Rihanna,…teda Tom Holland

pridal NoName 16.6.2023 o 5:56
Rihanna,…teda Tom Holland


Tomčo je nepochybne mladý, šikovný, extrémne je*ateľný, no najmä talentovaný chlapčisko. Aj napriek tomu, že nemá ešte ani 30 rokov, počas svojej kariéry už hral vo viac ako 30. filmoch, televíznych reláciách a divadelných produkciách. Žiaľ, ale, ani jeden z jeho hereckých výkonov nebol tak vychválený, ako jeho necelé trojminútové stvárnenie Rihanny (35). A to ho dnes celkom mrzí.

Všetky jeho role (od Billyho Elliota až po Spidermana) zatienila krátka paródia Riri a jej songu Umbrella.

Je to zvláštne. Pretože som celé roky skutočne tvrdo pracoval a bol som naozaj opatrný pri rozhodovaní sa o tom, čo a kedy urobím, alebo natočím, ” priznal Tom a dodal:

A aj napriek tomu a všetkým tým filmom, na ktoré som neskutočne hrdý, za synchronizáciu pier (stvárnenie Rihanny) dostávam aj tak najviac komplimentov."

Išlo o krátku scénku, ktorá sa hneď po zverejnení stala virálnou. Len na YouTube bola prehraná 143 mil.-krát. Holland (27) si v nej na malý moment odskočí do zákulisia a vráti sa v sieťovaných pančuchách a čiernej parochni, aby napodobnil Rihannu v klipe hitu Umbrella.

Bolo to už dávno. Konkrétne pred piatimi rokmi. Práve sa mi rozbiehala kariéra a mne bolo cťou byť v šou Lip Sync Battle, ” uviedol herec. Dnes by to však už nedal. A nie, nie je to vôbec kvôli tomu, že má niečo proti vystúpeniam draq queen. Make-up, ženské oblečenie či umelé vlasy mu údajne vôbec nevadili a stále nevadia.

Bolo a je mi to jedno. Vyrastal som v najmenej toxickom mužskom prostredí, aké je len možné. Ja som si ani neuvedomoval, že to, čo som urobil, bolo nejaké pokrokové. Len som si povedal: 'Áno, sakra, dám si nejaké silonky a budem tancovať v daždi. To bude naozaj zábava.' 

Teraz by do toho nešiel údajne len preto, lebo by chcel radšej zaujať rolou v nejakom filme. Nebyť z veľkej časti poznávaný a chválený kvôli dvom minútam srandy.

Svoju účasť v spomínanej šou ale zhodnotil tak, že koniec koncov je aspoň veľmi rád a hrdý na to, že vytvoril taký ikonický kúsok popkultúry.

 

Tu je to veľdielo

 

Ten dal zo seba všetko

Rihanna,…teda Tom Holland

 

Videli ste to?

Rihanna,…teda Tom Holland

Pár záberov z jeho vystúpenia

Rihanna,…teda Tom Holland

 

Rihanna,…teda Tom Holland

Rihanna,…teda Tom Holland

 

Rihanna,…teda Tom Holland

A teraz, keď budete niekedy počuť tento song, spomeňte si na jeho vystúpenie

Rihanna,…teda Tom Holland

 

Mimochodom, vtedy títo dvaja ešte spolu nechodili

Rihanna,…teda Tom Holland

 

Zendaya (26) sa tu vtedy do neho nepochybne iba práve buchla

Rihanna,…teda Tom Holland

Isto si povedala, že toho musím mať!

<

 

 

Inak presne o tomto som písala…Už pred očami nemám ju, ale len jeho

<

 

Sorry Tomčo…budeš už navždy Riri

Rihanna,…teda Tom Holland

 

Ale tak čo si čakal, keď si to dal lepšie, než samotná Rihanna????!

Rihanna,…teda Tom Holland

 

Zdroje: Unilad.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk