Celebritný remix

pridal NoName 27.6.2024 o 23:56
Celebritný remix


Poďme si podobiehať všetko čo nám ušlo za posledný čas, aby sme následne mohli priniesť všetko nové.

Elsa Pataky (47) priznala pre Vogue Australia, že si nemyslela, že manželstvo s Chrisom Hemsworthom (40) vydrží.

„Na začiatku to bolo krásne. Keď som sa s ním stretla, nebol vôbec známy herec a ja som s ním mohla rásť a zažívať všetky úspechy a zmeny.“

Pár sa spoznal v roku 2010 a v priebehu iba troch mesiacov sa zosobášil.

„Všetko sa udialo veľmi rýchlo! Nechápem a neviem, ako sme to ako pár prežili. Vzali sme sa a o rok neskôr mali deti, “ povedala.

Prvé dieťa, dcéra menom India sa im narodila v máji 2012 a v marci 2014 sa rodinka rozrástla o dvojičky, chlapcov Sashu a Tristana.

„Sláva prináša so sebou aj temné obdobia. Sú tu momenty, keď sa hádate a musíte sa veľmi v manželstve snažiť, rovnako ako aj v práci, do ktorej vkladáte veľa úsilia a energie. Na rodičovstve ako aj manželstve treba neustále pracovať, “ dodala.

Aj samotný Chris v rozhovore pre GQ Magazine priznal:

„S manželkou sme sa do seba ihneď zamilovali, mali sme deti a pár rokov sme sa naozaj nevideli. Potom sme sa do seba opäť zamilovali, “ povedal, pričom uznal námahu spojenú s rozbiehajúcou sa kariérou aj snahou viesť súčasne rodinný život.

 

Herečka bez okolkov dodala, že nič nie je perfektné. Taktiež sa netají tým, že pri svojich troch deťoch majú chvíle, kedy na ne pokričia a potom sa za to cítia ako rodičia hrozne či previnilo. Napriek tomu ale pracujú na tom, aby ako rodina držali stále pokope.

Celebritný remix

 

„Nemáme žiadne špeciálne tajomstvo. Sme rovnakí ako všetci ostatní. Raz hore a raz dole, “ prezradila Elsa pre Who.

Celebritný remix

Čo sa rodinnej súdržnosti týka, tak herec Brad Pitt (60) práve neprežíva najšťastnejšie obdobie. Jeho dcéra si nedávno k 18. roku na svoju žiadosť dala legálne odstrániť priezvisko "Pitt“. Odteraz sa volá už "len“ Shiloh Jolie. Vyzerá to tak, že jeho vzťahy s deťmi sú totálne na bode mrazu.

Svoju žiadosť podala na svoje narodeniny, ktoré sa konali v pondelok 27. mája (to musela byť veru slušná rana priamo do srdca otca). Podľa dostupných informácii ani deti Vivienne, Zahara a Maddox, ktoré s Angelinou (49) spoločne mal, vraj nepoužívajú "Pitt“ ako svoje priezvisko (hoci nepodali žiadosť o legálnu zmenu).

Blízky zdroj uviedol, že Brad tu bude vždy pre svoje deti a veľmi dúfa, že svoje vzťahy napravia. Hlavne sa vraj teší na to, že po dovŕšení 18 rokov sa budú môcť právoplatne (rozumej bez Angeliny) rozhodovať za seba sami.

 

Od februára sa k Pittovi do domu nasťahovala priateľka Ines de Ramon (32). Blízke zdroje páru potvrdili, že vzťah naberá na vážnosti (uvidíme).

A takto sa spolu nedávno romanticky prechádzali.

<

 

 

Shiloh sa venuje tancu

<

 

Angelina bola nedávno videná  na červenom koberci spolu s  Vivienne (15) na podporu filmu "The Outsiders", ktorý režírovala a jej dcéra zohrala úlohu asistentky produkčnej.

<

 

 

Brad Pitt (60) a Angelina Jolie (49) kedysi...

Celebritný remix

Nedávno oslavovala narodky aj Hajda (51), ktorá na svoj instagram zavesila aj patričné fotky, aby nám všetkým dokázala, že je stále tou "it girl“. Narodeninová párty sa konala pri bazéne spolu s deťmi, medzi ktorými je jedno z nich aj jej manžel Tom Kaulitz (34). Asi niet väčšej traumy, ako nahý rodič na svojej rodinnej oslave. A čo na to hovorí Hajdica?

„Jednoducho nemám rada opálené línie, pretože nosím toľko rôznych outfitov. Nechcem mať nikde ramienka od plaviek. Je to strategické, “ dodala.

 

Hajda tiež v jednom rozhovore odhalila, že jej manžel už manželku dávno mal (mala na mysli jeho dvojča) a je ho tak trocha "všade". Vraj si je s ním povahovo veľmi podobná.

Reakcia moderátorky Frauke: "mhm.. ja..ja..aha.." 🥴 (pobavila)

<

 

 

Ešteže zarába dosť na to, aby mohla svojim deťom zaplatiť dobrého terapeuta. No nič, pre vás aspoň odhalenie tretej bradavky.

Celebritný remix

Celebritný remix

 

Celebritný remix

 

Celebritný remix

 

Celebritný remix

Bianca (bez)Censori (29) sa s cenzúrou vo svojom mene nese..! Nedávno sa k Ye-bovi (47) v Taliansku pripojila na stretnutí v skromnom outfite. Po jej príchode na produkčné stretnutie bolo vidieť, že Ye-bovi z rozvodu s Kim-či (43) ostali len detské biele body po deťoch a zrejme si ich neprítomnosť aspoň takto kompenzuje.  

Bianca (bez)Censori (29)

Celebritný remix

 

Blízky priateľ pre zdroj In Touch sa o jej "štýle" vyjadril takto:

„Bianca je mimoriadne inteligentná, dobre vzdelaná a viac ako ambiciózna! Táto predstava, že je nejakým druhom obete svojho muža je úplne mimo. Absolútne miluje pozornosť, ktorú vytvára odhaľovaním svojho tela na verejnosti, " dodal.

(Tlieskame, baby odhoďte gače, ide sa do ulíc!)

Celebritný remix

 

Keď vystupovala z auta, držala si tento zápisník (zrejme si idú stavať iglu).

Celebritný remix

Aj kanec Ye (47) sa zladil do biela.

Celebritný remix

 

Dokonca sa aj on na jej "štýl" pre  Page Six vyjadril:

„Ľudia si pletú Biancinu kreativitu."

Celebritný remix

 

A vy stojíte pred skriňou s otázkou "čo dnes na seba"? No buďte kreatívne! Holú p...!

Celebritný remix

JLo (54) uprostred manželskej krízy ruší svoje tohtoročné severoamerické turné (došlo na naše slová). Potvrdili to zástupcovia produkčnej spoločnosti "Live Nation", informuje TASR:

„Jennifer si berie voľno, aby mohla byť so svojimi deťmi, rodinou a blízkymi priateľmi, “ uviedla Live Nation vo vyhlásení.

Turné na podporu prvého sólového albumu "This Is Me... Now“ malo byť jej prvým po piatich rokoch.

Aj Lopezka sa prostredníctvom svojej stránky "OntheJLo" prihovorila:

„Je mi úplne zle z toho, že som vás sklamala. Prosím, vedzte, že by som to neurobila, keby som nemala pocit, že je to absolútne nevyhnutné.“

 

Lepšie povedané, nik nemal záujem... (kľudne si pozrite ako vyzerali poloprázdne haly, nie je to "hejt")

<

 

 

Menšia ukážka, kde jej kľakol hlas 3x za sebou.

<

 

Exkluzívne pre In Touch prezradil blízky zdroj páru pikantérie, že počas ich škriepok sa odcudzili aj v spálňových aktivitách. Lopezka sa údajne sťažovala, že je Ben (51) lenivý, prestal sa snažiť a stal sa "nudným" v posteli (tak na takú zadnicu veru jeden bager nestačí). Vraj v spálni nie je na rovnakej úrovni ako ona a chuť na "akciu" je nulová. Tiež jej údajne extrémne vadili jeho nezdravé stravovacie návyky, ako aj fajčenie (vraj si povinne musel dať mätu, aby ho zvládla vôbec pobozkať). Kameňom úrazu mal byť aj čas, ktorý trávi so svojou ex manželkou Jennifer Garner (52).

Iný zdroj pre The Mirror Us zasa tvrdí, že sa vraj Lopezka s Garner stretla a zdôverila, že má obavy, aby Affleck nepodľahol pri všetkých problémoch znova alkoholu.

Ben vraj spal na druhej strane domu celé mesiace a sotva vraj k nejakej intimite aj došlo. Affleck sa mal tiež súkromne vyjadriť, že svadbu "ľutuje" a údajne trpko priznal, že bola len výsledkom "horúčkového pobláznenia, " prezradil ďalší blízky zdroj pre Page Six.

Blízky priateľ Lopezky pre zdroj Daily Mail zasa podhodil, že je veľmi "strategická" vo svojich krokoch a ideálne by chcela priznať rozvod až vtedy, keď bude mať nového partnera. Údajne špekuluje aj nad veľkolepým návratom k Alex Rodriguezovi (48), pretože bol vraj dosiaľ "najlepším partnerom" a zhodovali sa v životnom štýle, vzhľade, úprave a v preprave súkromnými lietadlami. Toto sľubuje ešte väčšiu drámu ako všetky reality show! No nič, sledujte akcie v obchodoch na popcorn, bude čo pozerať.

Mimochodom, pošuškáva sa, že spoločný dom za 60 miliónov dolárov je už nejaký ten týždeň na trhu a chcú ho vraj predať za 65 miliónov doláčov (pretože doň vrazili veľa pri prerábkach). Údajne sa už Lopezka obzerá po novom bývaní a zrejme aj sťahuje. Ben sa mal vraj priateľom zdôveriť, že sa mu ten dom nikdy nepáčil, považoval ho za zbytočne veľký...

<

 

 

Ben, ak si náhodou smutný z toho, že budeš možno single, vyskúšaj nejakú zoznamovaciu appku a budeš šťastný, že si single.

<

 

 

Ale syn Afflecka je vtipálek! Ben už totiž skrýva aj ruku, aby sa nešpekulovalo o prsteni. Vidieť ho smiať sa, to je úplne nový level nášho Benďuľka.

<

 

Keďže v "holom úde" vedú všetky cesty na estetickú chirurgiu, nedávno sa z nej vrátila aj Anistonka (55) a internet z jej "nového looku" ide vybuchnúť. V roku 2015 tvrdila, že sa úpravám vyhýba, pretože si myslí, že sa do toho dá veľmi ľahko spadnúť.

<

 

 

Podľa vlastných slov tiež tvrdila, že na nej vylepšenia vyzerajú smiešne, no teraz sa však zdá, že nejako pozabudla, čo povedala. Portál Daily Mail ju totiž pristihol, ako s kamkou Sandrou Bullock (59) spoločne opúšťajú estetickú kliniku. Ani jedna z nich sa nepriznala k novým úpravám, no na odborný posudok tu ale máme predsa vás!

<

 

Emila (32) propaguje svoju novú kolekciu bikín "Inamorata“ na rannej prechádzke po West Village.

Celebritný remix

 

Na svojom instagramovom účte si len napísala:  "CITY KINI!“

Celebritný remix

 

Kto má záujem?

 

Cena za vrchnú časť je 75 doláčov a taká istá je aj za zodpovedajúci spodný diel, ktorý je krojený niekde až k nebesám (kľudne by ho nahradil bumerang).

Celebritný remix

A ak vás na svoju "bezcenzúrnu módu" dostatočne nenaladila Bianca, tak odteraz do obchodu po chleba a toaleťák jedine takto:

Celebritný remix

 

A na tento bikini skvost si ešte niekto pamätá? Resp. mindža podberák?

Celebritný remix

 

No nekúp to na dovču! Žiadne bikini ale tento riťozápich!

Celebritný remix

Medzi žhavé pikošky sa zaradil aj taký Justin Timberlake (43), ktorý si vyskúšal jednodňový pobyt vo väzbe za riadenie svojho vozidla pod vplyvom (ignoroval stopku a nevedel sa udržať ani vo svojom pruhu). Podľa informácií od polície, mal spevák podliate krvavé oči (asi snežilo), tackal sa a ledva artikuloval.

Prichytený bol 18. júna okolo polnoci na svojom novom BMW. Odmietol dychovú skúšku a zaprisahával sa, že mal len jeden pohárik.

<

 

 

Druhé auto v poradí riadi spevák z daného dňa (minúty pred zatknutím).

 

Britney (42), čo ty na to?

<

 

Tak aby ste vedeli, speváka dobehla karma (muhaha)

<

 

 

Všimnite si jeho (zasnežený) pohľad na koncerte.

<

 

 

Britney?

<

 

Vtáčiky štebotajú, že ružovo to vraj nevyzerá s manželstvom Georga Clooneyho (63) s Amal Clooney (46). Len nedávno šokovali zdroje pre In Touch, že manželia vedú oddelené životy už nejaký ten čas. Kto sa teda stará o dvojčatá je otázne. Amal vraj pracovne veľa cestuje a George zasa maká na nových filmových projektoch, takže im na seba neostáva veľa času, a preto tak čelia obrovskému tlaku.

 

Momentálne sú spolu 10 rokov. Tak koľko im dávate?

Celebritný remix

Prebiehajúcemu rozvodu sa už ale nevyhol taký Billy Ray Cyrus (62). Okolo otca Miley (31) je riadne rušno, pretože speváčka Firerose (35) obvinila svojho odcudzeného manžela Billyho Cyrusa z "extrémneho verbálneho, emocionálneho a psychického zneužívania“.

Cyrus, ktorý inicioval a podal žiadosť o rozvod so speváčkou  22. mája, ju zasa obvinil z pokusu "izolovať“ ho od aspoň jednej z jeho dcér.

Firerose ale následne reagovala podaním ďalšej žaloby na Cyrusa 14. júna. V súdnych dokumentoch, ktoré získal časopis People, ho označila za "nepredvídateľného a nestáleho“ a tvrdila, že spevák má problémy s užívaním návykových látok. Jej právnici v sťažnosti napísali, že Cyrusovo "pretrvávajúce užívanie drog sprevádzané konzumáciou marihuany“ spôsobilo, že sa v dome v Tennessee, kde spolu žili, necítila bezpečne.

Právnici Billiho uviedli, že speváčkin protinávrh je "mätúci a podozrivý" vo svojej pravdivosti, keďže prosila Cyrusa, aby jej odpustil a vzal ju späť len 2 dni po tom, čo podal žiadosť na ukončenie manželstva. Vraj mu nechala na stole vlastnoručne napísaný odkaz s vyznaním lásky.

 

Pár sa zosobášil v októbri 2023 a k ich prebiehajúcemu rozvodovému konaniu došlo po siedmich mesiacoch, pričom Cyrus prvotne ako dôvod rozvodu uviedol neprekonateľné rozdiely, podvod (nešpecifikoval) a nevhodné manželské správanie.

<

 

Celebritným klincom na záver budú, prosím pekne, Kardashianky (lebo vy milujete ich a oni... o vás nevedia).

 

Kylie (26) je najnovšie vyčerpaná z "hejterov" útočiacich neustále na jej vzhľad. A rozhodla sa poplačkať si. (S jej peniazmi a možnosťami sa mohla skôr rehotať, ale potrebuje poriadne slovenské 12tky s prajnými spolupracovníkmi a bude bozkať všetkých svojich chirurgov a ďakovať za porno kariérny štartér sestry.)

<

 

 

Nechápeme prečo sa rieši stále ich vzhľad, veď v tých epizódach vyzerajú všetky rovnako:

<

 

Akoby ich jeden chirurg mal.

A keďže poriadne nič neukázali, Chris Brown (35) sa rozhodol uchmatnúť si pikoškovský záver. Na svojom nedávnom koncerte totižto ostal nešťastne zaseknutý na závesných lanách a tým šťastnejším ukázal, čo skrýva v nohaviciach.

 

V montážnom stave:

<

 

 

A takto ho následne demontovali.

<

 

 

Zdroje:Freepik.com, Tiktok.com, Dailymail.co.uk, i.Dailymail.co.uk, Dailymail.co.uk, Dailymail.co.uk, Intouchweekly.com, News.xyno.online, Etsy.com, Pagesix.com, Youtube.com, Mercurynews.com, Globalnews.ca,Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk