Babyboom!

pridal NoName 9.7.2024 o 17:42
Babyboom!


Kto uhádol?

 

 

 

 

 

Magazínu People prezradilo hneď niekoľko blízkych zdrojov, že naša barbie čaká svoje prvé dieťa s manželom Tomom Ackerleyom (34).

Babyboom!

 

Margotka (34) sa s manželom po prvý raz stretli v roku 2013 na natáčaní drámy "Suite Française" z druhej svetovej vojny, kde on bol asistentom réžie a ona stála pred kamerou. Robbi a Ackerley boli najskôr priatelia a pracovali spolu v produkčnej spoločnosti LuckyChap. Potom sa vzali v decembri 2016 počas súkromného obradu v austrálskom Byron Bay. Títo dvaja svoje zasnúbenie pred svadbou nikdy neoznámili.

Len minulý mesiac sa Ackerley otvoril pri rozhovore v "The Sunday Times" o tom, ako on a Robbie vyvažujú svoj osobný a profesionálny život:

„Trávime 24 hodín denne spolu. Je to bezproblémové. Nemáme prepínač zapnutý, vypnutý. Všetko sa stalo jednou vecou, " dodal.

Na otázku, či sa doma hádajú alebo nie, Acklerley vysvetlil, že ich najčastejší boj je o čokoládové sušienky a či sú lepší "Tim Tams" alebo "Penguins“.

A ako sa vyjadrila k začiatkom vzťahu samotná Margotka pre magazín Vogue?

„Bola som najlepšia slobodná žena ("ultimate single gal")! Pri predstave vzťahov sa mi chcelo zvracať. A potom sa mi stalo toto, “ priznala so smiechom.

„Boli sme priatelia tak dlho. Vždy som do neho bola zamilovaná, ale myslela som si, že ma nemiloval späť. Pomyslela som si, nebuď hlúpa a povedz mu, že sa ti páči... A potom sa to stalo a ja som si uvedomila, že to dáva taký zmysel, ako nikdy predtým nič v mojom živote, " dodala.

Prvé špekulácie už ale prichádzali po tom, čo sa objavili fotografie Robbie na dovolenke v Taliansku.

Babyboom!

 

Babyboom!

.

Tak budú mať podľa vás malú barbínku alebo kena?

Babyboom!

 

Žeby pokračovanie filmu už takto?

Babyboom!

Mimochodom, Vanessa Hudgens (35) potvrdila, že porodila svoje prvé dieťa deň po tom, čo sa na internete objavili fotografie paparazzov, na ktorých odchádza z nemocnice. Hneď na to však na svojom Instagrame kritizovala uniknuté fotky (nečudujeme sa). A ako inak, pohlavie a meno je zatiaľ neznámou.

Babyboom!

 

Pri presune pomáhal aj manžel Cole Tucker (28).

Babyboom!

 

Gratulujeme čerstvým rodičom!

Babyboom!

 

Zdroje: People.com, India.com, Eonline.com, Tmz.com, Simplebc.topMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk