Lana, maj prosím sebareflexiu

pridal NoName 30.6.2023 o 15:45
Lana, maj prosím sebareflexiu


Lana Del Rey (38) sa síce vykašlala na figúru z červeného koberca, no na svoje vlasy nedá dopustiť. Najmä hlavne vtedy, keď ju čaká vystúpenie. V takom prípade nechá pokojne fanúšikov kvôli účesu dlho čakať s vedomím, že koncert tým pádom potom napokon možno ani nedokončí. Selfiíš bič!

Áno, presne toto sa pred pár dňami na festivale Glastonbury stalo. Počas víkendu sa na pódiu vo Veľkej Británii objavilo viacero hudobných hviezd, a jedným z najočakávanejších momentov bolo aj vystúpenie Lany Del Rey. To však ani zďaleka nedopadlo (a ani nezačalo) tak, ako si fanúšikovia predstavovali. Lanča totiž začala s vyše 30-minútovým meškaním a už hneď na úvod prítomným oznámila, že pravdepodobne nebude môcť odohrať toľko, koľko mala naplánované. A ako dôvod uviedla, že za to môžu vlasy. Konkrétne kvôli svojmu účesu meškala.

Meškám tak dlho, že možno moje vystúpenie prerušia. Veľmi ma to mrzí, ale moje vlasy zabrali príliš veľa času. Ak nás vypnú, tak budeme proste pokračovať, " povedala speváčka po príchode na pódium. A aj sa tak stalo. Odohrala len polovicu jej koncertu, keď kompetentným došli nervy a vypli jej mikrofón. Lana sa potom síce snažila aspoň odspievať song s fanúšikmi, no nakoniec pochopila, že to je hlúposť a odišla.

Samozrejme, že ľudia, ktorí sa festivalu zúčastnili len kvôli nej, sa ihneď ohradili a nešetrili kritikou.

Peniaze im však očividne asi nikto nevráti. Chúdence. No aspoň videli jej pekné vlasy. Lebo predsa oni sa tam prišli na ňu pozerať, nie si ju vypočuť…. Či sa mýlim?

 

Lana, toto si fakt posrala

Lana, maj prosím sebareflexiu

 

Ale účes pekný, nie?

Lana, maj prosím sebareflexiu

Jej vysvetlenie hneď pri príchode

 

Keď jej vypli mikrák a svetlá

Lana, maj prosím sebareflexiu

 

Počujete to vypískanie na konci?

No čo, aspoň tí vpredu dostali podpis a fotky…tí vzadu nech si naserúúúú a pustia doma YouTube

 

Zo situácie si inak urobila srandu aj Whoopi Goldberg (67)

Lana, maj prosím sebareflexiu

Tá v pondelkovej šou uviedla:

Áno, meškáme, dnes sme neprišli načas, pretože nám vlasy trvali príliš dlho."

Lana, maj prosím sebareflexiu

 

Jej kolegyňa neskôr Lane odkázala, že ak vie, že jej vlasy trvajú dlho, nech príde skôr.
Goldberg zas uviedla, že by mala speváčka povedať svojim fanúšikom, že im ako kompenzáciu vráti aspoň „20 dolárov späť na lístok“. Takto podľa nej pôsobí sebecky a neúctivo.

Lana, maj prosím sebareflexiu

 

Zdroje: Ew.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk