Kendall o 13 miliónov ťažšia

pridal NoName 22.7.2023 o 23:04
Kendall o 13 miliónov ťažšia


Tomuto sa povie z hovna upliesť bič! A to doslova. Kendall (27) totiž bola v minulosti úplne priemerné dievča. Počas puberty si ale nechala komplet prerobiť tvár a vďaka tomu si dnes pravidelne účtuje milióny dolárov. Viď. ako teraz. Jennerová sa najnovšie stala ambasádorkou firmy L’Oréal Paris. A to za lukratívnych 13 melónov $.

Spomínaná kozmetická značka údajne plánuje presvedčiť mladých ľudí, aby si patlali práve ich výrobky na tvár. A pomôcť im s tým má Kendall. Jej úlohou je (okrem samozrejme proma) osloviť generáciu Z a nalákať ich na produkty L’Oréal Paris.

Predtým spoločnosť používa na reklamu skôr staršie ženy, ktoré sa skôr zamerali na ich rovesníčky. Medzi bývalé ambasádorky sa radí Jennifer Aniston (54), Eva Longoria (48) či Helen Mirren (77). Teraz sa značka snaží zaujať aj mladších konzumentov, a preto prišla na rad Kendall.

Je mi cťou byť súčasťou nového sesterstva silných, mocných žien a môcť povedať tie ikonické slová: stojím za to. Pripojiť sa k rodine L’Oréal Paris a mať príležitosť stelesniť všetko, čo značka znamená, “ vyjadrila sa Jennerka.

Paradoxom je, že túto ponuku vzala aj napriek tomu, že táto značka konkuruje jej sestrám. Kylie (25) a Kim (42) tiež podnikajú v beauty sfére a taktiež predávajú kozmetiku (Kylie Cosmetics totiž vlastní konkurencia L’Oréalu Coty, ktorá zároveň vlastní akcie aj vo firme Kim - SKKN Cosmetics).Ale tak čo už… možno by ju oni nevedeli zaplatiť, alebo možno v biznise na seba dievčatá nepozerajú. Každopádne Kendall bola už predtým tvárou Estée Lauder a robila reklamu aj na Maybelline. Za ten čas si (spoločne aj vďaka iným aktivitám) dokázala zarobiť 50 miliónov (jej čistá hodnota za rok 2021). Čiže ďalších 13 melcov od spoločnosti L’Oréal Paris je naozaj slušná suma.

 

Už pózuje v tričku s ich známym sloganom

Kendall o 13 miliónov ťažšia

 

Tak teda gratulujeme…na tvoj úspech

Kendall o 13 miliónov ťažšia

A na šikovnosť chirurgov

Kendall o 13 miliónov ťažšia

 

Lebo z tohto

Kendall o 13 miliónov ťažšia

Urobiť toto chce veľký talent

Kendall o 13 miliónov ťažšia

 

Dotyční pánovia (možno dámy) by mali z tých 13 miliónov dostať podiel

Kendall o 13 miliónov ťažšia

Ale tak užívaj

Kendall o 13 miliónov ťažšia

 

No nezabudni nabudúce aspoň nechať tringelt…veď netrpíš biedou

Kendall o 13 miliónov ťažšia

 

Zdroje: Thesun.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk