Naomi Campbell má v 53. rokoch ďalie diea |
Zázraky sa naozaj dejú. Alebo e by z náhradného materstva začínal by luxusný biznis? Whateveeeeerrrrr . Naomi Campbell (53) má ďalie bejby. Naomi si očividne povedala, e keď Al Pacino a Robert De Niro môu ma ďalie deti v 80-tke, tak prečo by sa ona nemohla sta opä raz matkou po 50-tke hmmm?! Veď v čom je ona od nich horia? (Kto odpoveď naiel, je len posraný rasista!!!) Modelka vo tvrtok večer prostredníctvom svojho profilu oznámila, e sa stala dvojnásobnou mamčou. Napísala toto: Miláčik môj malý, vedz, e si nad mieru váený a obklopený láskou od momentu, keď si nás poctil svojou prítomnosou. Skutočný dar od Boha, poehnaný! Vitaj, chlapče. e modelka očakáva ďalie bejby, sa vôbec nevedelo. Urobila to presne tak, ako u v máji 2021. Zrazu sa len objavila s deckom v rukách a vetkým dala vedie, e je matkou. Ako k decužu dola, asi netreba nejak extra vysvetžova. Hoci ona sama nikdy nepriznala (ale ani nepoprela), e na získanie dieaa vyuila cudziu maternicu, viacerým je nepochybne jasné, oooo cooo goooou najmä v jej veku. A hlavne, keď v oboch prípadoch sa týdne predtým predvádzala na verejnosti bez tehotenského brucha. Take dámy a páni, ďalie diea na objednávku je na svete.
Naomi a jej nový post, v ktorom priznáva, e má syna
A takto v 2021 oznámila, e má dcéru (post je u zmazaný) S tou u stihla photoshoot
Verejnosti ju vak neukazuje
Zdroje: Instagram.com/Naomi |
















