Twilight bude ma seriálovú podobu |
Keď netečie (poui lubrikant), aspoň kvapká. Toho sa dria tvorcovia Twilightu, a preto sa rozhodli na známej ságe opä zarobi. A to tak, e vyrozprávajú príbeh podrobnejie a lepie. Magazín The Hollywood Reporter uviedol, e fanúikovia tejto zoofilačnej a nekrofilnej lovestory sa majú na čo tei. Čoskoro sa toti dočkajú ďalieho spracovania. Nepôjde vak o pokračovanie príbehu, ale iba o komplexnejie stvárnenie deju. Kniná verzia je vraj omnoho viac detailnejia (nečakane), čo sa o filme nedá poveda. Tvorcovia tak teraz chcú venova viac priestoru na rozvinutie vzahov medzi postavami a zachytenie vetkých dejových línií z kníh, na čo vo filme nebol priestor (...čo pravdepodobne vysvetžuje aj to, prečo Bella Swan v mnohých prípadoch pôsobí vo filme pripečeno. Asi to nebude zlým hereckým výkonom Kristen Stewart (33), ale len nedostatočným opisom jej postavy). Kadopádne či sa v novom spracovaní objavia pôvodní herci, nie je ete známe. Rovnako sa nevie, kožko bude ma seriál častí a kedy ho pribline máme očakáva (odhaduje sa vak 2-3 roky). Dostupné je len info, e na scenári a celkovom spracovaní bude pracova producentka Sinead Daly (stojí napr. aj za seriálom Tell Me Lies, alebo The Walking Dead: World Beyond). Pochopitežne vežké slovo má ma tie autorka kníh Stephenie Meyer (49), ktorá je údajne z tohto projektu nadená rovnako ako my. Ja sa taktie neviem dočka, ako vlkolak Jacob bude znova a dokonca podrobnejie slinta nad svojou ete nenarodenou budúcou manelkou. Lebo on si na ňu robil predsa zálusk u v čase, keď bola iba úbohé embryo v maternici Belly. Alebo na moment, keď Edward chcel z Belly vysa vetku krv, pretoe tak moc mu voňala a on sa ledva dokázal ovláda, keď sa jemne pichla do prsta. To, e celý týdeň v mesiaci tiekla ako taký vodopád, to mu nevadilo. Vtedy zrazu chúky nemal. Vyberavý labuník.
No nič, budete pozera?
Ja sa priznám, e som Twilight kedysi riadne rala
Ale vtedy som mala aj niie nároky Napr. pred vye dekádou som napríklad milovala aj spoluiaka, lebo vyzeral ako spevák z Tokio Hotel dnes by som môjmu muovi čiernu linku na oči bez váhania vyhodila do koa. Spä vak k Twilightu
Tie vám prila Bella pribrzdená?
Tá bola vnútorne mŕtva ete skôr, ne ju premenili A ete aj smrdela :D
Ale nie predsa sme to vetci pred rokmi pozreli a mnohí nie iba jeden raz
Krátka spomienka
Zdroje: Cnn.com |















