Bella Hadid ukázala fotky z nemocnice |
Okrem toho, e má Bella (26) dos vežký problém so sebavedomím, a nepochybne aj so stravou, tak Hadidku trápi ete jedna nepekná záleitos. A to zdravie. Neviem, či ste postrehli, ale Bella u 15 rokov bojuje s lymskou boreliózou. Bakteriálna infekcia ju neobila rovnako ako aj jej mamu Yolandu (59) a mladieho brata Anwara (24). Kadopádne .Bella tvrdí, e po dekáde a pol je konečne zdravá. Týchto viac ako 100 dní boreliózy, chronickej choroby, liečby koinfekciou a takmer 15 rokov neviditežného utrpenia stáli za to, napísala Hadid na svoj profil a pridala aj pár fotiek. Snaila som sa vybra tie najpozitívnejie obrázky, aké som mohla. Aj keď bol tento záitok vežmi bolestivý, vo výsledku to bol naozaj osvetžujúci moment v mojom ivote. Dal mi nových priatežov, nové vízie a nové premýžanie. Zverejnila aj svoj zdravotný záznam z roku 2014. V tom čase mala 17 rokov a podža textu vyplýva, e modelka sa cítila stále chorá a začala ma taktie problémy s pamäou. V minulosti Bella taktie priznala, e kvôli chorobe jej pokoka neustále mení farbu, cíti pálenie koe, má chronickú úzkos, stráca motiváciu, preíva depresiu a vypadávajú jej vlasy. Trápi ju mala aj infekcia zubov, ktorá sa jej mala objavi vdy, keď zanedbávala spánok ( no a to malo vraj v konečnom dôsledku ete väčí dopad na jej sebavedomie, keďe jej vzhžad nebol vdy 100-percentný, čo sa v modelingu očakáva). Urobilo to ale zo mňa človeka, ktorým som dnes. Moje malé ja by bolo na mňa hrdé. A ja teraz ďakujem za trpezlivos neuveritežnej spoločnosti, pre ktorú pracujem, svojim fanúikom a žuďom, ktorí tu pri mne boli a ozývali sa mi. Taktie agentom Jillovi a Josephovi za to, e ma chránili. Milujem vás a váim si vás ete viac, nedokáem to ani vyjadri. Ďakujem moc aj svojej mame za to, e si uchováva vetky moje zdravotné záznamy, drí sa pri mne, nikdy ma neopúa, ochraňuje, podporuje ma a predovetkým mi v tom vetkom verí.
Spomínané fotografie
Hadidka v nemocnici u predtým
Jej vyjadrenie:
Zdroje: Instragram.com |
























