Celebritný remix

pridal NoName 10.6.2024 o 7:10
Celebritný remix


Pýtali ste sa, čo sa to dialo s ochrankou na festivale v Cannes 2024?

Ten sa veru nezaobišiel bez menšej búrky. Vyzerá to tak, že ak máš život na hov.. a nemáš to kde zo seba vypustiť, môžeš sa zamestnať ako ochrankár k celebritám na koberec a realizovať sa.

Reč je o istej SBS pracovníčke, ktorá sa dostala do centra pozornosti. Tá mala na koberci konflikt rovno so štyrmi celebritami, ktorým počas ich presunu robila "naschvály". Tieto momenty sú zachytené na videách a stali sa aj virálnymi na sociálnych sieťach.

 

Video  Massiel Taveras (39), ako sa pozastavila na schodoch s úmyslom ukázať vlečku...

<

 

 

Kelly Rowland (43) a zasa rovnaká osoba brániaca speváčke v pohybe. Tá ju na jej nevhodné chovanie ale rázne upozornila.

<

 

Moment s kórejskou popovou hviezdou Yoonou (33) sa vyvíjal podobne ako predošlé incidenty.

<

 

 

Identita zamestnankyne v Cannes nebola odhalená a oficiálne sa organizácia filmového festivalu k tomu, čo sa stalo, verejne nevyjadrila.

<

 

V rozhovore z 29. mája pre Time, sa Selena Gomez (31) zaoberala aj otázkou, či niekedy bude mať deti alebo nie. Jej odpoveď zaskočila aj skalných fanúšikov.

Prezradila, že mala v pláne podstúpiť vo veku 35 rokov adopciu, ak dovtedy nestretne toho správneho človeka. Zároveň dodala, že Blanco (36), ktorý jej vstúpil do života, plnil na začiatku funkciu čiste kamarátsku. Dokonca sa ho pýtala, či by jej niekoho nedohodil. On ju na to následne pozval na narodeninovú oslavu, kde ju predstavil svojmu kamarátovi. Vtedy nastal moment, kedy si uvedomila, že vlastne Blanco je ten, koho hľadala. Povedala:

„Stane sa to, keď to najmenej čakáte.“

A čo si na ňom najviac váži?

Blanco sa vraj líšil tým, že ho netrápi žiadna kritika. Selča prezradila, že túto jeho schopnosť považovala za veľmi pôsobivú.

Treba tiež povedať, že načasovanie tématiky rozhovoru rozbúrilo vody fanúšikov Justina Biebera (30), kde poukazujú na to, že Selča sa jednoducho stále nezvláda preniesť cez informáciu o "Bieber bejby", ktoré je už na ceste.

Okrem iného sa rozhovorila aj o "problematike samoty“.

„Môj partner nie je mojím jediným zdrojom šťastia, “ vyznala sa.

Zdôraznila svoju cestu k sebestačnosti a naplneniu mimo romantických vzťahov. V rozhovore o svojom single období tiež prezradila:

„Päť rokov som bola sama a naozaj som si zvykla. Veľa ľudí sa bojí byť samo a aj ja som sa asi prvé dva roky v hlave mučila, no potom som to akosi prijala a priznala.“

Takto sa údajne prvý raz dopočula o "tehotenskej" novinke svojho ex.

<

 

 

Selča (31) a aktuálny partner Benny Blanco (36)

Celebritný remix

A čo nového z ošiaľu tehotenstva Hailey Bieber (27)? Tá totiž nedávno prostredníctvom svojho instagramu zdieľala záhadný príspevok. Podľa fanúšikov s prirodzenými vlohami detektívov v ňom mala vraj prezradiť pohlavie a rovno aj meno!

V príspevku stálo:

„Malé čerešničky na nechtoch a malá čerešnička v mojom brušku.“

A keďže vzhľadom na to, že čerešňové kvety sú ružové, tak sa to predsa jasne (spolu s darom detektíva)  spája s pohlavím dieťaťa ako jednoznačného dievčatka! A vraj podľa fanúšikov je to už aj definitívne meno - Cherry Blossom.

Ale kde by sme boli, ak by na instagrame neboli vojny medzi Bieber a Gomez fanúšikmi? Údajne sa vraj raz Selča vyznala, že ak by mala mať dievčatko, dala by jej meno "Emory". Na čo vraj údajne reagovala Hailey, že "Emory Bieber" znie fajn. Táto konšpiračná vojna však existuje len na virtuálnom podklade insta ľudí.

 

Celebritný remix

 

Justin (30) a Hailey (27)

Celebritný remix

 

Celebritný remix

Mimochodom, "za pár“ to už má čoskoro aj taká Vanča Hudgens (35).

Celebritný remix

 

Spolu s Cole Tuckerom (27)

Celebritný remix

 

Celebritný remix

Len 19-ročný nový úlovok Leonarda DiCapria (49) odvážne tvrdil, že ho nemiluje kvôli peniazom a sláve. A teraz sa podržte! Vyhlásila, že v čase, keď sa prvý raz spoznali, vôbec nevedela, že je slávnym hercom.

Vo svojom úprimnom vyznaní zdôraznila autentickosť ich spojenia:

„Keď som s ním, cítim sa šťastná a pokojná. Je to skutočná láska.“ (...podáme niekomu servítku od dojatia?)

Táto mladá modelka trvá na tom, že ich puto je zakorenené vo vzájomnom rešpekte a citovom naplnení. Pár bol spolu videný pri navštevovaní podujatí a pri spoločných aktivitách. Napriek vekovému rozdielu a značnej hercovej sláve trvá na tom, že ich láska je skutočná, charakterizovaná šťastím a pokojom. Veď jej aj veríme, do 25 s ním má ešte dosť času na lásku .

Keď namiesto mušle nájdeš mroža.

Celebritný remix

 

Celebritný remix

 

...chlpatého mroža

Celebritný remix

Pri vzťahovej téme ešte ostávame, pretože sexoš Jason Momoa (44) aktuálne oficiálne randí s herečkou menom Adria Arjona (32). Dokonca ju 22. mája oficiálne pridal na svoj instagram s označením "mi amor“.

Boli to fotografie z ciest a potuliek po Japonsku a na niektorých je zachytená už aj jeho "amorka“. Adria je dcérou guatamalsko - mexického speváka a skladateľa Ricarda Arjonu.

Momoa je od roku  2017 ženatý s Lisou Bonet (56). Po oznámení rozchodu v januári 2022 a podaní žiadosti o rozvod, kde vo svojej žiadosti Lisa uviedla ako dôvod neprekonateľné rozdiely a aj presný  dátum odlúčenia 7. október 2020, by mali byť legálne vyhlásení za slobodných až 9. júla 2024.

 

Čo hovoríte na nové "seizmické" holubienky?

Celebritný remix

 

Celebritný remix

 

Celebritný remix

Madonna (65) a jej priateľ Josh Popper (30) sa oficiálne po roku randenia rozišli. Takže všetkým zajačikom tam vonku oznamujeme, že "material girl“ je späť na trhu (a len za babku, doslovne)!

Podľa US Sun si speváčka s už ex trénerom boxu snažili nájsť na seba čas počas jej turné "Celebration“, ktoré sa nedávno skončilo. Nevideli sa vraj takmer celé mesiace, pretože mala veľmi hektický a nabitý program.

 

„Veci jednoducho zlyhali, “ prezradil blízky zdroj.

Celebritný remix

 

Celebritný remix

 

Celebritný remix

 

Vyhlasujeme pátranie po novom zajdovi na vysatie duše a mladosti! CmuQ

Celebritný remix

Riha (36) v poslednej dobe buduje svoje "beauty impérium" a propaguje všetko možné, len nie nový album. Skalní fanúšikovia sú sklamaní, lebo od roku 2016, kedy vydala naposledy hudbu, sa tak dočkali "len" ďalšej beauty novinky pod názvom "Fenty Hair".

 

A čo na to Riha? No rihá na to jasným dôchodkovým odkazom:

<

 

A dnešný celebritný remix nám uzatvára táto škriekajúca bomba vypustená zo severu.

 

Na sociálnych sieťach vyvolal výkon malej North (10) veľkú vlnu kritiky. Jej vystúpenie ako hlavnej postavy "Young Simba" na live koncerte "The Lion King“ si vyslúžilo samé negatívne reakcie. Mnoho ľudí vyčíta rodičom malej (a nie tak veľmi talentovanej) Kardashianke, obsadenie do hlavnej postavy iba kvôli statusu celebrity. Čím vlastne potvrdzujú fakt, že kvôli nej sa nemôžu na taký post dostať aj ozaj talentované deti, ktoré by sa napríklad aj naučili poriadne choreografiu ...

North si na vystúpenie dokonca obliekla svoj vlastný kostým od spoločnosti ERL, čo fanúšikovia označili ako amatérsky pokus celkového dojmu v porovnaní s oblečením na úrovni Brodway, ktoré nosili profesionálni herci počas daného vystúpenia.

Internetom sa šíri viac a viac svedectiev, že Kim-či (43) prišla prebiehajúci casting podplatiť, aby dostala rolu jej severská North. Všimnite si, ako si malá pletie muzikál s vlastným koncertom...

 

Neodpustíme si ani hlášku istého anonymného komentujúceho:

„Ak niekedy nastala chvíľa, keď sa Kanye (46) mal poponáhľať na pódium a vziať mikrofón, bola to práve táto!“

Celebritný remix

 

Vidí tu niekto leva?

Celebritný remix

 

Porovnanie kostýmov:

Celebritný remix

 

A len tak mimochodom, čo hovoríte na novú pojazdnú truhlu od Ye-ba (47)?

<

 

Rakva na kolesách len za 1, 2 milióna? No nekúp to!

 

Zdroje: Dailymail.co.uk, Shutterstock.com, Youtube.com, Tiktok.com, Pagesix.com, People.com, Flashoutnews.com, The-sun.com, Dailymail.co.uk, News.amomama.com, Dailymail.co.uk, Hola.com, Thetab.comMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk