Celebritné zvyky a tradície

pridal NoName 25.12.2023 o 23:14
Celebritné zvyky a tradície


Čaute Pikoškárky a Pikoškári.

Dúfam, že sa máte fajn a pribrali ste aspoň 4 kilá. A že zemiakový šalát vám až vyteká z uší, a namiesto moču už vylučujete vaječný likér. Treba si totiž vážiť to vzácne žrádlo, ktoré každoročne máme. Nie každý ho žiaľ má. A teraz nenarážam na chudobnú populáciu vo svete. Práve naopak. Napr. taká Chrissy Teigen s rodinou počas Vianoc jedia ako správni Amíci mekáč.

Pri lustrovaní internetu som našla pár zaujímavosti o tom, ako celebrity trávia Vianky (toto je inak po tehulke druhé najhoršie slovo na svete). Isto sa aj oni pohádajú, prežerú, a strávia čas s blízkymi. O tomto ale tento článok nie je. Vyberala som skôr tie netradičnejšie zvyky a tradície, ktoré dodržujú. Tak sa pohodlne usaďte, vezmite si k čítaniu minimálne za 3 lyžice šalátu a pobavte sa.

1. Chrissy Teigen (38)

Ako som už spomínala, tak Johnovi Legendovi (44) “uvarí” Chrissy na večeru mekáč. Teigen proste zaviedla vo svojej rodine zvyk objednávať si na Vianoce McDonald's. Prečo? Pretože vraj preferujú alternatívy k typickej vianočnej večeri. "Je to Chrissy tradícia, " povedala Teigen.

 

Kto aspoň nič neurobí, nič nepokazí….a mekáč je overená klasika

Celebritné zvyky a tradície

 

Minútu ticha však za ich Vianoce

Celebritné zvyky a tradície

2. Sandra Bullock (59)

Využíva vianočné obdobie na to, aby si uctila svoj európsky pôvod. Každé Vianoce je podľa jej slov takmer povinnosťou dať si na vianočnú večeru poriadnu dávku bavorských nemeckých klobás a kyslej kapusty ako poctu pamiatke predkov z Nemecka. Získať origoš suroviny ale už vraj nie je také jednoduché. Keď jej matka ešte žila, o túto záležitosť sa starala práve ona. Teraz to je na Sandre, ktorá sa tak “nechcene” každoročne dopúšťa trestného činu.

Myslím si, že sme kvôli tomu viackrát porušili zákon, pretože vždy musíme zvládnuť zohnať tie klobásy a pod. k nám domov. A dovážanie mäsa do Spojených štátov je určite nezákonné, “ priznala so smiechom Bullock.

 

Tento rok však Sandra prišla o dlhoročného partnera…tak možno to teraz vôbec neriešila

Celebritné zvyky a tradície

3. Kardashian-Jenner klan

Robíme si srandu, že sú ako taká sekta….no očividne to nie je iba sranda, ale pravda. Ako Kris (68) (a neskôr Kanye) priznala, ich tradícia je vždy na Vianoce sa stretnúť u Kourtney (44), kde si rozbalia darčeky a sú spolu. Na tom by samozrejme nebolo nič zarážajúce, keby neboli pozvaní len tí najhlavnejší z K-J famílie. Napr. keď chcel Karči byť ten čas aj so svojou stranou rodiny, tak jednoducho nemohol. Prečo? No lebo v tých obrovskýýýých vilách nie je pre ďalších ľudí miesto. Tak West rodina pekne ostala u neho doma a čakala, kým sa Kim (43), Karol a deti vrátia od Kourtney. A Karol (46) s tým nič nezmohol.

Nečudo teda, že s nimi žiadny chlap napokon neostane.

 

Priznám sa, že tu mi ho prišlo aj trošku ľúto.

<

 

 

Dodnes im to neodpustil

Celebritné zvyky a tradície

 

Kourtney (44) - každoročná hostiteľka

(ich zvyk je inak ešte taký, že každý musí mať iný baliací papier, aby rozpoznali, že od koho je aký darček. A po večeri sa všetci oblečú do rovnakého pyžama).

Celebritné zvyky a tradície

4. Blake Lively (36) a Ryan Reynolds (47)

Vraj trávia Vianoce v posteli. A nie, nesúložia (to až neskoro večer). Ako Blake prezradila, tak v ich rodine majú taký zvyk, že sa všetci (aj s deťmi) uložia do jednej postele a leňošia. Niekedy údajne aj dlhé hodiny.

“Vzájomnými rozhovormi v posteli strávime aj 7 hodín. Doprajeme si jednoducho najväčší pôžitok života - odpočinok a čas s milovanými, ” dodala Lively.

 

A keď nestihnú uvariť večeru a kuchár má práve voľno, tak možno tiež objednajú mekáč.

Celebritné zvyky a tradície

5. Kunisovci

Nerozhadzujú peniaze. Aj keď už v minulosti boli kritizovaní za to, že deťom kupujú len nevyhnuté veci, tak svoj postoj nezmenili. Mila (40) prezradila, že spolu s Kutcherom (45) sa rozhodli nedávať svojim deťom, Wyatti (9) a Dimitrimu (7), mnoho darčekov na Vianoce. Každý z nich vraj vždy dostane len jeden dar. To je ich zvyk.

O ich rozhodnutí informovali aj príbuzných. Od nich vyžadujú, aby urobili to isté. V opačnom prípade budú ich darované veci posunuté na charitu.

 

Takže výber je ťažký

Celebritné zvyky a tradície

 

A aké sú vaše?

Ja som mimochodom zistila, že u nás sa robia opekance z rožkov a v Bratislave z takého konkrétneho pečiva. Pfffff….ale pánski sú títo ľudia na západe.

PS: Budú aj instagramové vianočné fotečky celeb-litiek, nebojte. Už zbieram materiál.

 

Zdroje: Euro.Eseuro.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk