Megan má pre vás hlavolam

pridal NoName 31.3.2024 o 23:14
Megan má pre vás hlavolam


Keďže šok a pozornosť ohľadom vzájomného srkania si krvi s Machine Gun Kelly (33) utícha, Meg (37) sa rozhodla pripomenúť sa opäť. No a to rovno v podcaste „Call Her Daddy“ (áno, váš facepalm z názvu je namieste). Povedzme si ale pravdu, že z toho ich vzájomného odsávania začína MGK vyzerať ako niekoľko ráz použitý praný tampax.

Čo tak dôležité mala na srdci? Rozhodla sa v ňom pootvoriť svoju "pandochirurgickú" skrinku. A keďže dnes si jedine cool, ak povieš o sebe aj tie najosobnejšie veci, Meg sa tohto vlaku (po svojom novom vzore a kamoške Kylie Jenner (26)) rozhodne chytila, aby krivdu od ľudí na sociálnych sieťach, kde jej tvár označujú "skardashiovanou“ vyvrátila. Čo ak by ten vlak už potom vôbec nestihla? V podcaste sa prebrali „všetky“ úpravy ako aj najviac diskutovaná ohľadom jej nosa.

Dušovala sa, že mala iba jednu úpravu nosa. Vraj ak by bolo pravdou, že by bola naň operovaná päť až osem ráz (ako sa zvyklo často o nej v rôznych médiách tvrdiť), už dávno by mal nekrózu (odumreté tkanivo) a odpadol by. Využila preto osvedčenú "kardashianskú" metódu presviedčania, že ho iba stále inak kontúruje a nám „obyčajným” sa iba zdá, že prešiel viac ako len (jej priznanou) jednou plastikou.

Rinoplastiku údajne absolvovala niekde okolo svojej dvadsiatky a zaprisahávala sa, že sa nosa odvtedy nedotkla. V rozhovore tiež uviedla, že si kontúruje nos natoľko, až ideálne stráca líniu a vytvára dojem iba “dvoch dier” ako Voldemort či "elfská princezná“ (ďalší facepalm? ...chápeme). V tomto bode si zrazu uvedomila, že nos jej vizážistka zabudla na tento vstup "vykontúrovať”. Moderátorka podcastu vybuchla od smiechu, lebo Meg tvrdila, že tak nebude „dokonalou“ a rozhovor chcela pozastaviť, pretože je to pre ňu rovnaké, ako "nemať urobené obočie“. Moderátorka to však nejako uhrala do autu, aby pokračovala. Bolo však vidieť, že Megan s tým veľmi bojovala, no prikývla i keď už ostala "nesvoja“.

Vraj čo sa jej celkovej tváre týka, trvala na tom, že nemala akýkoľvek druh liftingu, nite a ani odstránenie lícneho tuku. Taktiež žiadnu liposukciu či tvarovanie tela (ako napríklad výplň zadku). Avšak moderátorke nedalo a spýtala sa na botox a výplne, kde Fox "skromne“ pokývla v štýle, áno "iba" a "len" to.

Nezabudla opomenúť, ako je neustále pod paľbou kritiky ohľadom jej výzoru a plastík (hlavne od žien). Označila tiež plastiky ako (ešte) stále pretrvávajúcou spoločenskou stigmou. Poukázala na "prípad” jej novej modly Kylie Jenner, ktorá sa stala (pod nátlakom, samozrejme) "otvorenou“ ohľadom svojich zákrokov, no naďalej je za to (prekvapivo) "hejtovaná“.

Preto dúfala, že takéto zraňujúce komentáre ustúpia aj tým, že sa ona sama rozhodla o tom rozprávať (konečne priznať) a takto svojím šľachetným činom “oslobodiť iných”. Jedným dychom však dodala, že nech v tomto rozhovore sa bude snažiť akokoľvek, tak nevyhrá, pretože ľudia si vždy niečo nájdu.

K úplnému záveru (šokantne) priznala ešte jednu plastiku, ktorá o nej údajne nie je známa a tú si "nechá“ pre seba. Vraj po nej vždy túžila. Celá vysmiata dodala, že to vedieť nemusíme. Ale my sme presne na to dnes tu!

 

Bola to kompletná prerábka podpalubia? Alebo akú plastiku podstúpila podľa vás?

Megan má pre vás hlavolam

 

<

 

Megan Fox (37) a čerstvo vysatý Machine Gun Kelly (33). Nájdi rozdiel.

Megan má pre vás hlavolam

 

Tu si Megan spomenula, že nie je „Elfkou“ bez kontúrky nosa..

Megan má pre vás hlavolam

 

Reakcia moderátorky podcastu.

Megan má pre vás hlavolam

Megan v myšlienkach k svojej vizážistke

Megan má pre vás hlavolam

 

Meg a jej „pár“ výplní

Megan má pre vás hlavolam

 

Megan má pre vás hlavolam

Megan má pre vás hlavolam

 

Megan má pre vás hlavolam

 

Megan má pre vás hlavolam

Megan má pre vás hlavolam

 

Megan má pre vás hlavolam

 

Nájdi rozdiel

Megan má pre vás hlavolam

 

Megan má pre vás hlavolam

Len aby sa z "líšky” nestala "mačkou”.

Megan má pre vás hlavolam

 

Megan s nosom

Megan má pre vás hlavolam

 

Ale teraz vážne, nechajme ju teda na "Voldemorta“

Megan má pre vás hlavolam

 

Zdroje: Youtube.com, People.com, Yahoo.com, Usmagazine.com, Idnes.cz, Mirror.co.uk, Elle.com.au, Extra.cz, Youtube.com, Lifeandstylemag.com, Alitaexperience.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
40
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
38
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk