Riri, už fakt stačilo

pridal NoName 9.8.2023 o 23:14
Riri, už fakt stačilo


Predom upozorňujeme, že ide o článok, v ktorom v !!!ŽIADNOM PRÍPADE NEHĽADAJTE !!! zveličenie, sarkazmus, a v podstate ani trochu pravdy. Len pre istotu….keby náhodou sem zas zablúdili matky z Krivého Poníka.

Všetci sme sa tešili na ten moment, keď už Rihanna (35) porodí a my sa tak už konečne nebudeme musieť pozerať na to jej ustavične holé brušisko. Ona nás však potom fajne “prešťala” a krátko po pôrode sa nechala opäť zbúchať. Takže zas nasledovali mesiace “detvianskej módy”, a my sme znova trpeli očnou migrénou (táto diagnóza inak naozaj existuje!). A hoci sa aj jej tehotenstvo číslo 2 napokon pomaly ale isto blíži ku koncu, my sa opäť nedočkáme pokoja. Riri totiž prichádza najnovšie s ďalšou vecou, čo nemusíme vidieť.

Vyzerá to tak, že tu máme novú Ashley Graham (35). Rihanna sa síce na dotyčnú ani zďaleka nechytá, no verte, že je to len otázka času. Predsa, ešte sa len rozbieha. Čoskoro teda čakajte fotky krvavých vložiek počas šestonedelia, záber na nástrih, alebo ohryzené bradavky. Teraz začala photoshopom, v ktorom ukazuje, že syna dojčí.

Neviem, či je to dôsledok jej exhibicionizmu, alebo len ďalšia propaganda bežnej činnosti, ktorú teraz mnohé matky s radosťou pretláčajú. Mamča, veď si to rob pokojne aj v nákupáku, prehoď si cez prso len šatku (alebo nie, ako len chceš), je to predsa pochopiteľné, ....ale prečo máš potrebu to fotiť a dávať na internet?

Asi ma niektoré matky teraz zožerú, ale vysvetlite mi, prečo sa takéto intímne momenty dávajú na sociálnu sieť? Lebo je to prirodzené a robia to predsa (skoro) všetky matky?

Tak to môžeme rovno nahrávky zo spálne dávať na FB, lebo aj sex je prirodzený a robíme ho (tiež skoro) všetci. Či?

Aby som však Riri len nekrivdila…Ja chápem, že je v skupine ľudí, v ktorej si ženy dokonca ani dieťa nevynosia samé, aj keď môžu. Tak má teda potrebu ukázať, že ona taká nie je. Samá si bejby vynosí, porodí, a ešte aj nakŕmi.

….plus zarobí milióny, keď rovno začne predávať dojčiace podprsenky.

 

Všetci riešia to odhalené prso, no ja som si skôr všimla tú krivú a najmä dlhú ofinu. To cez ňu aj niečo vidí?

 

Riri, už fakt stačilo

 

Jej najnovší photoshoot

Riri, už fakt stačilo

 

Riri, už fakt stačilo

Tieto komenty sú fakt naozaj highlight

Riri, už fakt stačilo

 

Riri, už fakt stačilo

Riri, už fakt stačilo

 

Riri, už fakt stačilo

Reakcie od nie jej fanúšikov

Riri, už fakt stačilo

 

Riri, už fakt stačilo

 

Riri, už fakt stačilo

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk