Neudržali sa

pridal NoName 4.8.2023 o 10:49
Neudržali sa


Jeff Bezos (59) sa nás opäť raz snaží presvedčiť o tom, že je cool a stále v tých najlepších rokoch. Rozvod s jednou ženou a rovno bláznivé zásnuby s druhou mu očividne nestačili. Teraz chce verejnosti dokázať, že stále za to stojí….a taktiež, že mu ešte stojí.

Pozrite sa, čo pred pár dňami na svojej superjachte vyvádzal…resp. ako sa predvádzal. Pretože on si bol veľmi dobre vedomý toho, že ho sledujú. A urobil to aj napriek tomu, že riskoval svoje 500-miliónové plavidlo (vysvetlím neskôr). Takže pre moralistov s argumentom “veď je na svojej jachte, nechajte ho” - To síce je, môže si tam samozrejme robiť čo chce, no s paparazzi fotkami musí rátať. A on nepochybne s nimi aj rátal. Keby totiž nechcel pozornosť, dole má kajutu vo veľkosti skoro futbalového ihriska. No my všetci vieme, čo bol jeho zámer. Tak poďme už konečne rovno k veci.

Hľa na Jeffa a jeho drahú. Bezos údajne svojej drahej niečo zašepkal do ucha (3-krát môžete v komentároch hádať čo), a jej nohy v momente kývali slnku. Jeff si na ňu ľahol, resp. ju zavalil aj napriek tomu, že stačilo len málo, a situácia by sa mohla zvrhnúť na katastrofu. Ak by totiž vyvinul príliš veľký tlak na tie jej megaimplantáty, mohli by explodovať a zložiť jeho jachtu ku dnu. Našťastie to však dopadlo v pohode, a vznikla z toho len jedna nepríjemnosť..a to, že sa teraz musíme pozerať na starého dedka šúchajúc svoj zošuverený penis o 60-kilo silikónu.

Každopádne…ak vám niekedy prišiel (alebo ešte len príde) balík z Amazonu lepkavý, teraz už budete vedieť prečo.

 

Takto sa predvádzali v Capri v Taliansku

Neudržali sa

 

Neudržali sa

Neudržali sa

 

Neudržali sa

Neudržali sa

 

Neudržali sa

Neudržali sa

 

Neudržali sa

 

Zdroje: Pagesix.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk