Čo je s Beyoncé?

pridal NoName 30.6.2024 o 12:26
Čo je s Beyoncé?


Portál Page Six hádže do éteru otázku, kde sa schováva Beyoncé (42) po úspechu jej nového albumu "Cowboy Carter“? Od škandálu s ich dlhoročným kamoškovaním sa s P.Diddym (54), sa spolu s manželíčkom záhadne "vyparili“. Zasvätení si pošuškávajú, že dôvodom má byť práve rozsiahly škandál Diddlera a snažia sa teraz na seba hlavne nepútať pozornosť.

„Toto mal byť čas pre Beyoncé, keď pred dvoma mesiacmi vyšiel jej očakávaný country album. A napriek tomu, jej nikde niet, “ povedal šokovaný zdroj z hudobného biznisu.

 

P.Diddy (54), Beyoncé (42) a Jay-Z (54)

"happy tree friends"

Čo je s Beyoncé?

 

Zhruba mesiac pred vydaním "Cowboy Carter“ (29. marca) Jay-Z (54) na Grammy 2024 kňučal, že ešte nevyhrala album roka. A teraz? Žiadna propagácia a ani vystúpenia. Niečo sa veru deje...

<

 

V šoubize sa v tichosti hovorí aj o tom, že zlatá hudobná dvojica padne ku dnu spolu s ich kamarátom Diďom, ak sa o nich rozospieva. Mnoho celebrít prezradilo, že po prepadnutí oboch domov Diďa, sa Jay-Z okamžite stiahol a na verejnosti ho vidieť len veľmi zriedkavo. Taktiež doslova uteká z rôznych akcií a vyhýba sa poskytovaniu rozhovorov. Vraj je extrémne chytrý a vie veľmi dobre, čo robí, dokonca vraj precízne premýšľa nad všetkými svojimi krokmi vopred.

 

Pošuškáva sa tiež, že ich manželstvo je len vecou dohody a biznisu. 

Čo je s Beyoncé?

 

Druhou teóriou je, že nový album nezožal taký úspech (aký mu predpovedali).

Čo je s Beyoncé?

 

Album obsahuje 27 skladieb a táto konkrétna pieseň zatiaľ získala najväčšie ohlasy:

Internetom sa šíri čoraz viac svedectiev o tom, že speváčka praktizuje čiernu mágiu na vraj "veľmi vysokej úrovni". Jednou z osôb, ktoré o tom otvorene hovoria, je aj  americká speváčka a textárka Jaguar Wright (47). Po škandále s Diďom sa rozhodla prehovoriť o množstve nekalých praktík celebrít, ktoré sú podľa jej slov skutočne pravdivé.

 

 Jaguar bez servítky tvrdí, že speváčka praktizuje čiernu mágiu (často v hypnotickom a zdrogovanom stave). V tomto rozhovore hovorí o niekom, komu mala Beyoncé zabiť mačku a vykonávať tak hrôzostrašné rituály.

<

 

 

Jedná sa o konkrétneho človeka, a to exbubeníčku speváčky menom Kimberly Thompson, ktorá dokonca zažalovala Beyoncé, pretože sa jej bála. Celý incident sa mal odohrať v roku 2018, kedy jej vraj mala speváčka zabiť mačku (a tak ju konzumovať), a neskôr, počas pôsobenia Kimberly v jej skupine, ju nabádať a nútiť k praktizovaniu temnej mágie a kúziel. Najprv to znelo skepticky, ale zhromažďuje sa stále viac výpovedí rovnakého charakteru od mnoho ďalších ľudí. Taktiež mnohí poukazujú na to, že jej hudba je temná, plná podprahových zaklínadiel a skrytých symbolov.

Je toho ešte oveľa viac. Ak máte záujem o osobitný článok s celebritnými svedectvami od Jaguar Wright, dajte nám vedieť v komentároch. Wright trvá na tom, že vie o tajomstvách celebrít "veľa" a už viac nechce mlčať." (A ak by bol ešte záujem aj o poriadne rozsiahly článok o "hollywoodskych kultoch" a vysvetlenie skrytých symbolov, dajte nám v sekcii komentárov tiež vedieť.)

 

Dajme si rovno príklad v jednom z jej videoklipov. Speváčka tu vysvetľuje svoje (mimoriadne nechutné) rituály, ktoré rozhodne nie sú kategória "art". Vstupuje do "morského kráľovstva" a tvrdí, že všetky spomínané činy vykonala, aby získala slávu, moc a peniaze. Hovorí, že si bičovala chrbát a modlila sa za nadvládu "pri jeho nohách". Potom si uvedomila, že videla samotného satanáša. Rozpráva o pití krvi a vytrhávaní stránok z Biblie. Ďalej spomína, že sa kúpala v bielidle a svoju menštruačnú krv potierala na stránky Biblie.

Nech sa páči, Beyoncé svojimi slovami:

<

 

V rozhovore s Oprah (70) vysvetľuje speváčka, že do nej vždy pred vystúpením alebo keď pociťuje nervozitu, vstupuje "Sasha Fierce", ktorá nad ňou prevezme kontrolu.

<

 

 

Ako vidí Jay-Z svoju ženušku? Zrejme sa jej tiež občas bojí (možno majú doma ešte živú mačku):

<

 

 

Alebo žeby nebola "Sasha" až taká sympoška?

 

A ako vidí svojho mužíčka  "kvíín bííí" ?

Čo je s Beyoncé?

Ale veď, kto by sa nezamiloval?

Čo je s Beyoncé?

 

A máme tu kvíz!

 

Na koľkých fotkách tu dnes bol Jay-Z?

Čo je s Beyoncé?

 

Čo iný uhol, to iný kapor-Z.

Čo je s Beyoncé?

 

Keby ho speváčka videla tak ako my:

Čo je s Beyoncé?

Za správne odpovede získavate jeden božtek od kapra-Z! S takými krásnymi perami vám nikdy nebude chýbať zvon na upchatý záchod.

Čo je s Beyoncé?

 

Ak ste si mysleli, že kapra-Z po chytení necháme odplávať, tak ten sa ide vám akurát tak porcovať pekne na tanierik. Spevák má byť podľa Wright oveľa "horším" než Diďko, avšak nakoľko je prefíkaný, zatiaľ mu toho mnoho "prešlo". Wright hovorí o tom, ako odstránil z cesty začínajúce hviezdy, aby mohla napríklad taká Beyoncé kariérne rásť. Nehovoriac o tom, koľké si museli prejsť ochutnávkou jeho fiškusa...

<

 

 

Tiež tvrdí, že v úmrtí začínajúcej hviezdy Aaliyah (+22) má rozhodne prsty, údajne vtedy jeho terajšia ženuška mala problémy preraziť a ona jej "stála v ceste" (mimochodom, vraj sa mali chcieť neskôr zbaviť aj Rihanny (36) pre jej rýchly rastúci úspech). V rozhovore tiež bez okolkov tvrdila, že ho nebohá speváčka ako partnera nechcela a on sa až potom zameral na Beyoncé.

 

V obzvlášť závažnom rozhovore prezradila, čo bol údajne ozajstný dôvod násilného prejavu Chrisa Browna (35) k Rihanne (36). Vraj mala pomer s Jay-Z a dostala od neho herpes, ktorý preniesla aj na nič netušiaceho  Chrisa. Následne, keď sa o tom romániku dozvedel, tak sa veľmi pohádali a zvyšok už poznáte.

<

 

V nefalšovanom preklade, mal Chirs po zistení nevery obviniť Rihu z toho, že má v ústach v jednom kuse vtáky ohniváky. Mal ju údajne priamo načapať, ako kľačí pred kaprom-Z. Takto zrejme prebiehajú tie hollywoodske kontrakty... formou ústneho podania. A my už všetci dobre vieme, po prevalení nevery a následnými albumami o nevere ("Lemonade" od Beyoncé a "4:44" od kapra), že má Jay-Z neposlušného pišulďáka s herpesom.

 

O ich vzťahu Wright povedala, že je Beyoncé pod kontrolou speváka (akoby väzňom). Fanúšikovia si zasa myslia, že je to u nej "dobrovoľné" a nie je až taká nevinná, ako sa na prvý pohľad zdá.

 

Samozrejme, vytvorte si na všetko vlastný názor, no poskytnuté výpovede rozhodne stoja za úvahu.

 

 

Zdroj: Pagesix.com, Vox.com, 9gag.com, Imgflip.com, Memedroid.com, Memes.com, Tiktok.com, Thenews.com, Youtube.com,Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk