Irina Shayk a Tom Brady?!

pridal NoName 13.6.2023 o 4:39
Irina Shayk a Tom Brady?!


Kde je sila, tam je vôľa. A kde je polonahá Irina Shayk (37), tak sú chlapi v zástupe.

Zda sa, že snaha Irči nevyšla navnivoč (aspoň na moment). Po tom, čo otŕčala riťku na pretekoch F1 a pussynu zas na červenom koberci v Cannes, ju po Cristianovi Ronaldovi (38) spájajú s ďalším športovcom. Nie je to síce závodník zo spomínaných pretekov F1, ale to nevadí, keďže plat má lepší než napr. taký Max Verstappen (25). A my všetci vieme, že Shayk len na peniažky pozerá. Ako známa platená spoločníčka za “pár” chechtákov urobí frajerku hocikomu. Takže ešte lepšie, že učarovala úspešnejšiemu športovcovi, ako nejakému trápnemu len pár miliónovému “formuláčovi”. Keby si však to čaro dokázala udržať, bolo by to perfektné. Žiaľ, nestalo sa. nový objav modelky si napokon svoj záujem k nej rozmyslel.

Bulvárom sa šepkajú klebety o tom, že Irina Shayk mala podľa viacerých zdrojov veľký záujem o legendárneho hráča amerického futbalu Toma Bradyho (45). Dvojica sa mala stretnúť nedávno na svadbe v Taliansku. Tam vraj modelka 7-násobného víťaza Super Bowlu celý čas balila a doslova ho prenasledovala. Tomu to údajne najprv lichotilo, no po krátkej dobe zobral nohy na ramená a jasne jej naznačil, že nemá záujem.

O Irine sa tak teraz píše ako o odmietnutej zúfalke, ktorá sa trápne sama ponúka mužom. K (pre ňu) nelichotivej situácii sa nakoniec preto vyjadrila aj viceprezidentka modelingovej agentúry The Society Management - Cheri Bowen.

Celý tento príbeh je totálna hlúposť. Je to zlomyseľné a fiktívne opísanie príbehu, " uviedla Bowen, ktorá sa aspoň trošku snažila zachrániť reputáciu Iriny.

 

Komu veríte vy?

Irina Shayk a Tom Brady?!

 

A hodili by sa podľa vás k sebe?

Irina Shayk a Tom Brady?!

Hmmm??

Irina Shayk a Tom Brady?!

 

Asi aj hej…či?

Irina Shayk a Tom Brady?!

 

Ak sa však náhodou fakt Irina tak ponúkala…tak potlesk pre ňu. To chce veľkú dávku odvahy a ešte väčšiu chuť ísť opäť do “práce”.

Irina Shayk a Tom Brady?!

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk