Barry Keoghan láme rekordy

pridal NoName 31.1.2024 o 23:36
Barry Keoghan láme rekordy


Ako som v minulom článku sľúbila, tak som vám teda aj o tomto pánovi niečo málo spísala.

Barry Keoghan (31) totiž nie je len taká rýchlokvaška bez pozadia a talentu. Práve naopak. Nenápadná postava Olivera vo filme Saltburn z neho síce urobila megahviezdu, no Barry bol osobnosť už aj predtým…….Predtým, keď ešte ani neznásilňoval hroby, či nepil vodu so semenom z vane (z týchto scén sa mi inak ešte aj dnes dvíha žalúdok).

Barry je minimálne zaujímavý už len pre jeho minulosť. Na rozdiel od jeho kolegov Keoghan nechodil na hodiny herectva, nemal úplnú rodinu a dokonca ani stabilný domov. Otca údajne nepozná a jeho matka dlhé roky bojovala so závislosťou na heroíne. A preto dlhé roky strávil v detskom domove. Vystriedať ich mal až 13. Napokon, keď mal 12 rokov a jeho mama sa predávkovala, tak si ho do opatery zobrala jeho stará mama. Tá mu poskytla strechu nad hlavou a základné potreby. A hoci Keoghana už vtedy tiahlo k herectvu (dostal sa do školskej divadelnej hry, odkiaľ ho ale potom vyhodili), myslel si, že v dospelosti bude skôr atlétom, alebo boxerom. Jeho cesta sa ale zmenila v momente, keď si všimol, že hľadajú ľudí do drámy Between the Canals. Barry po strednej škole nechcel ísť ďalej študovať na univerzitu a tak sa rozhodol, že skúsi tento kasting. Napokon rolu v kriminálnej dráme získal a jeho ďalšie kroky už smerovali len jednou cestou - k herectvu. A ako to dopadlo, tak už viete. Vďaka talentu a vytrvalosti si už dokázal zahrať po boku Jacoba Elordi (26), Nicole Kidman (56), Collina Farella (47), Cilliana Murphy (47), alebo Toma Hardyho (46).

Čo na neho hovoríte?

Barry Keoghan láme rekordy

 

Za mňa ako keby mal dve osobnosti. Raz mi príde pekný.

Barry Keoghan láme rekordy

A raz škaredý ako čertov úd

Barry Keoghan láme rekordy

 

V Saltburne to však zahral na jednotku

Barry Keoghan láme rekordy

Film by som však už nepozrela… najmä túto scénu

Barry Keoghan láme rekordy

 

A obzvlášť túto

Barry Keoghan láme rekordy

 

S Jacobom by som im inak tú chémiu aj verila, keby boli homo

Barry Keoghan láme rekordy

Barry Keoghan láme rekordy

 

Videl inak niekto z vás ten film? Dajte názor do komentu.

 

Zdroje: Businessinsider.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk