A taká veľká láska to bola…

pridal NoName 18.8.2023 o 22:27
A taká veľká láska to bola…


Stalo sa to, čo URČITE NIKTO ANI V TOM NAJBLÁZNIVEJŠOM SNE nečakal. Britney Spears (41) a ten jej zajko idú od seba.

V podstate ani neviem, kto z nich dvoch je aktuálne väčší chudáčik. Či ona (lebo podľahla sebeckému manipulátorovi, ktorý sa na ňu napokon vykašľal), alebo on (lebo ešte donedávna mal pri sebe už na pohľad chorého blázna). Každopádne po morálnej stránke (aspoň nateraz) vyhráva zatiaľ henten modelko. Príčinou totiž, prečo ich veľkej láske odzvonilo má byť nevera zo strany speváčky.

Že má Britney nezbednú pišuľu, to už vieme dávno. Nikto jej ten slušný a počestný život nežral dokonca už ani na začiatku jej kariéry, keď na nás hrala nevinnú pannu. Všetci sme vedeli, že imidž stelesnenej čistoty je ešte väčšia kravina, než si prstovať riť a žrať pri tom čokoládu (presvedčte sa o tom).  Takže niet sa čomu teraz čudovať, že svojmu mužovi zahla.

Okej, nebudeme haniť len Spears. Isto je všetkým jasné, že Sam čakal len na ten správny moment, kedy bude najlepšia príležitosť od tejto psychošky odísť. Slávu už dostal, nejaké peniažky si ušetril, a aké-také meno si už urobil. Takže aj v prípade, že po rozvode nedostane nič (čo vraj nedostane) tak sa v živote určite nestratí.

Poďme ale teda k podrobnostiam.

Takže….správa o tom, že speváčka a Samčo idú rok po svadbe od seba sa začala internetom rýchlo šíriť začiatkom týždňa. No a netrvalo dlho, kým sa ukázalo, že to nie je len hlúpa fáma, ale naozaj pravda. Asghari (29) na svojom profile totiž zverejnil toto:

Po 6-tich rokoch sme sa spoločne rozhodli našu cestu ukončiť. Budeme sa navzájom rešpektovať a vždy jej budem želať len to najlepšie. Takéto veci sa stávajú."

Neprešiel ani deň od jeho statusu, a pár slov sa dočkal aj bulvár. No a v najnovšom vyjadrení Sam uviedol už aj dôvod. Manželíček si jednoducho myslí, že mu bola Britney neverná a podľa všetkého to malo byť s osobou, ktorú blízko poznal. Je 100-percentne presvedčený o tom, že si dala minimálne jeden cudzopich…ak nie viac.

Taktiež mu však malo prekážať jej správanie. Podľa neho ho Spears fyzicky napadala a spôsobovala hanbu pred viacerými ľuďmi (napr. keď všetkých naokolo nútila, aby ju natáčali s holou fuňou a kozami na paši).

Samotná Britney sa k celej situácii ešte nevyjadrila. Fanúšikom len na svojom profile prezradila, že si plánuje kúpiť koňa….(keď už nemá na kom jazdiť - toto ale doslova nenapísala, zas odtiaľ, potiaľ.)

Späť však k Samovi. Ten mal údajne už dokonca opustiť spoločný dom a požiadať o rozvod. A hoci s holou riťou určite neodíde, nárok má “len” na autá, a dary, čo od manželky dostal. Čiže žiadne fifty, fifty s peniažkami. Tie ostatnú pekne pre rodinu Spiers, ktorá určite čoskoro na Britney skočí ako pes po údenom.

 

Prvýkrát sa stretli na nahrávaní jej klipu

A taká veľká láska to bola…

 

Už vtedy vraj vedela, že s ním skončí

A taká veľká láska to bola…

A on sa jej ako pravý zlatok….chlap s vkusom nebránil

A taká veľká láska to bola…

 

Bol s ňou aj napriek tomu, že sa pri make-upe inšpirovala pandou

A taká veľká láska to bola…

 

Lietali si súkromným lietadlom po svete

A taká veľká láska to bola…

Samozrejme, že sa o náklady “delili”

A taká veľká láska to bola…

 

Chodili na dovolenky k moru

A taká veľká láska to bola…

 

Na jachty

A taká veľká láska to bola…

Do privátnych bazénov

A taká veľká láska to bola…

 

Po vrátení jej svojprávnosti prišli zásnuby

A taká veľká láska to bola…

 

A napokon svadba

A taká veľká láska to bola…

A teraz po roku sa manželia rozvádzajú

A taká veľká láska to bola…

 

Jeho vyjadrenie

A taká veľká láska to bola…

 

Zdroje: Instagram.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk