Súhrn pikošiek

pridal NoName 3.7.2023 o 20:14
Súhrn pikošiek


Dočkala sa, tlieskajte jej

Tak predsa neostala na ocot…

Reč je o Nicole Scherzinger (45). Tá sa napokon v 45. rokoch zasnúbila.

Konečne sa jednoducho našiel človek, ktorý by chcel románik s ňou aj formálne potvrdiť. A ktože to je? Predsa jej bývalo/aktuálne/budúci frajer Thom Evans (38).

Ešte začiatkom roka sa totiž šepkalo o tom, že Nikola a Thomčo majú medzi sebou problémy a schyľuje sa k rozchodu. No a viď na nich teraz! Pár prekvapivo oznámil zásnuby.

 

Čo myslíte? Dostal “chlapec” vo februári ultimátum a rozhýbal sa (lebo Nikča sa chcela posunúť ďalej)…?

Súhrn pikošiek

 

….alebo to bolo úplne inak?

Ako?!

Súhrn pikošiek

Každopádne Nicola sa dočkala

Súhrn pikošiek

 

Čoskoro sa z nej pravdepodobne stane vydatá pani

Súhrn pikošiek

 

A tento mladší feši bude oficiálne jej partner

Súhrn pikošiek

Taká “neuveriteľná” pocta pre zosnulého

Že sa doba mení a ľudia otupjevajú pekne vidieť aj koncertoch. Zatiaľ čo v minulosti na pódium fanúšikovia hádzali maximálne nohavičky, dnes je to popol mŕtvych ľudí.

Konkrétne počas vystúpenia Pink (43) pristálo na stejdži jedno menšie vrecúško. To speváčku zaujalo a tak ho vzala do rúk, aby sa pozrela, čo sa v ňom nachádza. No a keď ho zdvihla, nemusela ani nejako extra dlho skúmať, o čo ide. Dotyčný, ktorý to tam hodil, Pink zakričal, že vnútri je popol jeho zosnulej matky.

Počkať, toto je tvoja mama? Naozaj neviem, čo si mám o tomto myslieť, “ zahlásila Pink a položila prach zosnulej opäť na podlahu.

 

Speváčka na koncerte

Súhrn pikošiek

 

To je ale pocta človeku

<

 

Ale zas…kto môže povedať, že bol s Pink na jednom pódiu?

Mŕtvy človek určite nie.

Súhrn pikošiek

 

Hahahahaha.

Súhrn pikošiek

Dáva sa dokopy

Pete Davidson (29) údajne neprežíva najlepšie obdobie, pretože ho trápia vážne psychické problémy. No a my sa mu vôbec ani nečudujeme. Predsa len…9 mesiacov chodil s Kimčou Kardašitanovou (42). A my všetci vieme, že dokonca len týždeň s ňou dokáže človeka poriadne poznačiť. Nie to ešte toľko mesiacov. Čiže…Pete, úplne ti rozumieme. Daj sa dokopy.

No teraz fakt. Komik si naozaj prechádza vážnou krízou. Dokonca vraj aj vyhľadal pomoc lekárov. Davidson totiž podľa informácii magazínu Page Six bojuje s poruchou osobnosti a posttraumatickou stresovou poruchou.

Pete navštevuje odborníkov, aby mu pomohli sa dať dokopy. Robí to vždy vtedy, keď to potrebuje. A tá potreba prišla aj teraz.

Po jeho boku celý čas stojí množstvo ľudí, ktorí ho majú radi, podporujú ho a sú na neho hrdí. Momentálne si proste dáva zas zaslúženú pauzu, aby sa mohol sústrediť na boj s posttraumatickou stresovou poruchou, " uviedol zdroj z blízkeho okolia.

Čo sa týka komika, ten už v minulosti otvorene hovoril o svojich psychických a zdravotných problémoch. Netají sa tým, že bol napr. závislí na drogách, že už niekoľkokrát uvažoval nad samovraždou, alebo že trpí Crohnovou chorobou. Taktiež ho podľa jeho slov mala negatívne ovplyvniť skorá smrť jeho otca. Scott Davidson totiž zomrel 11. septembra 2001. Bol newyorský hasič, ktorý zahynul v službe počas teroristických útoku na dvojičky. Pete mal v tom čase len 7 rokov.

 

Komik sa snaží druhých rozosmiať

Súhrn pikošiek

No on sa až tak nesmeje

Súhrn pikošiek

 

No nič…daj sa dokopy

Súhrn pikošiek

 

A nechaj si narásť vlasy, lebo toto ti fakt nejde

Súhrn pikošiek

Keď je hlava tupá, trpí celé telo

Meno Choi Sung-Bong (33) vám určite nič nehovorí. A to vôbec nevadí. Juhokórejsky spevák aj tak nikoho nezaujíma. Teda zaujíma, ale len teraz, keď nezvládol následky svojich činov a tak sa zbabelo pobral z tohto sveta.

Mimochodom…toto naozaj nie je vymyslený príbeh. Dole nájdete aj fotky.

Choi sa prihlásil v roku 2011 do talentovej súťaže. A hoci sa dostal až do samotného finále, výhru nakoniec nezískal. No aj cez to sa mu podarilo si udržať titul celebrity a zarobiť fajné peniaze. Nevedel však hospodáriť, a tak rýchlo ako vyletel, tak aj rýchlo spadol na dno. Proste bežná klasika rýchlokvasiek.

Každopádne…Choi si neskôr vymyslell, že trpí rakovinou. Za vidinou easy-money klamal verejnosť a žiadal ju o finančnú pomoc. Fanúšikovia mu potom posielali nemalé čiastky, aby svoju chorobu vyliečil. Vyzbieral inak údajne naozaj obrovskú sumu. No a keď sa tento podvod po už dlhom čase klamania  prevalil, spevák svoj život zbabelo ukončil. Ešte deň pred tým ale stihol na svojom YouTube kanáli nahrať príspevok, v ktorom uviedol: „Úprimne sa ospravedlňujem všetkým, ktorí utrpeli pre moju hlúpu chybu.

 

V talentovej šou pred 12. rokmi

Choi s jeho vymyslenou rakovinou

Súhrn pikošiek

 

…samovraždu spáchal vraj kvôli obrovským výčitkám svedomia 

Súhrn pikošiek

BONUS - fotky:

Niečo na odľahčenie

Kendall Jenner (27) ako jedna veľká biela vyrážka čakajúc na vytlačenie

Súhrn pikošiek

Jennifer Lopez (53) je fakt Jenny from the block

…hotový pouličný vandrácky gangster

Súhrn pikošiek

 

DÔLEŽITÉ VAROVANIE!!

Nikdy v živote nepovedzte niečo škaredé na herečku Maisie Smith (21), lebo vás uškrtí stehnami

Súhrn pikošiek

 

Zdroje: Celebsfirst.com, Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk