Gypsy Rose Blanchard je hviezda

pridal NoName 14.1.2024 o 2:15
Gypsy Rose Blanchard je hviezda


Neviem ako vy, ale ja milujem krimi a všetko s nimi spojené. A keď sa zločin ešte nejako týka našich hviezdičiek, tak niet väčšieho odborníka! O.J. Simpson, Oscar Pistorius, Sharone Tate, a pod. sú prípady, o ktorých by som pokojne vedela napísať diplomovú prácu. Späť však k pointe článku. Tento sa bude týkať osoby, ktorá síce v čase vraždy jej matky nebola celebritka, no po nej (a po prepustení) sa okamžite stala hviezdou červeného koberca.

Ak ste videli seriál The Act (v ktorom Joey King (24) mimochodom dokonale stvárnila hlavnú postavu), tak viete, čo sa dotyčnej z titulky stalo. A keď nie, nevadí. Ja vám to opíšem v “pár” vetách.

Gypsy Rose Blanchard je osoba, ktorá strávila detstvo na vozíku. Verejnosť, ale aj ona sama verila, že má rakovinu, svalovú dystrofiu, poruchu prijímania potravy a trpí psychickou poruchou, pre ktorú mentálne nikdy skutočne nedospeje. Podstúpila tiež mnoho operácii (napr. kolostómiu) a dlhé roky brala množstvo liekov. Žiadna z uvedených diagnóz ale nebola skutočná a zákroky, či rôzne medikamenty neboli vôbec potrebné. To iba jej matka Dee Dee (ktorá sa paradoxne hrala na milujúcu a oddanú osobu) celé roky klamala lekárov a samotnú Gypsy. A keď Gypsy počas dospievania začala odporovať, alebo spochybňovať svoje choroby, Dee Dee dcére ničila život ešte viac. Nielenže ju celý život udržovala v “chorom stave”, po pokusoch vzdoru jej do vývodu v spánku zavádzala ešte viac nepotrebných liekov.

G. Rose sa v tom čase už potajomky pripájala na internet, kde si dopisovala na zoznamkách s rôznymi ľuďmi. Raz sa dokonca potom pokusila o útek a pomáhať jej mal práve človek, ktorého spoznala online. Dee Dee však ich plány zmarila a Gypsy kladivom rozbila počítač, hroziac, že ak sa ešte niekedy pokúsi utiecť, použije kladivo na jej prsty. A aby svojej dcére zabránila ísť na políciu, povedala jej, že polícia vie o tom, že je mentálne zaostalá, a tak jej nikto nebude veriť.

Gypsy sa však nevzdávala. Rok po tomto incidente sa na internetovej zoznamke pre kresťanov spoznala s Nicholasom Godejohnom. S tým napokon naplánovala vraždu svojej matky, ktorú aj uskutočnili. V osudný deň (9.jún 2015) Nick zavraždil Dee Dee v spánku. Udelil jej 17 rán do chrbta. Gypsy sa zatiaľ schovávala v kúpeľni. Potom mala dvojica sex a následne sa vrhla na útek. O pár dní ich však chytili a G. Rose všetko priznala a vysvetlila situáciu. Nicholas, ktorý bol mimochodom mentálne chorý, dostal doživotný trest, zatiaľčo Gypsy len 10 rokov. Po ôsmich rokoch ju 28. decembra 2023 ako 32-ročnú však prepustili z väzenia a G. Rose je aktuálne veľká hviezda.

Chodí z rozhovoru na rozhovor, zúčastňuje sa rôznych promi akcií, cestuje a na sociálnych sieťach už nezbierala milióny fanúšikov. Konkrétne na instáči za necelý mesiac nadobudla 8, 1 milióna a na TikToku 9, 6 milióna followerov. Takže čoskoro čakajte promo kódiky, keďže už teraz zdieľa napr. svoju beauty rutinu či selfíčko u kaderníčky.

Proste si žije ako hviezda…alebo resp. ako ona sama tvrdí - “svoj vysnívaný život”.

Dokonca už má aj manžela (ktorý je mimochodom až strašidelne podobný jej zavraždenej matke). Volá sa Ryan Scott Anderson a je to učiteľ. Spoznať sa mali ešte v čase, keď bola Gypsy v base a dotyčný jej mal ako obdivovateľ písať listy. Dvojica sa nakoniec vzala za bránami väznice 21. júla 2022. A hoci je G. Rose vonku len 2 týždne, svoj sľub údajne už plánujú obnoviť aj na slobode.

Jednoducho príbeh, ktorý nevymyslí ani Hollywood (do ktorého aj týmto tempom Gypsy pomaly, ale isto smeruje) A ten po nej teraz nepochybne skočí ako pes po údenom, len aby z jej príbehu zinkasoval čo najviac.

Gypsy hneď po prepustení 29. decembra (ešte ani kufor nestihla vybaliť)

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

S manželíčkom (všimnite si tú podobu s Dee Dee)

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

Jej zavraždená matka s malou Gypsy

(mimochodom ona v čase vraždy mala 23 rokov, len bola klamaná tiež o svojom veku a myslela si, že má iba 19)

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

G. Rose na červenom koberci

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

Samozrejme, že aj s manželom

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

S tým teraz iba cestujú

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

?
?
?
?
?
Zobrazi? tento pr?spevok na Instagrame
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Pr?spevok

 

A užívajú si slávu a pozornosť

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

G. o svojom živote a pozdrav hejterom

<

 

Ona tieto dni

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

Cmuk

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

Nick, ktorý dostal doživotie

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

Ak chcete vedieť viac o prípade (z čoho ženy žili, ako sa vôbec niečo také mohlo stať, čo všetko G. podstúpila, (ne)schopnosť lekárov a pod.) odporúčam tento spomínaný seriál s Joey King

 

Tá si kvôli tejto postave dokonca oholila hlavu

Gypsy Rose Blanchard je hviezda

 

Zdroje: Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk