Beckhamovci majú svoj dokument

pridal NoName 6.10.2023 o 8:02
Beckhamovci majú svoj dokument


Okej, klamem….aj keď v podstate nie až tak úplne. V skutočnosti je to dokument o Davidovi (48). No “občas” sa v zábere mihne aj Victoria (49) či ich deti, a pointa tohto životopisného diela teda trochu stráca na význame. Každopádne tvorcovia projektu tvrdia, že dokument ukazuje cestu talentovaného chlapca, zákulisie veľkého futbalu a čo všetko dnes ten šport ovplyvňuje.

V skratke:

V jednom momente David napríklad spomína na zápas proti Argentíne, počas ktorého dostal červenú kartu a jeho tím prehral 3:4 v jedenástkovom rozstrele po remíze 2:2 v riadnom hracom čase a predĺžení. Vtedy (keď ich klub vypadol) sa podľa jeho slov stal terčom rôznych útokov a musel čeliť vyhrážkam. Dokonca sa k nemu dostali foto obesenej figuríny, ktorá mala znázorňovať futbalistu.

Bolo to počas môjho tehotenstva. David bol naozaj deprimovaný, úplne klinicky deprimovaný. Spôsobilo mi to vtedy veľmi veľa bolesti, ” opísala Victoria. David neostal ticho a dodal:

"Asi som o tom nikdy nehovoril, pretože jednoducho nemôžem. Je to pre mňa náročné, pretože to bolo veľmi silné. Urážali ma každý deň, všade, kde som prišiel. Nejedol som, nespal som a nevedel som, čo robiť."

Beckomovci v dokumente spomínanú aj na obdobie, na ktoré si všetci dobre pamätáme. Ide o chvíle, keď sa vo veľkom riešilo, že David si nedokázal udržať vtáka v nohaviciach a tak mal pomer s jeho PR asistentkou Loosovou. Victoria sa so slzami v očiach k tejto starej záležitosti (stalo sa to 20 rokov späť) konečne verejne vyjadrila. Spomínané obdobie nazýva „najťažším obdobím jej života“.

Ani vám neviem povedať, aké to bolo ťažké a ako ma to ovplyvnilo. Bola to nočná mora. Bolo to najťažšie obdobie aj preto, pretože som mala pocit, že celý svet je proti nám. A ak mám byť úplne úprimná, boli sme aj my jeden proti druhému. David sa mi potom dlho protivil. Bolo to to najhoršie, čo som kedy v živote zažila, ” priznala podvedená Victoria.

K celej afére sa vyjadril aj samotný David: "Bolo to prvýkrát, čo sme boli s Victoriou v našom manželstve vystavení takémuto tlaku. Zakaždým, keď sme sa zobudili, sme cítili, že je tam niečo iné a viete, obaja sme vtedy cítili, že sa nestrácame, ale topíme."

Pri otázke, ako pár zvládol túto krízu sa Beckhamovi naplnili oči slzami, pričom odpovedal: "Neviem, neviem. Úprimne povedané, neviem, ako sme to zvládli."

"Victoria je pre mňa všetkým. Vidieť ju zranenú bolo neuveriteľne ťažké, ale sme bojovníci. Museli sme bojovať jeden za druhého a za našu rodinu. To, čo sme mali, stálo za boj, " dodal.

A hoci to je dokument primárne o športovcovi, aj napriek tomu dostala Vikina priestor na svoje boliestky. Jednu z nich aj opísala. Tá sa stala v roku 2005, keď mala termín pôrodu ich syna Cruza (18). Vikču podľa jej slov neuveriteľne nahnevalo, že David jej oznámil, že v deň jej plánovaného cisárskeho rezu má pracovné povinnosti. Mal sľúbené fotenie s Jennifer Lopez (54) a Beyoncé (42).

Hovorím si: Vážne za chvíľu vybuchnem….Robíš si zo mňa srandu? Máš hlúpe fotenie s Jennifer Lopez, ktorá je tak nádherná…!

Vadili mi proste ženy v jeho blízkosti. A pamätám si, že keď som mala cisársky rez, ležala a povedzme, že som sa necítila najkrajšie, tak mi niekto ukázal titulnú stránku novín, na ktorej bola nádherná fotka Davida medzi Jennifer Lopez a Beyoncé. A titulok bol: "Čo by na to povedala Posh?‘ Poviem vám, čo by povedala Posh. Posh bola na*ratá!

…a myslím, že to je asi tak všetko, čo o týchto dvoch treba vedieť. Ak vás zaujímajú ešte ďalšie vtákoviny, mrknite na ten dokument. Mne sa naozaj nechce. Tento trailer mi bohato stačil.

 

Na neho sa len fajn pozerá… počúvať ho nedokážem, pretože mám pocit, že melie srajdy

Beckhamovci majú svoj dokument

 

A Victorie tiež neverím. Tá podľa mňa kvôli imidžu spoko rodinky pokojne obetuje rituálne jedného novorodenca.

Beckhamovci majú svoj dokument

A viac o nej nič negatívne už radšej nenapíšem, lebo tie svalnaté ruky mi naháňajú strach

Beckhamovci majú svoj dokument

 

Beckhamovci na premiére v Londýne

Beckhamovci majú svoj dokument

 

Beckhamovci majú svoj dokument

Beckhamovci majú svoj dokument

 

Beckhamovci majú svoj dokument

 

Samozrejme, že celá rodina došla tatina podporiť

Beckhamovci majú svoj dokument

A aj srdiečka Beckhamboys boli

Beckhamovci majú svoj dokument

 

Nicola (28) zas ofučaná

Beckhamovci majú svoj dokument

 

“Malá” Harper (12) s tatom

Beckhamovci majú svoj dokument

Chlapci s tatom

Beckhamovci majú svoj dokument

 

Ten musí Vikče každý deň ruky, nohy bozkávať z dôvodu, že odsunula svoju hrdosť a tak udržala rodinu pokope

Beckhamovci majú svoj dokument

 

Zdroje: Edition.cnn.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk