Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

pridal NoName 1.2.2024 o 23:32
Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí


Ak ste posledný týždeň používali internet, určite viete, o čo ide. Ak nie, rada vám to vysvetlím. Ja touto drámou totiž aktuálne žijem. Konečne nejaká dráma na scéne. Trošku mi to ale pripomína dve sedlane z osady hádajúce sa skrz plot…len v celebritnej verzii.

Každopádne poďme na to.

Všetko sa to začalo, keď Megan Thee Stallion (28) vydala 26. januára song Hiss („Syčanie“). Už z názvu môžete poznať, že sa nejedná o romantickú pieseň. Práve naopak. Je to disstrack, v ktorom spomína či už priamo, alebo nepriamo ľudí, ktorých počas svojej kariéry stretla. V texte ale vyslovene môžeme počuť len meno Mariah Carey (54) alebo Kris Jenner (68). Ostatné osoby sa mali poznať sami. A aj sa tak stalo. Nicki Minaj (41) ihneď pochopila, že pár riadkov je aj o nej. A preto ihneď do pár hodín vydala tiež reakčný song Big Foot. Ten tiež Meghan nemenuje, no všetci pochopili, že išlo o odpoveď na pieseň Hiss. Navyše Minaj vo svojej skladbe varuje, že pokiaľ sa Megan za svoje osočovanie neospravedlní, bude nasledovať ďalšia špina.

Raperka Stallion sa Nicki dotkla najmä preto, lebo verš jej songu znel takto:

These hoes don't be mad at Megan, these hoes mad at Megan's Law“ (v preklade - „Tieto ku*vy nie sú naštvané na Megan, tieto ku*vy sú naštvané na Meganin zákon.“ A práve spomínaný „Meganin zákon“ je narážka na Minaj samotnú, ale najmä aj jej muža.

Kto náhodou nevie, tak Megan's Law je americká justičná úprava, ktorá tamojšej polícii prikazuje zverejňovať mená páchateľov sexuálneho násilia (tzv. sex offenders). Tak vznikajú ich zoznamy, do ktorých môže každý nahliadnuť. Kto raz niekoho znásilní, pokúsi sa o to alebo vykoná podobný nezákonný čin, musí to byť dohľadateľné. Zákon samotný je pomenovaný po Megan Kanka, sedemročnej dievčine, ktorú v roku 1994 znásilnil a zavraždil jej sused, ktorý bol už v minulosti usvedčený zo zneužívania detí. A práve na základe tohto faktu potom rodina nebohého dievčatka začala kampaň, aby do zákona pribudlo nariadenie o zverejňovaní mien sexuálnych násilníkov. Pretože keby vraj vedeli, že z takého činu bol ich sused usvedčený, nikdy by dcéru nepustili cez ulicu.

…no a manžel Nicki patrí tiež medzi sexuálnych delikventov. Kenneth Perry (45) - manžel Nicky, bol totiž odsúdený za pokus o znásilnenie z roku 1995 a odsedel si 4 roky. V roku 2022 navyše dostal ďalší rok domáceho väzenia, pretože sa pri presťahovaní do Kalifornie akosi „zabudol“ v novom štáte ako sexuálny delikvent opäť registrovať.

A ďalšia vec, ktorá sa Minaj očividne tiež dotkla je veta:

I can never be judged by bitch that was dancin', makin' R. Kelly go viral“ ( „Nikdy ma nemôže súdiť ku*va, ktorá tancovala, ktorá pomohla R. Kellymu byť viac počuť“).

Každopádne Nicki v songu Big Foot odpovedá:

Prisaháš na svoju mŕtvu matku, keď klameš, “ a  „Ku*va postrelená, ale bez jazvy?

Tým narážala na incident, kedy ju mal do chodidla postreliť jej bývalý priateľ Lanez. Nicki popiera, že by sa niečo také stalo a označuje Meghan za klamárku.

Thee Stallion zatiaľ na diss nereagovala. Asi píše ďalší song. Nicki údajne ďalšie odpovede tvoriť nemusí. Podľa jej slov má pripravených už ďalších 5 skladieb. Údajne len čaká, či sa Meghan ešte ozve a či má teda na ňu vytiahnuť ešte nejakú špinu.

Podľa komentov sú však ľudia stále na strane Meghan. Nicki prišla o veľkú časť priazne a podporu verejnosti, keď sa zistilo, že jej brat udržiaval pomer s neplnoletou. A keď hovorím o neplnoletej, nemyslím 17-ročnú babenku, ako to v Amerike berú. Jelani Maraj opakovane dlhé mesiace zneužíval iba 11-ročné dievča. Došlo dokonca aj k análnemu sexu. Minaj sa vtedy k celej záležitosti nevyjadrovala, ale pošepkávalo sa, že ho finančne podporovala a finančne dotovala jeho právnikov. Našťastie ale ani peniažky nepomohli a dotyčný šiel na 25 rokov do väzenia.

…možno sa viac dozvieme v ďalšom disse. Ak to teda nebol veľmi nevydarený PR ťah a reklama na nich.

Song od Meghan

 

Song od Minaj

Kto z koho?

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

 

Taká vyperoxidovaná Jessica a Araňa z  osady

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

V dobe, keď ešte podpora nedošla a tak o blond vlasoch len snívali

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

 

Ale teraz vážne… veď také kamošky predtým boli

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

 

Hľa na nich kedysi

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

A teraz toto???!!! :((((

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

 

Nicki a jej manžel

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

 

Minaj a jej brat

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

Nicki a jej tweet, ktorý potom zmazala

Dráma medzi Nicki Minaj a Meghan vrcholí

 

Teraz tam má len text songu Big Foot

 

Zdroje: Google.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk