A je to tam!!!

pridal NoName 19.5.2024 o 9:25
A je to tam!!!


Na svetlo sveta sa dostáva usvedčujúci dôkaz Diddlera (54)! Jedná sa o video z roku 2016, ktoré exkluzívne získala stanica CNN, kde je Diďo videný, ako fyzicky týra vtedajšiu partnerku Cassie Ventura (37) počas hádky, čo je v súlade s obvineniami už predtým urovnanej žalobe, ktorú Cassie podala v novembri. Viac k celej kauze sa dočítaš tu.

Zábery zozbierané z rôznych uhlov z 5. marca 2016 zobrazujú rapera pri čine, ktorý sa odohral v hoteli InterContinental v Century City Los Angeles.

Na videu je krásne vidieť, ako beží po chodbe v uteráku a potom chytí za krk Cassie a hodí ju o zem, kde ju samozrejme aj dokope. Potom ju skúša za vlasy ťahať späť do izby. Pôsobilo to celé tak, že sa zrejme pohádali a ona sa následne pobalila a chcela utiecť. Neporadilo sa...

Chytil ju a potom vzal sklenené vázy na chodbe a hádzal ich po nej, čím spôsobil, že sa sklo roztrieštilo okolo nich, keď utekala k výťahu, aby unikla...

 

Video útoku si môžeš pozrieť po rozkliknutí "Watch on YouTube"

Hotelová bezpečnostná služba v tom čase videla, čo sa deje. Cassie si dokonca stihla zavolať aj taxi. Vo chvíli, keď sa rozhodla ujsť, vraj Diddler práve spal. No začul ju a pri jej pokuse utiecť, ste už videli čoho bol schopný. Údajne sa vrátila, lebo sa ho bála, a to aj napriek tomu, že ju bezpečnostná služba prehovárala, aby neostávala a využila privolaný taxi...

Pýtate sa, prečo sa to ututlalo? Prachy... a ešte raz prachy... Diďo zaplatil 50 000 doláčov za záznamy z bezpečnostných kamier a mlčanlivosť.

Takže milí pikoškári, srdečne vás pozývame na prípitok. Tešíme sa, že ľudia takéhoto charakteru padajú ku dnu a že sa hrnú usvedčujúce dôkazy.

 

Nazdravie!

A je to tam!!!

Cassie Ventura (37)

A je to tam!!!

 

Uži si svoje osobnostné dno Diddler

A je to tam!!!

 

Zdroje: Arise.tv, Facts.net, Cnn.com, Pinterest.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk