Brat Miley narieka

pridal NoName 30.8.2023 o 17:28
Brat Miley narieka


Počuli ste už niekedy o typkovi menom Trace Cyrus (34)? Ani ja nie. No za to on si očividne myslí, že je hlavný bod našich záujmov a svoju vlastnú neschopnos teraz teda zvažuje na známu rodinu.

Trance je úplne obyčajný chlapík. V podstate priam podpriemerný muž. Bez štipky talentu, sebareflexie a chuti do práce. Proste klasické celebritné decko. No hoci mu mnoho vlastnosti chýba, výhovoriek má plnú ri. A tá jeho najväčšia a najviac omielaná je práve tá, ktorá vysvetžuje, že prečo nie je úspešný. Podža jeho slov za to môže jeho rodina.

Väčšinou známe priezvisko otvára žuďom všemožné dvere a prináša rôzne možnosti. To však nie je prípad Trace. Ten to paradoxne vidí inak. Údajne ma dve mega hviezdy (Miley (30) a Billyho (62)) v rodine nie je vôbec prospešné, skôr úplný opak.

„Vežmi milujem svoju rodinu, ale myslím si, že by som bol oveža úspešnejší, keby som nebol súčasou slávnej rodiny, ” odpovedal chlapík na otázku: “je ažké by v rodine, ktorá je v centre pozornosti?”.

Trace tvrdí, že za jeho slabú kariéru môžu práve oni, hoci na nej usilovne pracoval už v skorom veku.

„Začínal som s hudbou ešte ako tínedžer. A keď sa moja kapela rozbiehala a my sme podpísali nahrávaciu zmluvu, tak Miley ešte nebola hviezda. Až keď som bol na turné v iných krajinách, tak vznikla Hannah Montana a Disney moju rodinu preslávil. Ja som ale nikdy nepoužil vo svoj prospech známe priezvisko. Dokonca som ho ani nepoužíval. No žudia si ma potom začali spája, ” vysvetlil Cyrus, ktorý otvorene dodal, že ho neskôr žudia zodpovední za hudobný priemysel nepochopitežne kvôli tomu znenávideli….a tak vysvetlil, prečo jeho (toto doslova povedal) rodina negatívne ovplyvnila jeho kariéru.

No ja to skôr vnímam ako vežkú závis voči sestre a zvažovanie viny na ňu. Predsa za tvoj úspech nemôžeš v žiadnom prípade ty, ale všetci okolo!

 

Chlapík inak vyzerá ako počmáraná lavica, kukajte

Brat Miley narieka

 

Na jeho tele nájdete naozaj všetko

Brat Miley narieka

Tie krížiky pod očami majú asi docieli, aby jeho tvár pôsobila nevinnejšie

Brat Miley narieka

 

…keď už telo je jedna vežká šablóna rôznych kresieb

Brat Miley narieka

 

S Miley

Brat Miley narieka

 

Brat Miley narieka

Brat Miley narieka

 

Brat Miley narieka

 

Brat Miley narieka

 

Túto ich pesničku, ale isto poznáte

 

Zdroje: Unilad.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk