Celebritný súhrn

pridal NoName 25.9.2023 o 23:19
Celebritný súhrn


Admin bol týždeň preč, takže článkov bolo pomenej. To znamená, že ste mali pár dní na to urobiť niečo užitočné. Napríklad spraviť niečo pre svoju mamu (aby vás už viac nepovažovala za jej životné sklamanie). 

Každopádne…Zlatíčka, po miernejšej (ne)aktivite sme späť. V posledných týždňoch sa toho udialo naozaj toľko, že sme sa to rozhodli rovno šupnúť do jedného článku. Tu máte teda súhrn pikošiek zo sveta celebritného.

Zoznámte sa

Rihanna (35) ukázala svetu svoje druhé dieťa. A verte, alebo nie, ono má “prekvapivo” TMAVÚ pleť. No ešte zaujímavejší je outfit mimina. 7-týždňové bejby malo na sebe  oblečenú ružovú farbu.

Najprv sa totiž hovorilo o tom, že Riri porodila dievčatko. Potom naopak média písali o tom, že k prvému synovi pribudol chlapec. Teraz speváčka zverejnila fotku novorodenca, ktorá zas vyvolala špekulácie o jeho lone.

Neviem, či farba v tejto dobe ešte niečo určuje, no zdá sa, že pohlavie syna Riri sa mení rýchlejšie, než čísla na burze.

 

Pozrite sa na Lakatoš famíliu

Celebritný súhrn

 

Tatko roka A$AP Rocky (34)

Celebritný súhrn

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

Nešťastný pár

Sophia Loren je už dlhé roky stelesnená ženská závisť. Nielenže jej príroda nadelila krásu za siedmich, ešte aj naozaj slušného veku sa dožíva. Už budúci rok herečka oslávi 90. narodeniny…teda, ak sa dovtedy zas nedoláme.

Situácia sa má tak, že Loren pred pár dňami skončila v rukách lekárov. Sophia sa totiž mala vo svojom dome v Ženeve nešťastne pošmyknúť a tak bola urgentne prevezená do nemocnice. Tam jej zistili, že následkom pádu si privodila komplikované zlomeniny bedra a stehennej kosti. Nasledovala operácia, z ktorej sa aktuálne zotavuje.

Tak na ňu myslíte aj inak, než doposiaľ (najmä chlapi!!!).

 

Sophia kedysi

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

 

pani Sofča teraz

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

Ach, táto mladá láska

Už sme naozaj starí..dpč! Kde sú tie časy, keď Johnny Depp (60) a Kate Moss (49) spolu rozbíjali jednu hotelovú izbu za druhou? Očividne v praveku, keď sa pozrieme, že modelka má už svoju vlastnú kópiu (len trošku menej peknú, zabite ma za to pokojne) v jej vtedajšom veku.

Dcéra Kate, Lila, má už 20 rokov a frajera. Pozrite sa ako sa s ním pred pár dňami vykusovala.

 

Ten s hríbom na hlave sa volá Yoni Helbitz a údajne má 22 rokov

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

 

zaláskovaná Lila

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

Príčina odhalená

Pred dvoma mesiacmi sme písali, že Angus Cloud (+25) zomrel. Našli ho vtedy ležať na stole vo vlastnom dome týždeň po tom, čo jeho otec podľahol vážnej chorobe. A hoci sa ihneď špekulovalo o tom, že za odchod herca môžu jednoznačne drogy, túto info rodina nepotvrdila….až dnes.

Mama Angusa tvrdila, že jej syn určite nechcel umrieť, aj keď smrť svojho otca bral naozaj veľmi ťažko. Údajne sa s ňou ešte deň pred jeho smrťou rozlúčil so slovami, že sa stretnú ráno. K tomu ale nedošlo, pretože Angus sa podľa pitvy predávkoval.

Nakombinoval si dávku fentanylu, kokaínu či metamfetamínu, čo ho napokon stálo život. Koroner okresu Alameda sa vyjadril, že utrpel akútnu intoxikáciu kombináciou liekov, ktoré zahŕňali aj benzodiazepín.

…takže postava drogového dílera Fezca (seriál Euphória) mu sadla ako riť na šerbeľ.

 

Čo už. Škoda ho.

Celebritný súhrn

Snežilo, až sa chumelilo

Pri drogách ešte ostaneme. Že medzi celebritkami sneží viac než v januári v Alpách, to už vieme dávno. No vec sa má tak, že len málokto toto “tajomstvo” prezradí. Väčšinou to dotyčné osoby vytiahnu na verejnosť až vtedy, keď začínajú byť menej relevantné a prichádzajú o pocit dôležitosti. Napr. ako teraz Naomi Campbell (53). Tá vo svojej pasáži v dokumente The Super Models rozpráva o tom, že ju taktiež skoro zabili omamné látky.

Naomi tvrdí, že závislosť na alkohole a drogách, s ktorou v 90. rokoch bojovala, ju takmer zabili. K užívaniu kokaínu ju podľa vlastných slov priviedla vidina vyrovnania sa s detským traumami a smútkom zo smrti blízkeho priateľa a uznávaného návrhára Gianni Versaceho.

Myslíte si, och to zahojí tie rany. Ale je to s*ačka. Nezahojí a môže vám to spôsobovať obrovské strachy a úzkosti, ” priznala nečakaný objav Campbell.

Rozhodla som sa nastúpiť na liečenie. Bola to tá najlepšia a zároveň jediná vec, ktorú som v tom čase pre seba mohla urobiť. Chcelo to veľa rokov a práce, aby som sa s tým vyrovnala. A občas sa to ešte objaví... Ale teraz už viem, ako sa s tým vysporiadať, ” dodala modelka, ktorá údajne bojovala so závislosťou zhruba 5 rokov.

 

Naomi v dokumente

Celebritný súhrn

Gianni Versace a Campbell

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

Dokument sa nachádza na Apple TV+ a vyrozprávali v ňom svoje príbehy aj jej kolegyne Cindy Crawford (57), Linda Evangelista (58), či Christy Turlington (54).

Celebritný súhrn

 

Trailer

A kratšia ukážka toho, že o čom sa približne tieto ženy bavia

 

A už by aj toľko textu stačilo…takže ďalšie staro-nové pikošky čakajte v druhom článku, ktorý bude viac, menej o infoškách z fotiek. Kto napr. po XY-krát ukázal kozy, koho na prechádzke z ľútosti vyzulo a kto vyšiel na ulicu ako po prešukanej noci? Počkajte si, odpovede dostanete. Teraz zatiaľ KLIKNITE SEM!!!

 

Zdroje: Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk