Kim sa snaží byť vtipná

pridal NoName 30.12.2023 o 11:23
Kim sa snaží byť vtipná


Pýtate sa, že po čom už len tie privilegované deti celebritiek túžia? Neviem. Viem si ale tipnúť, že čo určite nechcú. Napr. presne to, čo North (10) dostala tento rok pod stromček.

Ako keby mladej nestačilo, že sa na Kimču Kardashian (43) musí pozerať denno-denne. Že ju všetci nonstop porovnávajú s matkou. A že sa aj od nej nepriamo očakáva, že taktiež bude spĺňať vždy aktuálny “ideál krásy”........ešte k tomu dostane aj vianočný darček spojený s jej slávnou materou. To proste fakt nechceš.

North totiž Santa Claus (len trošku menej chlpatý, ale za to viac kozatý) doniesol kabelku, na ktorej je znázornená práve hlava Kim. Ide o kabelku vyrobenú na mieru od amerického dizajnéra Alexandra Wanga (40). Ten na rozkaz Kardashianky drahý kúsok ozvláštnil tým, že do nej zakomponoval Kimikinu gebuľu. A nie len tak hocijakú. Ide o fotku z roku 2012, z ktorej sa stala ihneď memka, lebo Kimča na nej plače, no tie hektolitre botoxu v ksichte jej rozmrdali mimiku viac, než deti pánty na školských skrinkách.

Takže toto je darček, ktorý dostala Severanka

Kim sa snaží byť vtipná

 

Kimča tvrdí, že si ju bude od nej kradnúť

Kim sa snaží byť vtipná

 

Originál meme

Kim sa snaží byť vtipná

Ani neviem, či je horšia táto meme kabelka, alebo tá, ktorú zas naopak dostala Kim v roku 2013 od Karčiho Westa (46).

Pamätáte si ešte na túto Birkinku za 40-tisíc dolcov?

Kim sa snaží byť vtipná

 

Tak hrdo ju vtedy potom nosila

Kim sa snaží byť vtipná

 

Skoro ako všetky čaje v Auparku tie fejkové “lujzvitonky”.

Mňa neoklamete!

Kim sa snaží byť vtipná

 

Zdroje: Instagram.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk