Pikosky.sk https://www.pikosky.sk Pikosky.sk sk Pikosky (c) 2020 pikosky@pikosky.sk Mon, 12 Apr 2021 20:35:09 +0100 Novinka Sila retuše http://www.pikosky.sk/novinka/256393/sila-retuse.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256393/sila-retuse.htm info@pikosky.sk Sun, 11 Apr 2021 01:41:44 +0100 Novinka Zhrnutie posledných dní http://www.pikosky.sk/novinka/256335/zhrnutie-poslednych-dni.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256335/zhrnutie-poslednych-dni.htm info@pikosky.sk Sat, 10 Apr 2021 23:30:24 +0100 Novinka Cardi B zaplavuje dcéru luxusom http://www.pikosky.sk/novinka/256334/cardi-b-zaplavuje-dceru-luxusom.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256334/cardi-b-zaplavuje-dceru-luxusom.htm info@pikosky.sk Sat, 10 Apr 2021 13:10:23 +0100 Novinka Pete Davidson má nový byt a asi aj frajerku http://www.pikosky.sk/novinka/256316/pete-davidson-ma-novy-byt-a-asi-aj-frajerku.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256316/pete-davidson-ma-novy-byt-a-asi-aj-frajerku.htm info@pikosky.sk Sat, 10 Apr 2021 10:54:50 +0100 Novinka Paris o tom, aký bol Jackson otec http://www.pikosky.sk/novinka/256314/paris-o-tom-aky-bol-jackson-otec.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256314/paris-o-tom-aky-bol-jackson-otec.htm info@pikosky.sk Sat, 10 Apr 2021 09:46:41 +0100 Novinka Nový Thor bude extrémne sexi http://www.pikosky.sk/novinka/256311/novy-thor-bude-extremne-sexi.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256311/novy-thor-bude-extremne-sexi.htm info@pikosky.sk Fri, 9 Apr 2021 17:01:02 +0100 Novinka Princ Philip zomrel http://www.pikosky.sk/novinka/256291/princ-philip-zomrel.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256291/princ-philip-zomrel.htm info@pikosky.sk Thu, 8 Apr 2021 21:13:45 +0100 Novinka Kate Winslet tvrdí, že Hollywood je homofóbny http://www.pikosky.sk/novinka/256257/kate-winslet-tvrdi-ze-hollywood-je-homofobny.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256257/kate-winslet-tvrdi-ze-hollywood-je-homofobny.htm info@pikosky.sk Thu, 8 Apr 2021 16:32:28 +0100 Novinka Ozzy Osbourne je chorý čurák http://www.pikosky.sk/novinka/256234/ozzy-osbourne-je-chory-curak.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256234/ozzy-osbourne-je-chory-curak.htm info@pikosky.sk Wed, 7 Apr 2021 21:59:58 +0100 Novinka Kto má takéto pičorezky? http://www.pikosky.sk/novinka/256193/kto-ma-taketo-picorezky.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256193/kto-ma-taketo-picorezky.htm info@pikosky.sk Wed, 7 Apr 2021 18:30:34 +0100 Novinka Caitlyn Jenner ako guvernérka Kalifornie http://www.pikosky.sk/novinka/256188/caitlyn-jenner-ako-guvernerka-kalifornie.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256188/caitlyn-jenner-ako-guvernerka-kalifornie.htm info@pikosky.sk Tue, 6 Apr 2021 22:44:23 +0100 Novinka Justin s Hailey navštívili väznicu http://www.pikosky.sk/novinka/256149/justin-s-hailey-navstivili-vaznicu.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256149/justin-s-hailey-navstivili-vaznicu.htm info@pikosky.sk Tue, 6 Apr 2021 21:43:11 +0100 Novinka Katy Perry si neholí nohy http://www.pikosky.sk/novinka/256146/katy-perry-si-neholi-nohy.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256146/katy-perry-si-neholi-nohy.htm info@pikosky.sk Mon, 5 Apr 2021 20:25:06 +0100 Novinka Sebastian Stan je Skywalkerov syn http://www.pikosky.sk/novinka/256097/sebastian-stan-je-skywalkerov-syn.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256097/sebastian-stan-je-skywalkerov-syn.htm info@pikosky.sk Sun, 4 Apr 2021 10:24:43 +0100 Novinka Koho cecky? http://www.pikosky.sk/novinka/256060/koho-cecky.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256060/koho-cecky.htm info@pikosky.sk Sat, 3 Apr 2021 20:32:18 +0100 Novinka Niekdajší dom Binga Crosbyho je na predaj http://www.pikosky.sk/novinka/256053/niekdajsi-dom-binga-crosbyho-je-na-predaj.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256053/niekdajsi-dom-binga-crosbyho-je-na-predaj.htm info@pikosky.sk Fri, 2 Apr 2021 22:31:10 +0100 Novinka James Charles si vypisoval s maloletými chlapcami http://www.pikosky.sk/novinka/256037/james-charles-si-vypisoval-s-maloletymi-chlapcami.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256037/james-charles-si-vypisoval-s-maloletymi-chlapcami.htm info@pikosky.sk Fri, 2 Apr 2021 17:57:02 +0100 Novinka William je najsexi plešatý muž http://www.pikosky.sk/novinka/256022/william-je-najsexi-plesaty-muz.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256022/william-je-najsexi-plesaty-muz.htm info@pikosky.sk Fri, 2 Apr 2021 10:15:13 +0100 Novinka Britney sa vyjadrila k dokumentu o nej http://www.pikosky.sk/novinka/256005/britney-sa-vyjadrila-k-dokumentu-o-nej.htm http://www.pikosky.sk/novinka/256005/britney-sa-vyjadrila-k-dokumentu-o-nej.htm info@pikosky.sk Thu, 1 Apr 2021 21:43:17 +0100 Novinka Podobá sa Kristen Stewart na princeznú Dianu? http://www.pikosky.sk/novinka/255989/podoba-sa-kristen-stewart-na-princeznu-dianu.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255989/podoba-sa-kristen-stewart-na-princeznu-dianu.htm info@pikosky.sk Wed, 31 Mar 2021 22:41:44 +0100 Novinka Shawna Mendesa a Camilu Cabello prekvapili zlodeji http://www.pikosky.sk/novinka/255935/shawna-mendesa-a-camilu-cabello-prekvapili-zlodeji.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255935/shawna-mendesa-a-camilu-cabello-prekvapili-zlodeji.htm info@pikosky.sk Wed, 31 Mar 2021 22:36:52 +0100 Novinka Robbie Williams vytrhol manželke necht pinzetou http://www.pikosky.sk/novinka/255934/robbie-williams-vytrhol-manzelke-necht-pinzetou.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255934/robbie-williams-vytrhol-manzelke-necht-pinzetou.htm info@pikosky.sk Wed, 31 Mar 2021 16:39:50 +0100 Novinka Kim má sviečku s vôňou jej orgazmu http://www.pikosky.sk/novinka/255918/kim-ma-sviecku-s-vonou-jej-orgazmu.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255918/kim-ma-sviecku-s-vonou-jej-orgazmu.htm info@pikosky.sk Tue, 30 Mar 2021 23:23:50 +0100 Novinka Zbierka áut Kylie Jenner http://www.pikosky.sk/novinka/255894/zbierka-aut-kylie-jenner.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255894/zbierka-aut-kylie-jenner.htm info@pikosky.sk Tue, 30 Mar 2021 15:15:55 +0100 Novinka Posledné dni boli plné fotiek http://www.pikosky.sk/novinka/255875/posledne-dni-boli-plne-fotiek.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255875/posledne-dni-boli-plne-fotiek.htm info@pikosky.sk Mon, 29 Mar 2021 22:49:42 +0100 Novinka Kde si Justin nikdy nedá tetovanie? http://www.pikosky.sk/novinka/255839/kde-si-justin-nikdy-neda-tetovanie.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255839/kde-si-justin-nikdy-neda-tetovanie.htm info@pikosky.sk Sun, 28 Mar 2021 11:55:13 +0100 Novinka Prvú cenu za najdivnejší pár vyhráva… http://www.pikosky.sk/novinka/255779/prvu-cenu-za-najdivnejsi-par-vyhrava.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255779/prvu-cenu-za-najdivnejsi-par-vyhrava.htm info@pikosky.sk Sun, 28 Mar 2021 09:52:39 +0100 Novinka Emilkine dojčiace cecky! http://www.pikosky.sk/novinka/255778/emilkine-dojciace-cecky.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255778/emilkine-dojciace-cecky.htm info@pikosky.sk Sat, 27 Mar 2021 19:40:24 +0100 Novinka Kim postavila deťom vlastný “Disneyland“ http://www.pikosky.sk/novinka/255765/kim-postavila-detom-vlastny-disneyland.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255765/kim-postavila-detom-vlastny-disneyland.htm info@pikosky.sk Sat, 27 Mar 2021 11:17:12 +0100 Novinka Ed Sheeran je citlivý muž http://www.pikosky.sk/novinka/255756/ed-sheeran-je-citlivy-muz.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255756/ed-sheeran-je-citlivy-muz.htm info@pikosky.sk Fri, 26 Mar 2021 21:32:54 +0100 Novinka Madonna ako bohatá bezdomovkyňa http://www.pikosky.sk/novinka/255734/madonna-ako-bohata-bezdomovkyna.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255734/madonna-ako-bohata-bezdomovkyna.htm info@pikosky.sk Fri, 26 Mar 2021 10:00:46 +0100 Novinka Adele je už rozvedená http://www.pikosky.sk/novinka/255683/adele-je-uz-rozvedena.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255683/adele-je-uz-rozvedena.htm info@pikosky.sk Thu, 25 Mar 2021 19:57:30 +0100 Novinka Ashley Tisdale porodila http://www.pikosky.sk/novinka/255642/ashley-tisdale-porodila.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255642/ashley-tisdale-porodila.htm info@pikosky.sk Thu, 25 Mar 2021 16:07:09 +0100 Novinka Orlando Bloom má nedostatok sexu http://www.pikosky.sk/novinka/255611/orlando-bloom-ma-nedostatok-sexu.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255611/orlando-bloom-ma-nedostatok-sexu.htm info@pikosky.sk Wed, 24 Mar 2021 23:04:26 +0100 Novinka Princ Harry sa konečne zamestnal http://www.pikosky.sk/novinka/255588/princ-harry-sa-konecne-zamestnal.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255588/princ-harry-sa-konecne-zamestnal.htm info@pikosky.sk Wed, 24 Mar 2021 00:24:19 +0100 Novinka Svoju prelietavú vagínu sľúbila už len jednému http://www.pikosky.sk/novinka/255543/svoju-prelietavu-vaginu-slubila-uz-len-jednemu.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255543/svoju-prelietavu-vaginu-slubila-uz-len-jednemu.htm info@pikosky.sk Tue, 23 Mar 2021 19:18:48 +0100 Novinka Sia je divná http://www.pikosky.sk/novinka/255523/sia-je-divna.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255523/sia-je-divna.htm info@pikosky.sk Tue, 23 Mar 2021 17:11:45 +0100 Novinka Dobrik čelí jednému sexuálnemu obvineniu za druhým http://www.pikosky.sk/novinka/255518/dobrik-celi-jednemu-sexualnemu-obvineniu-za-druhym.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255518/dobrik-celi-jednemu-sexualnemu-obvineniu-za-druhym.htm info@pikosky.sk Mon, 22 Mar 2021 22:31:51 +0100 Novinka Do domu Johnnyho Deppa sa vlámal bezdomovec http://www.pikosky.sk/novinka/255493/do-domu-johnnyho-deppa-sa-vlamal-bezdomovec.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255493/do-domu-johnnyho-deppa-sa-vlamal-bezdomovec.htm info@pikosky.sk Mon, 22 Mar 2021 20:55:10 +0100 Novinka Kylie je lakomá a bezcitná http://www.pikosky.sk/novinka/255490/kylie-je-lakoma-a-bezcitna.htm http://www.pikosky.sk/novinka/255490/kylie-je-lakoma-a-bezcitna.htm info@pikosky.sk