Heidi, prestaň klamať!

pridal NoName 24.8.2023 o 22:55
Heidi, prestaň klamať!


Ak ste niekedy závideli Heidi Klum (50) jej štíhlosť, tak teraz už pravdepodobne nebudete. Modelka totiž priznala, vďaka čomu je stále tak chudá. A hoci isto klamala, no aj tak si myslím, že až tak ďaleko od pravdy nebude. Len to proste trošku prehnala.

Opäť raz sa potvrdilo, že tieto celebritky nie sú žiadni nutriční poradcovia a do zdravého životného štýlu sa rozumejú veľké hovno (aj keď o ňom s radosťou rozprávajú). Všetkým naokolo tvrdia, že udržať si chudú postavu je náročné, ale nie nemožné. Radia, že treba dbať na zdravú stravu a dostatočný pohyb. A hoci je to pravda - rovnica výdaj, príjem funguje - oni sami to aj tak z veľkej časti nedodržujú. Väčšina z nich si radšej vyberie tú drastickejšiu cestu - a to hladovanie. Viď. Klum.

Heidi nedávno na svojom profile priznala, že už dlhé roky každý deň skonzumuje maximálne 900 kalórii. No hrôôôza. Ja, keď som to videla, až mi smutno prišlo. Viete si predstaviť, ako fádne musí vyzerať jej vianočná večera?

Na začiatku som musela byť disciplinovaná v jedle. Ale teraz som už na to zvyknutá, ” vyjadrila sa Heidi, ktorá si tento spôsob fungovania vychvaľuje a teda nabáda aj iné osoby, aby rapídne išli pod svoj bazálny metabolizmus.

 

…na toto sa hodí len tento obrázok:

Heidi, prestaň klamať!

 

Heidi a jej telo (pripomínam, že má 176cm)

Heidi, prestaň klamať!

 

Heidi, prestaň klamať!

Heidi, prestaň klamať!

 

Heidi, prestaň klamať!

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk