Smithovci sú falošňáci

pridal NoName 17.10.2023 o 21:04
Smithovci sú falošňáci


Rovnako ako my netušíme, že čo nás ďalšie štyri roky čaká, tak ani Smithovci nemajú o svojej budúcnosti ani šajnu. Stalo sa totiž to, čo sme všetci predpokladali. Manželia išlo od seba. A to dokonca už pred dlhými siedmimi rokmi.

Párik, ktorý kedysi hrdo hlásal, že si žije voľným životom (rozumej: každý z nich mohol pokojne šukať iné osoby), sa “prekvapivo” potýka so vzťahovými problémami. A hoci o tom, že Smithovci majú manželskú krízu sa hovorilo už dlhšie, obaja sa práveže dlho tvárili, že sú v pohode. Chodili spolu zaláskovane do spoločnosti a Willčo (55) nemal problém drbnúť jednu vzduchom chladenú komikovi, ktorý si z jeho drahej urobil žart. Takže ich najnovšie priznanie, že si dali “pauzu”, je naozaj nečakaná a paradoxne zároveň aj očakávaná pikajda.

Pravdu o ich vzťahu dala napokon von Jada (52), ktorá magazínu People prezradila, že 7 rokov nebýva so svojím manželom v spoločnej domácnosti. Okrem toho porozprávala aj o tom, prečo nepožiadala o rozvod a prečo sa ich manželstvo ocitlo v takejto kríze.

Približne v roku 2016 sme boli už zo všetkého unavení. Myslím, že sme sa zasekli v našich predstavách toho, aký by mal byť ten druhý. Dala som však sľub, že neexistuje dôvod, pre ktorý by sme sa rozviedli. Zvládneme úplne všetko. Jednoducho som nebola schopná tento sľub porušiť, " povedala Smithová a dodala, že obaja si teda išli nažívať do iného domu. No a tak to zostalo až doteraz…ich pauza trvá už dlhých 7 rokov a oni stále nevedia, že čo s nimi ďalej.

Stále sa snažím vyriešiť to, ako budeme pokračovať. Stále k sebe cítime hlbokú lásku a snažím sa prísť na to, čo bude pre nás najlepšie."

…tak snáď na to do ďalších siedmich rokoch prídu a Willčo nezostane práve v dôchodkovom veku sám (aj keď pre neho možno v takomto prípade iba lepšie).

 

Will si inak ťažkú hlavu z momentálnej situácie očividne nerobí. Hľa, čo pred pár hodinami pridal na instáč. Relaxuje s úsmevom na mori a má každého v riti (len si radšej KEBY NÁHODOU vypol možnosť komentovania).

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Titulka magazínu People

Smithovci sú falošňáci

Svadbu títo dvaja mali v roku 1997

Smithovci sú falošňáci

 

Vtedy nikto nechápal, prečo Will, ktorý mohol mať hocikoho, si vybral práve túto béčkovú herečku.

Smithovci sú falošňáci

 

O pár rokov to však všetci pochopili. Dovolila mu predsa šukať aj iné ženy…povedzte, ktorá žena toto urobí??!!! A dokonca sama navrhne???!!!!

Smithovci sú falošňáci

…jedine taká, ktorá sama začne prvá s neverou a uvedomí si, že stále ten istý párok v rožku nechce mať.

Smithovci sú falošňáci

 

Willčo, keď zistil, že má parohy, ale aj on sám môže súložiť s inými ľuďmi.

Smithovci sú falošňáci

 

Mal vtedy slzy smútku, alebo radosti???

Smithovci sú falošňáci

A bola tá facka na Oscaroch pokus získať Jadu späť, alebo len prehnané gentlemanské gesto???

Smithovci sú falošňáci

 

Podľa mňa ani oni dvaja nevedia

Smithovci sú falošňáci

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk