Brat Miley narieka

pridal NoName 30.8.2023 o 17:28
Brat Miley narieka


Počuli ste už niekedy o typkovi menom Trace Cyrus (34)? Ani ja nie. No za to on si očividne myslí, že je hlavný bod našich záujmov a svoju vlastnú neschopnosť teraz teda zvaľuje na známu rodinu.

Trance je úplne obyčajný chlapík. V podstate priam podpriemerný muž. Bez štipky talentu, sebareflexie a chuti do práce. Proste klasické celebritné decko. No hoci mu mnoho vlastnosti chýba, výhovoriek má plnú riť. A tá jeho najväčšia a najviac omielaná je práve tá, ktorá vysvetľuje, že prečo nie je úspešný. Podľa jeho slov za to môže jeho rodina.

Väčšinou známe priezvisko otvára ľuďom všemožné dvere a prináša rôzne možnosti. To však nie je prípad Trace. Ten to paradoxne vidí inak. Údajne mať dve mega hviezdy (Miley (30) a Billyho (62)) v rodine nie je vôbec prospešné, skôr úplný opak.

Veľmi milujem svoju rodinu, ale myslím si, že by som bol oveľa úspešnejší, keby som nebol súčasťou slávnej rodiny, ” odpovedal chlapík na otázku: “je ťažké byť v rodine, ktorá je v centre pozornosti?”.

Trace tvrdí, že za jeho slabú kariéru môžu práve oni, hoci na nej usilovne pracoval už v skorom veku.

Začínal som s hudbou ešte ako tínedžer. A keď sa moja kapela rozbiehala a my sme podpísali nahrávaciu zmluvu, tak Miley ešte nebola hviezda. Až keď som bol na turné v iných krajinách, tak vznikla Hannah Montana a Disney moju rodinu preslávil. Ja som ale nikdy nepoužil vo svoj prospech známe priezvisko. Dokonca som ho ani nepoužíval. No ľudia si ma potom začali spájať, ” vysvetlil Cyrus, ktorý otvorene dodal, že ho neskôr ľudia zodpovední za hudobný priemysel nepochopiteľne kvôli tomu znenávideli….a tak vysvetlil, prečo jeho (toto doslova povedal) rodina negatívne ovplyvnila jeho kariéru.

No ja to skôr vnímam ako veľkú závisť voči sestre a zvaľovanie viny na ňu. Predsa za tvoj úspech nemôžeš v žiadnom prípade ty, ale všetci okolo!

 

Chlapík inak vyzerá ako počmáraná lavica, kukajte

Brat Miley narieka

 

Na jeho tele nájdete naozaj všetko

Brat Miley narieka

Tie krížiky pod očami majú asi docieliť, aby jeho tvár pôsobila nevinnejšie

Brat Miley narieka

 

…keď už telo je jedna veľká šablóna rôznych kresieb

Brat Miley narieka

 

S Miley

Brat Miley narieka

 

Brat Miley narieka

Brat Miley narieka

 

Brat Miley narieka

 

Brat Miley narieka

 

Túto ich pesničku, ale isto poznáte

 

Zdroje: Unilad.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
40
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
38
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk