Top správy dňa

pridal NoName 12.5.2023 o 14:54
Top správy dňa


Už iba info o tvrdosti stolice potrebujeme, a vieme všetko

Rihanna (35) sa síce stala matkou už takmer pred rokom, no konkrétnosti o svojom synovi svetu neprezradila. Dokonca jeho tvár ukázala až po dlhých 7. mesiacoch. Meno chlapčeka si však stále nechávala len pre blízkych ľudí…kým vydavateľstvo DailyMail nezískalo kópiu rodného listu jej syna. Britský bulvárny denník podľa odtajnených dokumentov teraz uvádza, že chlapcovo meno je RZA Athelston Mayers. Speváčka a jej partner A$AP Rocky tak očividne svojho prvorodeného syna pomenovali podľa amerického rapera z legendárneho zoskupenia Wu-Tang Clan.

Riri inak už v minulosti v podstate naznačila jeho meno, keď na sebe niekoľkokrát mala oblečenie s menom kapely aj jej členov. To však samozrejme nikto nemohol bez tejto info pochopiť. Každopádne podľa ďalších informácií v rodnom liste dali rodičia chlapcovi druhé meno Athelston, čo je skutočné prostredné meno A$AP Rockyho. Je odvodené od staroanglických mien a úzko späté s anglosaskou šľachtou.

 

Získaná kópia rodného listu

Top správy dňa

 

Takže RZA Athelston Mayers

Top správy dňa

Na wikipédií sa však píše Noah Mayers

Top správy dňa

 

Tu je Riri s tým tričkom

Top správy dňa

 

Top správy dňa

Update zo života nám nepoznaného

Keď sme tu riešili nedávno narodené dieťa a jeho rodný list, teraz sa pozrieme na znovuzrodenie…resp. prerod či hocičo, čo pre vás táto zmena znamená.

Elliot Page (36), ktorého sme ešte nedávno mohli poznať ako Ellen Page, sa pripomenul, keď svetu ukázal pokrok, ktorý v rámci tranzície podstúpil.

Už na pohľad je napr. vidieť, že okrem predpísania hormónov má za sebou aj plastiku pŕs (sorry, neviem terminológiu v tomto prípade). Proste mu zo ženských prsníkov urobili na pohľad mužské cecky odsatím tuku, a asi aj iných častí. No zmenou si prešli očividne aj jeho bradavky.

Cítim sa tak dobre, keď som sa teraz opaľoval na slnku. Nikdy som si nemyslel, že toto môžem zažiť - tú radosť, ktorú cítim v mojom tele. Som veľmi vďačný za to, čo mi starostlivosť potvrdzujúca pohlavie umožnila, a teším sa, že sa čoskoro podelím o viac z mojej cesty, ” napísal Elliot pod svoj príspevok.

 

Tu je jeho najnovšia foto

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Porovnávačka

Top správy dňa

Kedysi

Top správy dňa

 

Teraz

Top správy dňa

 

Top správy dňa

Top správy dňa

 

Top správy dňa

 

Top správy dňa

Tak predsa si to odtlačí

Je to už naozaj priam tak bežná vec, že si celebritky nechávajú vynosiť dieťa (aj bezdôvodne). No Lindsay Lohan (36) taká nie je (teda ak si náhodou nevypcháva brucho…to ale snáď nie…hoci nebola by ani prvá, a ani posledná).

Lohan ukázala, že náhradnú matku nepotrebuje, a aj jej už dosť opotrebované telo (mladosť bola fakt divoká) ešte zvládne vytvoriť nového tvora. Viď na jej najnovšie fotky.

 

Práve na ňu by som nepovedala, že to dá sama

Top správy dňa

 

Top správy dňa

 

Top správy dňa

BONUS:

Pár vtipných fotiek na záver

Keď sme tu mali toľko tej kráľovskej rodiny… povedzte mi, existuje niečo, čo je viac (okrem samozrejme monarchie) britské ako táto dvojica?

Top správy dňa

 

Top správy dňa

 

Top správy dňa

Justin (29) udáva nový štýl… vy ho máte za úlohu pomenovať

Top správy dňa

 

​​

Top správy dňa

 

Top správy dňa

Amber Heard (37) stále uteká pred hanbou

…bola si zabehať

Top správy dňa

 

Top správy dňa

Top správy dňa

 

Top správy dňa

 

Zdroje: Celebsfirst.com, People.com, Dailymail.com, Instagram.com/elliotpageMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk