Madonna je späť

pridal NoName 16.10.2023 o 17:56
Madonna je späť


Má hodnotu 850 miliónov dolárov, stále dokáže vypredať svetové turné a pobúriť ľudí - takto by sa dala opísať tetula Madonna, ktorá má z pekla šťastie, že jej biznis aj naďalej funguje. Pre mňa osobne je to totiž veľkou záhadou. Niečo ako kamene v Carnacu.

Nič nadčasové, alebo aspoň nové ľuďom neprináša. Ona sa jednoducho zastavila v 80. rokoch, a včera na otváračke v londýnskej O2 aréne to bolo krásne vidieť…aj keď mnohí si radšej zakrývali zrak.

Koncert, ktorý odštartoval jej svetové turné, bol v podstate menší striptís jednej geriatrickej pani. Davy divákov boli svedkami toho, ako sa Madonna vyzliekla do spodnej bielizne a sediac na červenej zamatovej luxusnej pohovke zvodne roztiahla nohy. V inom čísle sa zas obtierala o tanečníčky s holými kozami a vášnivo sa ich dotýkala.

Od osemdesiatych rokov sa proste neposunula (iba si oholila svojho bobra). Ako sa dalo čakať, koncert bol skôr o sexe a náboženstve - konkrétnejšie o satanizme. A áno, všetci sme to predpokladali, no moja naivná dušička trochu verila, že jej nedávny kolaps a priblíženie sa k smrti bude pre ňu budíček….no očividne nie. Madonna (65) sa všetkých ostatných a najmä samu seba očividne snaží presvedčiť o tom, že čas stojí a starnutie je niečo, čo sa s ňou nespája…napr. ako vkus, hrdosť a úroveň.

Takže stále ma nikto nepresvedčil o tom, že ľudia na ňu chodia kvôli hudbe. Podľa mňa len chcú byť svedkami toho, ako Madonna na pódiu nechá dušu - tú, ktorú zapredala diablovi. A potom sa mohli všade pochváliť tým, že boli súčasťou jej posledného vystúpenia.

Neverím totiž, že si niekto “ide” jej hudbu. Posledné songy sú naozaj nepočúvateľné. A jej stará hudba? Tá je aj tak z veľkej časti už len fanúšikom poskytnutá z cédečka, a nie z hrdla speváčky ………………………… ešteže existuje ten playback.

 

65 už nie je 25…žiaľ

Madonna je späť

 

Madonna je späť

Madonna je späť

 

Madonna je späť

 

Madonna je späť

Madonna je späť

 

Madonna je späť

 

Precítené “Ohhh”

<

 

S dcéruškou

<

 

 

POV: Každá žena v klube, keby sa zasvietilo svetlo

<

 

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
40
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
38
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk