A bola párty!

pridal NoName 30.5.2024 o 22:36
A bola párty!


Veru, Lenčo Kravitz (60) už má na krku 6 krížikov. No ten neoslavoval iba okrúhliny, ale rovno aj vydanie jeho nového albumu pod názvom "Blue Electric Light“ a na zozname hostí nechýbala ani jeho exmanželka Lisa Bonet (56) a dcéra Zoë Kravitz (35), tá ale dorazila bez doprovodu snúbenca.

Spevák bol vyfotený ako prichádza na svoju párty spolu s tajomnou ženou po boku, ktorá mala na sebe čierne šaty. Nedávno počas epizódy "CBS Mornings" povedal, že je novým vzťahom otvorený. Naposledy bol spájaný s modelkou Anou Paulou Valle (27) v marci 2023.

Na svoju dvojitú oslavu, v poradí už 12 štúdiového albumu a okrúhlin, prekvapivo nezvolil svoje obvyklé kožené nohavice (ktoré nosí aj do posilňovne, áno, čítaš správne), ale vymenil ich za rovné so širším strihom a doplnil k tomu ladiace sako s tenkým koženým opaskom a špicatými koženými čižmami.

Blízky zdroj pre People prezradil, že si Kravitz oslavu užil, pretože bol obklopený v tento deň rodinou a blízkymi priateľmi. Party odštartovala večera, po ktorej potom nasledovala afterparty s DJom Ruckusom.

Lenny sa tiež vyjadril aj k tomu, čo k svojej ex manželke cíti, a to aj napriek tomu, že sa pred 30. rokmi rozviedli:

„Je niekto, koho budem stále milovať a je súčasťou môjho života, ktorá ho jednoducho nikdy neopustí.“

No a čo sa kožených gatí týka, spevák exkluzívne pre Variety prehovoril:

„Vždy cvičím v kožených nohaviciach alebo džínsoch a čižmách, ak nerobím v ten deň kardio. A ak robím kardio, vtedy mám tepláky, pretože sa budem potiť všade. Ale ak dvíham činky, tak sa toľko nepotím.“

<

 

 

Prezradil ešte, že ak má 45 minútové okno, tak si odbehne ho vyplniť cvičením v outfite, aký práve na sebe má...(kľudne aj v okuliaroch).

Podelil sa aj o jednu skúsenosť, keď si išiel zacvičiť do telocvične s partiou vysoko športových nadšencov:

„Títo veľkí atléti ma videli vchádzať a môj tréner povedal: „Bude s vami cvičiť.“ A všetci sa začali smiať, pretože som mal na sebe džínsy, opasok, čižmy a košeľu.“

 Povedali: „Budeme cvičiť s týmto malým rockovým chlapíkom?“

Robili si zo mňa srandu, ale ja som ich svojim tréningom zničil!“

 

Vo svojom  prirodzenom prostredí

<

 

Príchod oslávenca Lenny Kravitz (60) po boku s neznámou

A bola párty!

 

A bola párty!

 

Exmanželka s dcérou

A bola párty!

 

A bola párty!

Salma Hayek (57) a manžel François-Henri Pinault (62)

A bola párty!

 

Coleman Domingo (54)

A bola párty!

 

Evan Ross (35)

A bola párty!

Laurence Fishburne (62)

A bola párty!

 

Yungblud (26)

A bola párty!

 

Sacha Baron Cohen (52)

A bola párty!

A máme tu kvíz!

Nájdite rozdiel:

A bola párty!

 

A bola párty!

Nie sme si istí, či si je Lenčo vedomý toho, že sa síce potiacim dňom s koženými nohavicami vyhýba, no veríme, že prdy neprepúšťajú, aj keby mal veľmi pevnú vôľu, a sú teda verným obsahom a súčasťou jeho celého dňa. Bohužiaľ pre jeho okolie...

A bola párty!

 

A takto maká:

A bola párty!

 

A bola párty!

A bola párty!

 

Spomínaný album

A bola párty!

 

UPDATE: Pre POPPY (89) do diskusie. Tu máme dôkaz, že nemáš pravdu s jeho penisom. Vďaka za pripomenutie patrí Gossipke (77) a Bubz (73). Nechápeš? Nevadí, prečítaj si diskusiu :D

Pre 18+ fotku klikaj TU!

A bola párty!

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Tiktok.com, Dailymail.co.uk, Stickpng.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk