Celebritný súhrn

pridal NoName 22.11.2023 o 7:53
Celebritný súhrn


Čoskoro je na svete nové upírča

Suki Waterhouse (31) priznala, že mala nechránený sex. Počas nedeľného vystúpenia svetu oznámila, že je v tom a ukázala aj svoj pupek.

Hovorila som si, že si na seba vezmem niečo lesklé, aby som vás rozptýlila od istého faktu, ktorý sa momentálne deje. Nie som si istá, či to funguje, “ povedala a prešla si rukou po už viditeľne väčšom bruchu. Ak si teda neodskočila do cudzej postele, tak Robert Pattinson (37) bude otcom.

 

Pfuj…takto pred manžestvom!!!!

 

Fotka týždeň stará

Celebritný súhrn

Záber tiež z novembra

Celebritný súhrn

 

Pár tvoria od roku 2018

Celebritný súhrn

Pitt to bude mať s deťmi ešte veselé

Že deti (najmä tie adoptované) nemajú k Bradovi Pittovi (59) blízko, dokázali už niekoľkokrát. Len nedávno napr. Zahara (18) pri školskej veľkej udalosti (vstup do spolku Alpha Kappa Alpha) sa predstavila ako len Zahara Marley Jolie. Priezvisko Pitt schválne vynechala, a údajne ho nepoužíva, kým nemusí. Druhý hercov “syn”, Pax (19), už dokonca pred rokmi médiám prezradil, že si chcel priezvisko Pitt z dokladov odstrániť a ponechať si meno len po matke. Angelina s tým vraj ale nesúhlasila a mala mu to vyhovoriť. Pax to teda (zatiaľ) ešte neurobil, no svoju nenávisť k Bradovi stále neskrýva. Aj pred pár dňami mu cez Instagram opäť poslal nepekný odkaz:

Prajem tomuto prvotriednemu hajzlovi šťastný Deň otcov. Znova a znova dokazuješ, aký si hrozný človek. K tvojím štyrom najmladším deťom nemáš ohľaduplnosť ani empatiu a v tvojej prítomnosti sa trasú od strachu. Životy mojich najbližších si premenil na peklo. Môžeš sebe aj svetu nahovárať čo chceš, ale pravda jedného dňa vyjde najavo. Takže šťastný Deň otcov, ty skurvene otrasný človek, " napísal Pax.

 

Práááčničko pre herca

Celebritný súhrn

 

Prááááničko, ktoré predtým dostala Angelina (48)

Celebritný súhrn

Zaharu, sa pri predstavovaní dostala až do tranzu. Pozerajte.

(áno, chodí na černošskú univerzitu)

<

 

 

Jolie a jej najväčší fanúšikovia na svete

Celebritný súhrn

Stratila kilá a pribrala k sebe frajera…teda už manžela

Reč je o Adele (35). O nej sa už nejaký ten mesiac šepkalo, že sa opäť vydala. A asi to napokon naozaj tak je. Pred pár dňami totiž svojho partnera počas vystúpenia v Las Vegas nazvala manželom.

Nemôžeš si ma vziať, zlatko. Som heterosexuálka a môj manžel je dnes večer tu, “ odpovedala Adele fanúšičke, ktorá kričala, aby si ju vzala. Takže manželstvo number 2 je pravdepodobne naozaj real….teda v prípade, ak sa manželmi nenazývajú len tak.

 

Aj keď Adele už dávno konzumuje tučné jedlá, poriadne prerastenej klobásy sa proste nevie vzdať.

Celebritný súhrn

 

Ňuňuňuňuňu

Celebritný súhrn

Ak ste zabudli, tak tento šťastlivec sa volá Rich Paul (41) a je športový agent

Celebritný súhrn

 

Sú spolu od roku 2021

Celebritný súhrn

 

Trošku rozdiel oproti jej prvému mužovi….ale za to môže aj jej premena

Celebritný súhrn

Aj toto sa deje

Stalo sa to, čo sa, čo sa dalo vlastne aj predpokladať. Na koncerte americkej speváčky Taylor Swift (33) v brazílskom Rio De Janeiro v piatok došlo k nešťastiu. Jednej fanúšičke sa urobilo zle a pri prevoze do nemocnice zomrela. Príčinu úmrtia 23-ročnej Any Clary Benevidesovej Machadovej organizátori koncertu nešpecifikovali. Niektoré médiá však uvádzajú, že malo ísť o zástavu srdca.

Miestni novinári taktiež tvrdia, že fanúšikovia si nemohli na koncert priniesť fľaše s vodou aj napriek mimoriadne teplému počasiu (pocitová teplota v piatok v Riu pritom dosahovala až 59°C). Mnohí pritom čakali niekoľko hodín pred koncertom pred štadiónom na priamom slnku. Kukajte:

 

Stavím sa, že tam niektorí dokonca už pár dní aj stanovali

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

 

Celebritný súhrn

Celebritný súhrn

 

Fanúšička, ktorá zomrela:

Celebritný súhrn

 

Swiftka a jej vyjadrenie:

Nemôžem uveriť, že píšem tieto slová, ale so zlomeným srdcom informujem, že sme dnes večer pred mojou šou stratili fanúšičku. Ani vám neviem povedať, aká som z toho zničená, “ povedala Taylor a dodala, že má o prípade málo informácií, no vie, že dotyčná bola neuveriteľne krásna a príliš mladá.

Celebritný súhrn

Klasika

A aby bol svet v rovnováhe, tak si sem zas na koniec šupneme vykoksovanú Britney (41).

Nech sa páči:

Ten roboš vzadu je najlepší

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

Nezložíme sa jej inak konečne na nejaké nohavičky, ktoré jej budú sedieť a nebude si ich musieť stále naťahovať???

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

A ešte jedna prosba

Nehľadá niekto brigádničku? Viete, nech nemusí Emča Rataja (32) viac pracovať z postele. Je mi totiž ľúto, že musí vykonávať takúto necudnú prácu. :(((

Celebritný súhrn

 

…z postele

Celebritný súhrn

 

….Z POSTELEEEEEE

Celebritný súhrn

 

Zdroje: Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk