Sofíu stálo dieťa manželstvo

pridal NoName 24.1.2024 o 23:45
Sofíu stálo dieťa manželstvo


To, že Sofče (51) krachlo manželstvo, to už vieme pár mesiacov. Sama to dokonca priznala. Dôvod však nikdy neuviedla. Teda…až doteraz. Podľa jej slov za to mohlo dieťa.

Blízky zdroj hneď po ich odlúčení médiám tvrdil, že Vergara a Manganiello (47) išlo od seba preto, lebo každý z nich žil úplne inak. Ona údajne rada zábavu a spoločnosť, a on radšej svoj gauč a pokoj od všetkých. Toto samozrejme môže byť tiež pravda. Avšak, hlavná príčina ich rozvodu je tá, že Sofía už nechcela deti.

Joe vraj chcel, aby mu herečka jedno porodila. Spoločne totiž zdieľali len jej syna. A aj o tom sa dá polemizovať, keď “chlapček” herečky má už dnes 32 rokov. V takom veku si Manganiello veľmi, resp. vôbec neskúsi rolu otca. Každopádne… Vergara aj napriek láske k Joeovi - a najmä veku, neklamme si - viac tehotenstvo neabsolvovala a preto napokon obaja išli vlastnou cestou.

Moje manželstvo sa rozpadlo, pretože môj manžel bol mladší. On chcel mať deti a ja som nechcela byť stará mama, “ prezradila Sofía a dodala:

Mám pocit, že to nie je fér voči dieťaťu. Rešpektujem každého, kto to robí, ale nie je to pre mňa. Mala som syna v 19 rokoch, ktorý má teraz 32, a som pripravená byť skôr babičkou, určite nie matkou. Takže, ak teraz príde ďalšia láska, musí prísť so svojimi deťmi.

 

To inak takéto záležitosti ľudia pred svadbou nepreberajú?

Sofíu stálo dieťa manželstvo

Alebo mu Sofía tvrdila, že mu jedno urobí?

Sofíu stálo dieťa manželstvo

 

Či si myslel Joe, že ju zlomí???

Sofíu stálo dieťa manželstvo

 

Treba ale uznať, že je od Sofči sympatické, že do ďalšieho dieťaťa nešla, keď nechcela.

Sofíu stálo dieťa manželstvo

Pokojne by mu to dieťa mohla poskytnúť vďaka náhradnej matke a ani starať sa o to nemusela. Stačilo by zaplatiť opatrovateľky a bolo by.

Sofíu stálo dieťa manželstvo

 

Ale aj napriek peniazom do toho nešla, takže plusový bodík od nás má.

Sofíu stálo dieťa manželstvo

 

Zdroje: Dailymail.co.ukMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk