Naozaj sú spolu

pridal NoName 6.9.2023 o 10:00
Naozaj sú spolu


Kylie (26) práve zažíva svoje poprvé. A nie, nebavíme sa o sexe. O panenstvo dobrovožne prišla nepochybne ešte skôr, než začala menštruova. My narážame na vzah s belochom. Nemožné sa proste stalo reálnym, a Jennerka dala šancu aj chlapovi….ehm, v tomto prípade teda skôr chlapcovi….s rovnakým pigmentom kože.

Pravdepodobne je tento románik len výsledok práce Kris Jenner (67) (nie pre nič za nič sa hovorí, že diabol pracuje tvrdo, no Kris ešte tvrdšie), ktorá sa snaží udrža KJ klan stále v kurze. Avšak, aj tak sa o tom môžeme pobavi, a najmä zasmia. Pračudnejší párik totiž momentálne medzi celebritkami isto niet.

Pamätáte, keď sa ešte na začiatku roka hovorilo o tom, že Kylie Jenner a Timothée Chalamet (27) to spolu robia? Hahaha, už len tá predstava je pekne bizarná. Každopádne, presne títo dvaja sa nás teraz o tom snažia presvedči. Hoci sa najprv dlhé mesiace tvárili, že klebety o ich romániku sú čistý blud, dnes hovoria už niečo iné. Resp. ich správanie vypovedá o inom.

Hža na (môžeme to pokojne nazva) začiatok pádu Timothéeho Chalameta. Ten sa nedávno ukázal na koncerte Beyoncé (42). A ako už viete, nebol sám. Spoločnos mu robila spomínaná Kylie Jenner. Dvojica sa po celý čas na seba usmievala, objímala a pusinkovala, ...jednoducho obaja to hrali na reálny vzah a nie ten “píjaaar”.

Ale kto vie…možno si len my namýšžame, oni sú ozaj spolu a Timothée proste rád priestranné vagíny. Mu asi pripomínajú výnimočnú a milovanú ponožku, s ktorou prišiel o panenstvo.

Pozerajte na “zažúbencov”.

 

Ňuňuňuňuňu

Naozaj sú spolu

 

Naozaj sú spolu

Naozaj sú spolu

 

Naozaj sú spolu

 

Cmuuuuk

Naozaj sú spolu

O čom sa už len títo dvaja môžu rozpráva, to mi je záhada

Naozaj sú spolu

 

On: 27-ročný - bezdetný - úspešný herec - z dobrej rodiny - bez nejakých väčších problémov…..a ona:  26-ročná - odkopnutá hviezdička - s dvoma demi - z mizernej rodiny - s neustálymi podvodmi

Naozaj sú spolu

 

To je ešte väčší bizár, než keď Kylie chodila s Jadenom Smithom (25).

(pamätáte si ten legendárny moment, keď mladý Smith vychádzal z kina ako keby mal besnotu??? To vtedy bola tak divoká olizovačka, že Jennerke doslova zožral 2kg mejkapu)

Naozaj sú spolu

Tu to snáď nedopadlo rovnako

Naozaj sú spolu

 

Mimochodom viete si predstavi, že by Timčo zastával funkciu nevlastného tatka deom Kylie??

Naozaj sú spolu

 

Veď on sám vyzerá skôr ako jej diea, než partner

Naozaj sú spolu

Ale to asi každý 27-ročný človek, keďže ona ani zďaleka nevyzerá na 26

Naozaj sú spolu

 

Či?

Naozaj sú spolu

 

Zdroje: Tmz.comMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk