatričky ale oslovila nejakú osobnú trénerku. Tá však s našou hviezdou nekomunikovala v rukavičkách, a preto napokon spolupráca medzi dievčatami neprebehla. Práve naopak. Spears kvôli necitlivej trénerke dlho a žalostne plakala.

Podľa slov speváčky, ktorá sa fanúšikom posťažovala, ju mala odborníčka na stravu a pohyb uštipnúť do brucha a povedať, že potrebuje získať späť svoje mladšie telo. To Britney neskutočne ranilo a preto teraz údajne radšej cvičí sama 3x týždenne po 45 minút.

 

Silná a samostatná žena!

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Nie je na opatrovateľku

Dlhé týždne sa špekulovalo o tom, či Sussexovci zdvihnú svoju riť a prídu na korunováciu kráľa Charlesa (74). Nikto to do posledného momentu netušil. Medzi dotyčnými totiž prevláda ešte väčšie napätie, než zvyčajne.

Ich už tak dosť naštrbené vzťahy mala poznačiť Harryho (38) nová kniha. Ten v nej totiž opäť raz kydal na ruky, ktoré ho ešte donedávna kŕmili zlatými lyžicami…a aj na všetkých okolo.

Svojmu otcovi v publikácii napr. nakladal za to, že opustil Dianu. Svoju macochu, Camilu (75) opísal ako intrigánku. William (40) ho zas vraj fyzicky napadol. No a z Kate (41) urobil lakomú pizdu, keď prezradil, že považovala za nevhodné, keď si od nej Meghan (41) požičala lesk na pery.

Jeho prítomnosť bola teda na korunovácii naozaj otázna. Najmä po tom, čo bol začiatkom mesiaca na pár dní v Británii kvôli súdnemu sporu s denníkom Daily Mail a prespával u rôznych kamošov. Rodinu po príchode z USA nešiel ani raz pozrieť.

Každopádne…táto veľká záhada bola už odhalená. Harry údajne (so stiahnutým kakáčom) príde, no manželku-zbabelku nechá doma.

…No nebojte sa, jej neprítomnosť je aspoň “uveriteľne” odôvodnená.

Podľa ich slov Markle ostane doma v Amerike preto, lebo sa musí postarať o ich dve deti. Plus Archie (3) má mať presne v deň ceremónie narodeniny, tak o to viac s ním musí byť (Harry vraj ihneď po formálnej korunovácii bude utekať za nimi do Kalifornie oslavovať).

Vyhovorili sa proste dosť lacno a udali ľahko riešiteľný problém. Ako keby nemohli rovno povedať, že „nie, dík, nezáujem.” V dokumente na Netflixe si predsa vreckovky pred huby nedávali. Sama Meghan v jednej časti uviedla, že chce byť čo najďalej od pretvárky, ktorou rodina obkolesuje verejnosť i svojich členov.

No nič…aspoň sa ten Harry dostaví. Už sa neviem dočkať toho ublíženého ksichtu a neskôr jeho sťažovania si médiám.

 

Je to medzi nimi divoké

Čo majú títo traja nové?

 

A takí šťastní boli

Čo majú títo traja nové?

 

Kto vie, či to niekedy Harry ľutuje

Čo majú títo traja nové?

 

Z archívu

Čo majú títo traja nové?

 

Žena je proste pracovníčka diabla…a Meghan obzvlášť

Čo majú títo traja nové?

 

Čo je veľa, to je málo!

Hovorili ste, že muži s dlhými vlasmi sú sexy. Taktiež muži s copíkmi sú sexy. Okej, môže byť, nehádam sa. Ja som síce hetero ako repa, no chcem sa vás dámy spýtať, či aj s týmito drdolmi (tuším, že tak sa to volá, opravte ma, ak sa mýlim) sú stále hot…

Ak som pozorne čítal komentáre, viaceré tu ochkáte, keď vidíte Harryho Stylesa (29). Tak sa neopovážte vyhovárať, že Tom Hardy (45) by s týmto účesom bol ok, ale tento chlapík nie! Vážne si nájdite lepšiu výhovorku. Nie ste Meghan. Zvládnete vymyslieť aj niečo menej úbohé. Či?

 

Vzrušujúúúce?

Čo majú títo traja nové?

 

Už zas ochááááte?

Čo majú títo traja nové?

 

Čo majú títo traja nové?

 

Čo majú títo traja nové?

 

Zdroje: Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk