Pikosky.sk https://www.pikosky.sk Pikosky.sk sk Pikosky (c) 2020 pikosky@pikosky.sk Wed, 30 Sep 2020 20:24:48 +0100 Novinka Meghan prezidentkou http://www.pikosky.sk/novinka/247968/meghan-prezidentkou.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247968/meghan-prezidentkou.htm info@pikosky.sk Tue, 29 Sep 2020 21:13:58 +0100 Novinka Bude Tom Hardy novým Jamesom Bondom? http://www.pikosky.sk/novinka/247905/bude-tom-hardy-novym-jamesom-bondom.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247905/bude-tom-hardy-novym-jamesom-bondom.htm info@pikosky.sk Sun, 27 Sep 2020 22:40:21 +0100 Novinka Sú tu nové deti! http://www.pikosky.sk/novinka/247817/su-tu-nove-deti.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247817/su-tu-nove-deti.htm info@pikosky.sk Sat, 26 Sep 2020 09:20:11 +0100 Novinka Edove majetky http://www.pikosky.sk/novinka/247770/edove-majetky.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247770/edove-majetky.htm info@pikosky.sk Tue, 22 Sep 2020 20:45:40 +0100 Novinka Ktože má nového frajera? http://www.pikosky.sk/novinka/247477/ktoze-ma-noveho-frajera.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247477/ktoze-ma-noveho-frajera.htm info@pikosky.sk Tue, 22 Sep 2020 06:21:59 +0100 Novinka Celebrity v base http://www.pikosky.sk/novinka/247531/celebrity-v-base.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247531/celebrity-v-base.htm info@pikosky.sk Fri, 18 Sep 2020 22:56:11 +0100 Novinka Ďalší pekný domček http://www.pikosky.sk/novinka/247442/dalsi-pekny-domcek.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247442/dalsi-pekny-domcek.htm info@pikosky.sk Thu, 17 Sep 2020 21:20:10 +0100 Novinka Premiéra Georgie Fowler na pikoškách http://www.pikosky.sk/novinka/247364/premiera-georgie-fowler-na-pikoskach.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247364/premiera-georgie-fowler-na-pikoskach.htm info@pikosky.sk Wed, 16 Sep 2020 16:08:06 +0100 Novinka Novodobý Ježiš http://www.pikosky.sk/novinka/247246/novodoby-jezis.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247246/novodoby-jezis.htm info@pikosky.sk Sun, 13 Sep 2020 19:52:01 +0100 Novinka Zadok na dnes http://www.pikosky.sk/novinka/247138/zadok-na-dnes.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247138/zadok-na-dnes.htm info@pikosky.sk Sat, 12 Sep 2020 20:06:17 +0100 Novinka Nové páriky http://www.pikosky.sk/novinka/247116/nove-pariky.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247116/nove-pariky.htm info@pikosky.sk Thu, 10 Sep 2020 21:38:40 +0100 Novinka Reality show o klane Kardashianskom končí http://www.pikosky.sk/novinka/247035/reality-show-o-klane-kardashianskom-konci.htm http://www.pikosky.sk/novinka/247035/reality-show-o-klane-kardashianskom-konci.htm info@pikosky.sk Wed, 9 Sep 2020 21:25:27 +0100 Novinka Komu sa tento rok nevydaril ? http://www.pikosky.sk/novinka/246953/komu-sa-tento-rok-nevydaril.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246953/komu-sa-tento-rok-nevydaril.htm info@pikosky.sk Mon, 7 Sep 2020 16:51:20 +0100 Novinka Zac Efron sa zaľúbil do čašníčky http://www.pikosky.sk/novinka/246855/zac-efron-sa-zalubil-do-casnicky.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246855/zac-efron-sa-zalubil-do-casnicky.htm info@pikosky.sk Sun, 6 Sep 2020 11:28:43 +0100 Novinka Bella Thorne je zlodejka http://www.pikosky.sk/novinka/246817/bella-thorne-je-zlodejka.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246817/bella-thorne-je-zlodejka.htm info@pikosky.sk Fri, 4 Sep 2020 16:24:08 +0100 Novinka Kendall Jenner a jej nové kozy!!! http://www.pikosky.sk/novinka/246749/kendall-jenner-a-jej-nove-kozy.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246749/kendall-jenner-a-jej-nove-kozy.htm info@pikosky.sk Fri, 4 Sep 2020 11:02:47 +0100 Novinka Robert Pattinson má COVID-19 http://www.pikosky.sk/novinka/246734/robert-pattinson-ma-covid-19.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246734/robert-pattinson-ma-covid-19.htm info@pikosky.sk Thu, 3 Sep 2020 22:28:25 +0100 Novinka Rýchlovka: Celebritné narodeniny http://www.pikosky.sk/novinka/246709/rychlovka-celebritne-narodeniny.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246709/rychlovka-celebritne-narodeniny.htm info@pikosky.sk Thu, 3 Sep 2020 20:02:04 +0100 Novinka Nová frajerka Brada Pitta sa nám páči! http://www.pikosky.sk/novinka/246703/nova-frajerka-brada-pitta-sa-nam-paci.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246703/nova-frajerka-brada-pitta-sa-nam-paci.htm info@pikosky.sk Wed, 2 Sep 2020 22:57:08 +0100 Novinka Koruna v čase korony http://www.pikosky.sk/novinka/246657/koruna-v-case-korony.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246657/koruna-v-case-korony.htm info@pikosky.sk Tue, 1 Sep 2020 19:27:42 +0100 Novinka SHEERAN SA STAL OTCOM!!! http://www.pikosky.sk/novinka/246602/sheeran-sa-stal-otcom.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246602/sheeran-sa-stal-otcom.htm info@pikosky.sk Mon, 31 Aug 2020 22:07:58 +0100 Novinka Odpočívaj v pokoji, Chadwick Boseman http://www.pikosky.sk/novinka/246550/odpocivaj-v-pokoji-chadwick-boseman.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246550/odpocivaj-v-pokoji-chadwick-boseman.htm info@pikosky.sk Sun, 30 Aug 2020 22:37:29 +0100 Novinka Tehotná Gigi, a Katy po pôrode http://www.pikosky.sk/novinka/246516/tehotna-gigi-a-katy-po-porode.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246516/tehotna-gigi-a-katy-po-porode.htm info@pikosky.sk Sat, 29 Aug 2020 19:11:03 +0100 Novinka Kim a jej riť v Mexiku http://www.pikosky.sk/novinka/246484/kim-a-jej-rit-v-mexiku.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246484/kim-a-jej-rit-v-mexiku.htm info@pikosky.sk Fri, 28 Aug 2020 20:11:00 +0100 Novinka Keď hádajú sa čarodejnice... http://www.pikosky.sk/novinka/246431/ked-hadaju-sa-carodejnice.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246431/ked-hadaju-sa-carodejnice.htm info@pikosky.sk Tue, 25 Aug 2020 21:16:49 +0100 Novinka Rodovo neutrálne deti http://www.pikosky.sk/novinka/246221/rodovo-neutralne-deti.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246221/rodovo-neutralne-deti.htm info@pikosky.sk Mon, 24 Aug 2020 20:34:59 +0100 Novinka Chrissy Teigen je tehotná http://www.pikosky.sk/novinka/246167/chrissy-teigen-je-tehotna.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246167/chrissy-teigen-je-tehotna.htm info@pikosky.sk Sun, 23 Aug 2020 15:29:04 +0100 Novinka Vyhúlená stará korytnačka na Jamajke http://www.pikosky.sk/novinka/246101/vyhulena-stara-korytnacka-na-jamajke.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246101/vyhulena-stara-korytnacka-na-jamajke.htm info@pikosky.sk Sat, 22 Aug 2020 20:27:28 +0100 Novinka Nájdi 5 rozdielov http://www.pikosky.sk/novinka/246082/najdi-5-rozdielov.htm http://www.pikosky.sk/novinka/246082/najdi-5-rozdielov.htm info@pikosky.sk Thu, 20 Aug 2020 07:58:17 +0100 Novinka Nový párik na obzore? http://www.pikosky.sk/novinka/245971/novy-parik-na-obzore.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245971/novy-parik-na-obzore.htm info@pikosky.sk Thu, 20 Aug 2020 05:52:08 +0100 Novinka Ktože býva v tomto skromnom domčeku? http://www.pikosky.sk/novinka/245969/ktoze-byva-v-tomto-skromnom-domceku.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245969/ktoze-byva-v-tomto-skromnom-domceku.htm info@pikosky.sk Tue, 18 Aug 2020 08:47:05 +0100 Novinka Antonio Banderas a neželaný darček http://www.pikosky.sk/novinka/245859/antonio-banderas-a-nezelany-darcek.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245859/antonio-banderas-a-nezelany-darcek.htm info@pikosky.sk Tue, 18 Aug 2020 08:16:28 +0100 Novinka Celine Dion má doma brnenie http://www.pikosky.sk/novinka/245858/celine-dion-ma-doma-brnenie.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245858/celine-dion-ma-doma-brnenie.htm info@pikosky.sk Sun, 16 Aug 2020 08:17:39 +0100 Novinka Miley Cyrus je opäť single http://www.pikosky.sk/novinka/245785/miley-cyrus-je-opat-single.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245785/miley-cyrus-je-opat-single.htm info@pikosky.sk Fri, 14 Aug 2020 08:37:05 +0100 Novinka Bradley Cooper a Jennifer Garner prišli do rečí... http://www.pikosky.sk/novinka/245708/bradley-cooper-a-jennifer-garner-prisli-do-reci.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245708/bradley-cooper-a-jennifer-garner-prisli-do-reci.htm info@pikosky.sk Fri, 14 Aug 2020 08:20:44 +0100 Novinka Brian Austin Green ponížil Megan Fox http://www.pikosky.sk/novinka/245655/brian-austin-green-ponizil-megan-fox.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245655/brian-austin-green-ponizil-megan-fox.htm info@pikosky.sk Fri, 14 Aug 2020 08:20:39 +0100 Novinka Rihanna má novú kozmetiku http://www.pikosky.sk/novinka/245483/rihanna-ma-novu-kozmetiku.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245483/rihanna-ma-novu-kozmetiku.htm info@pikosky.sk Sun, 9 Aug 2020 12:30:44 +0100 Novinka Princ Andrew, Jeffrey Epstein a mladé dievčatá http://www.pikosky.sk/novinka/245476/princ-andrew-jeffrey-epstein-a-mlade-dievcata.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245476/princ-andrew-jeffrey-epstein-a-mlade-dievcata.htm info@pikosky.sk Fri, 7 Aug 2020 06:41:07 +0100 Novinka Holá Rita Ora http://www.pikosky.sk/novinka/245394/hola-rita-ora.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245394/hola-rita-ora.htm info@pikosky.sk Thu, 6 Aug 2020 20:14:00 +0100 Novinka Cardi B do zbierky http://www.pikosky.sk/novinka/245366/cardi-b-do-zbierky.htm http://www.pikosky.sk/novinka/245366/cardi-b-do-zbierky.htm info@pikosky.sk