Danny Masterson zhnije v base

pridal NoName 11.9.2023 o 23:20
Danny Masterson zhnije v base


Všetkým ženám vždy pri TOM vravím, že hoci si musia “trošku” počkať (žiaľ, už mi dávno nie je 20), napokon sa ale šťastného konca predsalen dočkajú…teda väčšinou. No a rovnako tak to berte aj vy, drahí čitatelia. Občas nám dlhšie trvá nejakú tému spracovať, no verte, že keď nás pekne poprosíte, vždy to nakoniec napíšeme.

Rada: O to skôr, ak nám pošlete do mailu vaše kozy. 𓃵𓃵

Takže po dlhom čakaní “prekvapivo” oznamujem, že Danny Masterson (47) zhnije v base. Minulosť ho totiž dobehla, keď ho vo štvrtok odsúdili na najmenej 30 rokov väzenia. Trest dostal za znásilnenie dvoch žien pred dvoma desaťročiami.

Herca uznali vinného z toho, že v rokoch 2001 - 2003 vo svojom dome vo štvrti Hollywood Hills v Los Angeles nadrogoval a znásilnil dve členky scientologickej cirkvi, do ktorej patrí aj on sám. Údajne má inak existovať ešte tretia obeť, no súdna porota sa nezhodla na verdikte, a preto ďalšie obvinenie odvolali. Každopádne za mreže pôjde aj tak až na 30 rokov. A až po odpykaní si celého trestu má nárok na to si požiadať o podmienečné prepustenie. A aj to hneď neznamená, že bude jeho žiadosti vyhovené. Sudkyňa počas procesu uviedla:

Pán Masterson, viem, že tu sedíte neochvejne presvedčený o svojej nevine, a preto sa nepochybne cítite byť obeťou justičného systému, ktorý vás sklamal. Ale pán Masterson, vy tu nie ste obeťou. Svojimi činmi ste pred dvadsiatimi rokmi vzal inému človeku hlas a možnosť voľby. Tak či onak sa budete musieť so svojimi predchádzajúcimi činmi a ich dôsledkami vyrovnať.

Danny mal vraj počas celého pojednávania pokerface a neprejavil žiadnu ľútosť či hnev. No za to jeho bývalí kolegovia neostali ticho. Mila Kunis (40) a Ashton Kutcher (45) (s ktorými je Masterson veľký kamoš od spoločného účinkovania v sitkome Tie roky sedemdesiate) sa rozhodli vyjadriť. Títo dvaja sa Dannyho verejne zastali, hoci už dopredu nepochybne vedeli, že ich kvôli tomu ľudia zožerú. Určite ale nečakali až tak silný hejt.

Mila a Ashton najprv poslali sudkyni list, v ktorom herca opísali ako dobrého a zaručene nevinného človeka. Keď však Dannyho napokon uznali vinným, na manželov sa spustila vlna kritiky. A bolo jej očividne až tak moc, že manželia museli neskôr vydať vyhlásenie a pred verejnosťou sa obhájiť.

Sme si vedomí bolesti, ktorú spôsobili naše listy. Podporujeme obete a robili sme to aj v minulosti. Pred pár mesiacmi nás kontaktovala jeho rodina a spýtali sa nás, či by sme nenapísali listy, v ktorých by sme ho charakterizovali tak, ako sme ho poznali my. V žiadnom prípade však nemali spochybňovať legitimitu súdu alebo obžaloby. Takisto nemali v žiadnom prípade spochybniť výpovede obetí a ani ich traumatizovať. Nikdy by sme to nespravili a ak sa to stalo, tak nás to mrzí. Naše myšlienky sú so všetkými obeťami sexuálnych útokov, zneužívania alebo znásilnenia, " uviedla dvojica vo videu, ktoré sa po tlaku spoločnosti rozhodli zhotoviť.

 

Danny pred súdom

Danny Masterson zhnije v base

 

Ani blonďavý Severus Snape mu nepomohol

Danny Masterson zhnije v base

Smola

Danny Masterson zhnije v base

 

Má to za 30

Danny Masterson zhnije v base

 

A jeho kamoši už teraz ľutujú, že sa ozvali

Danny Masterson zhnije v base

Ich obhajoba

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Spolu v sitkome Tie roky sedemdesiate

Danny Masterson zhnije v base

 

A mimo neho

Danny Masterson zhnije v base

Danny Masterson zhnije v base

 

Danny Masterson zhnije v base

 

Zdroje: Vanityfair.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
40
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
38
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk