Mia Khalifa radila teroristom z Hamasu

pridal NoName 12.10.2023 o 22:16
Mia Khalifa radila teroristom z Hamasu


Toto dievča, čo má väčší body count než Hasam, si očividne vytrtkalo z hlavy rozum. Bývalá pornoherečka totiž ihneď po vpáde teroristov na územie Izraela a vypuknutí otvoreného konfliktu vyzvala útočníkov, aby lepšie dokumentovali “výsledok ich práce”. V podstate im radila ako najlepšie natočiť video.

V jej nedávnom statuse vyzýva „bojovníkov za slobodu”, aby otočili svoje telefóny a natáčali obraz horizontálne.

Keď sa neskôr na Miu (30) spustil hejt v takej sile, že dokonca aj samotný Playboy sa rozhodol s Khalifou rozviazať spoluprácu, tak Mia sa snažila verejnosť presvedčiť o tom, že jej komentár neslúžil na podporou násilia. Vraj iba chcela zdôrazniť potrebu bojovať za palestínsku slobodu.

Chcem len objasniť, že toto vyhlásenie žiadnym spôsobom ani formou nenabáda k šíreniu násilia, konkrétne som napísala ‚bojovníkov za slobodu‘, pretože to je to, čo robia palestínski občania... Bojujú za slobodu každý deň, “ napísala Khalifa. Playboy však svoje rozhodnutie nezmenil a Khalifa od nich dostala padáka.

Firma poslala svojim sledovateľom e-mail, v ktorom oznámila, že vzťahy s Miou Khalifa sú už minulosťou pre jej nedávne komentáre. Tie Playboy nazval ako „nechutné a odsúdeniahodné“.

V Playboyi podporujeme slobodu prejavu a konštruktívnu politickú diskusiu, ale máme politiku nulovej tolerancie voči nenávistným prejavom. Očakávame, že Mia pochopí, že jej slová a činy budú mať následky.

Je pravda, že jedna vec je kritizovať vedenie Izraelu a čo robia, a druhé je podporovať masaker nevinných ľudí... Každopádne Mia asi rýchlo zabudla aj na fakt, že keby príde do arabského štátu, tak jej vo väčšine škaredo ublížia. Nie je to veď ani tak dávno, keď pred nimi utekala.

 

Statusy samozrejme z jej profilu napokon zmizli ako post Kylie Jenner (26), ktorá zas vyjadrila podporu Izraelu

Mia Khalifa radila teroristom z Hamasu

 

Mia Khalifa radila teroristom z Hamasu

Mia Khalifa radila teroristom z Hamasu

 

Mia Khalifa radila teroristom z Hamasu

Playboy:

Mia Khalifa radila teroristom z Hamasu

 

Mia:

Povedala by som, že podpora Palestíny ma pripravila o obchodné príležitosti, ale viac sa hnevám na seba, pretože som si neskontrolovala, či vstupujem alebo nevstupujem do biznisu so sionistami. Moja chyba.

Mia Khalifa radila teroristom z Hamasu

 

Zdroje: Variety.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk