Kanye je zamestnávateľ roka

pridal NoName 31.1.2024 o 23:55
Kanye je zamestnávateľ roka


Nie vždy (vlastne nikdy) som na strane Karčiho (46). No teraz musím byť. Minimálne už len preto, aby ma chcel tiež zamestnať, keby náhodou sa k nemu tento pozitívne mierený článok dostal.

Vec sa má tak, že o Westovi sa v poslednej dobe hovorí ako o manipulátorovi. Len nedávno sa dokonca na verejnosť dostala info, že svojej manželke zakázal sociálne siete. Bianca (29) údajne musela z internetu vypadnúť a tiež prerušiť kontakty s mnohými ľuďmi. Jej blízki teraz chodia do médií a tvrdia, že Bia žije pod úplnou kontrolou a v izolácií. Takže otázka, ktorá bola v utorok na ulici Karolovi položená, sa dala očakávať. Prekvapivá, no zároveň aj vlastne pochopiteľná bola reakcia Westa. Ten sa najprv rozčúlil, ale neskôr pýtajúcej ponúkol prácu.

Celý incident sa stal na chodníku slávy v ulici Hollywood Boulevard. Kanye práve prechádzal, keď mu neodbytná novinárka neustále pchala telefón pred ksicht (aj keď mal mimochodom masku). West ju najprv ignoroval, no na otázku ohľadom jeho súkromia jej napokon venoval chvíľku.

Ľudia chcú vedieť, či má Bianca slobodnú vôľu, “ opýtala sa ho novinárka. Kanye jej vtedy ešte len argumentoval tým, že sa obáva o jej bezpečnosť a snaží sa ju chrániť. Dotyčná si však nedala pokoj a raperovi odvetila: „Niektorí ľudia hovoria, že ju ovládate.“ V tom momente jej Karči vytrhol telefón a strčil si ho do vrecka.

Potom jej pár minút rozčúlene nadával a tvrdil, že to, čo robí nie je vôbec správne.

Myslíš si, že keď si beloška, ​​môžeš na mňa takto vyskočiť a spýtať sa ma na nejakú hlúposť na moju ženu? Či má slobodnú vôľu? Si ty vôbec normálna?, “ spýtal sa nasratý West a dodal:

Nepýtala si sa ma, keď som nemohol vidieť svoje deti, a teraz mám povolené len návštevy... Máš na toto otázky alebo si súčasťou systému?

Novinárka sa po celý čas nezmohla ani na slovo. Neskôr sa k obom ale pripojili policajti a Kanye pracovníčke bulváru telefón vrátil. A nielen to. Dokonca jej ponúkol aj “džob”.

Zaplatím vám dvojnásobok toho, čo vám platia oni. Chceš namiesto toho pracovať pre mňa?

Dotyčná žena zostala zaskočená a na otázku (radšej) neodpovedala. Možno jej to strach nedovolil, a možno vedela, že by pravdepodobne išlo o nejakú chujovskú robotu. Náplň ponúkanej práce by ma ale naozaj veľmi zaujímala. Takže Kanye…ak toto čítaš, tak - Hit me up.

Pozrite si celé to video, v ktorom žiadal aj jej meno, adresu a tel. číslo, a ona sa po celý čas nezmohla ani na jediné slovo

 

Aké prekvapivé inak, že vám človek s kuklou ukradne telefón..chichichi

Kanye je zamestnávateľ roka

Ale dobre je naložil

Kanye je zamestnávateľ roka

 

Takúto kázeň som ani ja nedostala, keď som v škole rozbila umývadlo

Kanye je zamestnávateľ roka

Bude si pamätať navždy

Kanye je zamestnávateľ roka

 

Išlo mimochodom o novinárku z bulvárneho denníka TMZ

Kanye je zamestnávateľ roka

 

Zdroje: Nypost.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk