Paris by radej černoské diea |
Čaute cytlifky. Po pár mesiacoch som zas spä. Vrátil som sa, aby som mnohých z vás zas porúbil. Nejako podobne ako naa Hiltonečka v najnovom videu. Tak poďme teda na to. Hoci v Paríi u stretnete viac čiernych žudí, ne bielych, tak tá americká Paris (43) to má právee úplne opačne. Pravda je, e aj v nej kedysi tie prebývali viac pigmentovaní mui - mnoho viac pigmentovaných muov - , no deúrence má ale napokon biele. Dokonca a moc biele na jej vkus. Ako sama toti priznala, najradej by svoju dcéru London natrela samoopalovákom, alebo ju poslala na nástrek. To sa ale ete úúúplne tak nehodí, keďe defče má len 5 mesiacov, čo si, naastie, aj Paris prekvapivo uvedomuje. A preto aspoň dodala: Odpočítavam dní, kým budem môc baby London poveda o umení sprejového opálenia. To sú ale problémy, vak? Keby múdro rozmýžala, tak to mohla zrobi jak Kardaitanky. Čie roztiahnu nejakému černochovi a tá hnusoba v podobe bielej koe by ju trápi nemusela. Alebo si Paris minimálne mohla ís hžada darcu spermií do u spomínaného Paría. Tak jednoduché, a predsa tak nedomyslené. No nič. Mono pri baby number 3 u na túto obrovskú nedokonalos bude myslie.
Paris rada len biely práok, v iadnom prípade bielu pokoku!!!
Ale rodinka celkom chutná, to hej
Ak bude vak chcie mladá dedi, bude musie chodi na nástrek minimálne tak často, jak slovenská babka do kostola BONUS::Syn Paris vdy, keď si uvedomí, e do akej rodiny sa narodil
Zdroje: Google.com |











