Zlá správa potvrdená

pridal NoName 16.5.2024 o 9:51
Zlá správa potvrdená


Piata séria “The Kardashians“ bude riešiť viacero zdravotných problémov v rodine. A v najnovšej upútavke prehovorí k dcéram so slzami v očiach momager rodiny Kris Jenner (68) so slovami:

Podstúpila som vyšetrenie a našli cystu a malý nádor.

V prvej ukážke neboli uvedené žiadne ďalšie podrobnosti, čo znamená, že zatiaľ nie je známe, či je nádor malígny.

Táto správa zaskočila jej dcéry, Khloé (39) bolo vidno s prázdnym pohľadom a Kendall (28) s Kylie (26) sa navzájom utešovali.

Zdravotne na tom nebola najlepšie ani Kourtney Kardashian (45). Tá v ukážke opísala svoju náročnú tehotenskú cestu, počas ktorej v septembri podstúpila núdzovú operáciu plodu, aby zachránila život dieťaťa. Kourtney a jej manžel Travis Barker (48) nakoniec šťastne privítali 1. novembra na svet chlapčeka menom Rocky.

Tehotenstvo sa však nezaobišlo bez drámy. V skutočnosti sa rocker z Blink-182 ponáhľal domov z európskeho turné svojej skupiny, aby bol po boku svojej manželky.

"Musela som ísť na operáciu plodu, čo bolo strašné, " hovorí Kourtney v klipe predtým, ako opísala svoje tehotenstvo ako "najlepšie požehnanie na svete", ale "vysoko rizikové."

"Som naveky vďačná svojmu manželovi, ktorý sa z turné ponáhľal ku mne, aby bol so mnou v nemocnici a potom sa o mňa postaral."

 

Nová séria má naplánovaný štart na 23. mája, kde sa zrejme dozvieme viac.

 

Kris Jenner (68) pri konzultácii ohľadom výsledkov vyšetrenia.

Zlá správa potvrdená

Reakcia partnera Corey Gambla (43)

Zlá správa potvrdená

 

Zdrvená Kylie (26)

Zlá správa potvrdená

 

Kylie s Kendall (28)

Zlá správa potvrdená

Khloé (39)

Zlá správa potvrdená

 

Každopádne, držíme place a snáď to nebude tak vážne.

Zlá správa potvrdená

 

Zdroje: Pagesix.com, Hola.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk