Twilight bude ma seriálovú podobu

pridal NoName 22.4.2023 o 11:34
Twilight bude ma seriálovú podobu


Keď netečie (použi lubrikant), aspoň kvapká.

Toho sa držia tvorcovia Twilightu, a preto sa rozhodli na známej ságe opä zarobi. A to tak, že vyrozprávajú príbeh podrobnejšie a lepšie.

Magazín The Hollywood Reporter uviedol, že fanúšikovia tejto zoofilačnej a nekrofilnej lovestory sa majú na čo teši. Čoskoro sa totiž dočkajú ďalšieho spracovania. Nepôjde však o pokračovanie príbehu, ale iba o komplexnejšie stvárnenie deju. Knižná verzia je vraj omnoho viac detailnejšia (“nečakane”), čo sa o filme nedá poveda. Tvorcovia tak teraz chcú venova viac priestoru na rozvinutie vzahov medzi postavami a zachytenie všetkých dejových línií z kníh, na čo vo filme nebol priestor (...čo pravdepodobne vysvetžuje aj to, prečo Bella Swan v mnohých prípadoch pôsobí vo filme pripečeno. Asi to nebude zlým hereckým výkonom Kristen Stewart (33), ale len nedostatočným opisom jej postavy).

Každopádne či sa v novom spracovaní objavia pôvodní herci, nie je ešte známe. Rovnako sa nevie, kožko bude ma seriál častí a kedy ho približne máme očakáva (odhaduje sa však 2-3 roky). Dostupné je len info, že na scenári a celkovom spracovaní bude pracova producentka Sinead Daly (stojí napr. aj za seriálom Tell Me Lies, alebo The Walking Dead: World Beyond). Pochopitežne vežké slovo má ma tiež autorka kníh Stephenie Meyer (49), ktorá je údajne z tohto projektu nadšená…rovnako ako my.

Ja sa taktiež neviem dočka, ako vlkolak Jacob bude znova a dokonca podrobnejšie slinta nad svojou ešte nenarodenou budúcou manželkou. Lebo on si na ňu robil predsa zálusk už v čase, keď bola iba úbohé embryo v maternici Belly. Alebo na moment, keď Edward chcel z Belly vysa všetku krv, pretože tak moc mu voňala a on sa ledva dokázal ovláda, keď sa jemne pichla do prsta. To, že celý týždeň v mesiaci tiekla ako taký vodopád, to mu nevadilo. Vtedy zrazu chúky nemal. Vyberavý labužník.

 

No nič, budete pozera?

Twilight bude ma seriálovú podobu

 

Ja sa priznám, že som Twilight kedysi riadne žrala

Twilight bude ma seriálovú podobu

 

Ale vtedy som mala aj nižšie nároky…

Napr. pred vyše dekádou som napríklad milovala aj spolužiaka, lebo vyzeral ako spevák z Tokio Hotel… dnes by som môjmu mužovi čiernu linku na oči bez váhania vyhodila do koša.

Twilight bude ma seriálovú podobu

Spä však k Twilightu

Twilight bude ma seriálovú podobu

 

Tiež vám prišla Bella pribrzdená?

Twilight bude ma seriálovú podobu

 

Tá bola vnútorne mŕtva ešte skôr, než ju premenili

Twilight bude ma seriálovú podobu

A ešte aj smrdela :D

<

 

 

Ale nie…predsa sme to všetci pred rokmi pozreli a mnohí nie iba jeden raz

Twilight bude ma seriálovú podobu

 

Krátka spomienka

 

Zdroje: Cnn.com







Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2026 redakcia@pikosky.sk